March 2024
M T W T F S S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Senioren ronden 16 en 17

Overzicht voor ronde 16, gespeeld op 15 december 2023

Wit ZwartUitslag
LoukAlbert0-1

Overzicht voor ronde 17, gespeeld op 22 december 2023

Wit ZwartUitslag
MartAlbert1-0
BasLouk1-0
WalterJohan1-0

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 17

NrNaamPuntenWaGspGwRmVlPercWPSB
1Mart544,50451073085,054,546,75
2Alexander400,1744531170,03018,75
3Martijn394,5043953172,242,530
4Anne364,83421053265,04826,25
5Jeroen357,5041843168,84225,25
6Tom289,50401044260,04317,25
7Henk285,1739824250,044,517,5
8Albert264,83381362553,86019
9Gerard233,50371352646,24921
10Ed224,3336521250,0186,5
11Jokim207,00351100100,033
12Ronald202,1734631258,3197,25
13Paul195,0033211075,05,52,75
14Bas182,3332630350,0236,5
15Gijs155,003110010,01,50
16Leon146,00301100100,066
17Arno130,002900000,000
18Jurgen Meijerink125,672800000,000
19Walter125,5027521250,014,54,75
20Jan123,6726210150,07,52
21Jessey123,0025420250,016,54
22Avgerinos107,0024511330,0243,25
23Robin99,672300000,000
24Erik87,33221100100,066
25Johan85,002112201016,7392
26Louk80,172014121114,353,54,25
27Julian69,671910010,06,50
28Roelof66,001800000,000
29Wout39,671710010,020
30Gerrit37,331630030,011,50