March 2024
M T W T F S S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Senioren ronde 27

Overzicht voor ronde 27, gespeeld op 1 maart 2024

Wit ZwartUitslag
AlbertMart½-½
JeroenAlexander0-1
TomAnne½-½
LoukAndre Schopbarteld0-1
GerardMartijn0-1
JohanEd1-0

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 27

NrNaamPuntenWaGspGwRmVlPercWPSB
1Mart892,675017114276,5145112,25
2Alexander634,6749751178,666,550,5
3Anne627,00481987460,5134,563,75
4Jeroen625,83471584366,711977,75
5Martijn579,33461583463,3122,569,25
6Albert481,00451883752,8136,552,25
7Henk466,00441347257,710044,25
8Tom436,67431456357,196,540,5
9Gerard390,504219631039,5124,539,75
10Ronald377,0041851268,84427,25
11Gijs368,0040421162,518,514,25
12Paul337,5039211075,012,57,5
13Bas332,3338951361,15227,25
14Ed278,8337831443,848,515,5
15Walter260,50361042450,066,528,5
16Jurgen Meijerink245,003500000,000
17Jokim230,67341100100,05,55,5
18Arno209,003300000,000
19Robin181,333200000,000
20Johan169,003122401818,21067,5
21Louk153,173023321817,41199,5
22Leon152,00291100100,07,57,5
23Avgerinos136,0028511330,0366,5
24Julian133,6727210150,013,54
25Jessey114,6726420250,0278
26Jan102,0025210150,0144
27Fabian99,00241100100,044
28Roelof84,332300000,000
29Erik78,67221100100,07,57,5
30Roy Kollen62,00211100100,044
31Andre Schopbarteld56,00201100100,044
32Hanny Kollen52,33191100100,000
33Gerrit44,331880080,045,50
34Niklas42,001700000,000
35Zyon39,671600000,000
36Wout26,671510010,040

Senioren ronde 26

Overzicht voor ronde 26, gespeeld op 23 februari 2024

Wit ZwartUitslag
BasWalter1-0
AlexanderMart1-0
JeroenAlbert1-0
EdLouk1-0
HenkTom½-½
JohanGerrit1-0
AnneGerard1-0

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 26

NrNaamPuntenWaGspGwRmVlPercWPSB
1Mart873,675016113278,1129103
2Jeroen626,33491484271,4107,573,25
3Anne606,50481886461,1121,558
4Alexander579,3347641175,05438,75
5Martijn542,17461473460,711059
6Henk460,17451347257,79541,5
7Albert457,00441782752,9117,542,5
8Tom407,00431355357,782,533,25
9Gerard394,50421863941,7109,538
10Ronald376,0041851268,84124,5
11Gijs368,0040421162,517,513,25
12Paul337,5039211075,012,57,5
13Bas332,3338951361,149,525,75
14Ed274,5037731350,043,515,5
15Walter261,83361042450,064,527,25
16Jurgen Meijerink245,003500000,000
17Jokim230,67341100100,05,55,5
18Arno209,003300000,000
19Robin181,333200000,000
20Louk153,173122321718,2112,58,5
21Leon153,00301100100,07,57,5
22Avgerinos136,5029511330,0346,5
23Julian133,6728210150,012,54
24Johan129,672721301814,31004
25Jessey115,0026420250,024,56
26Jan101,0025210150,0133
27Fabian98,00241100100,033
28Roelof84,332300000,000
29Erik79,67221100100,07,57,5
30Roy Kollen61,00211100100,033
31Hanny Kollen52,33201100100,000
32Gerrit44,331980080,042,50
33Niklas42,001800000,000
34Zyon37,331700000,000
35Wout28,331610010,040

Senioren ronde 25

Overzicht voor ronde 25, gespeeld op 16 februari 2024

Wit ZwartUitslag
MartJeroen0-1
AlbertMartijn1-0
EdTom0-1
GijsBas½-½
WalterLouk1-0
Hanny KollenGerrit1-0
Roy KollenJohan1-0
Anne[oneven]

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 25

NrNaamPuntenWaGspGwRmVlPercWPSB
1Mart869,675015113183,3116,597
2Jeroen574,67491374269,295,561,75
3Anne566,50481776458,8109,547,25
4Martijn550,33471473460,7103,555,25
5Alexander532,3346531170,041,526,25
6Albert460,50451682656,3102,539
7Henk447,00441246258,38234,5
8Gerard395,50431763844,193,536,5
9Tom383,67421254358,369,526,75
10Ronald383,0041851268,83722
11Gijs375,0040421162,515,511,75
12Paul311,5039211075,011,57
13Bas293,8338841356,34319,25
14Walter260,5037942355,65524,75
15Ed250,3336621341,737,511,5
16Jurgen Meijerink238,003500000,000
17Jokim225,00341100100,04,54,5
18Arno221,673300000,000
19Robin170,003200000,000
20Louk159,333121321619,01017
21Leon149,33301100100,07,57,5
22Avgerinos143,0029511330,033,56,5
23Julian131,0028210150,012,54
24Jessey117,3327420250,021,54
25Johan113,672620201810,0964
26Jan101,0025210150,0112
27Fabian92,00241100100,022
28Roelof88,002300000,000
29Erik81,33221100100,07,57,5
30Roy Kollen54,33211100100,022
31Hanny Kollen51,00201100100,000
32Gerrit49,001970070,036,50
33Niklas46,671800000,000
34Wout31,671710010,040

Loting halve finale beker

Jurgen – Niklas
Zyon – Robin

Senioren ronde 24

Overzicht voor ronde 24, gespeeld op 9 februari 2024.
Er werden deze avond ook partijen gespeeld voor de Interne Beker, zie onderaan.

Wit ZwartUitslag
TomBas0-1
HenkAnne½-½
MartijnJeroen0-1
JulianLouk1-0
JohanFabian0-1
PaulOneven

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 24

NrNaamPuntenWaGspGwRmVlPercWPSB
1Mart867,175014113089,310191
2Martijn547,83491373365,491,553,75
3Anne534,83481776458,8105,544,75
4Jeroen523,83471264266,78148,25
5Alexander517,0046531170,040,526,25
6Henk450,50451246258,37933,5
7Albert415,00441572653,392,529,5
8Gerard397,00431763844,18934
9Ronald377,5042851268,83621
10Gijs365,0041320166,7119,5
11Tom352,83401144354,564,523,75
12Paul286,0039211075,0106
13Bas272,6738740357,137,516
14Ed252,6737521250,030,511,5
15Walter229,0036832350,049,519,75
16Arno221,673500000,000
17Jurgen Meijerink209,003400000,000
18Jokim207,00331100100,044
19Louk163,833220321520,090,57
20Avgerinos143,0031511330,030,56
21Robin135,003000000,000
22Leon133,00291100100,07,57,5
23Jessey123,6728420250,021,54
24Julian123,6727210150,012,54
25Johan119,332619201710,5904
26Jan106,0025210150,0102
27Roelof88,002400000,000
28Erik81,33231100100,07,57,5
29Fabian77,00221100100,022
30Gerrit51,332160060,034,50
31Niklas44,332000000,000
32Wout33,331910010,040

Bekerwedstrijden:

Jurgen – Ronald 1-0
Appie – Niklas 0-1
Robin – Mart 1/2-1/2 : vervolgens snelschaak 1-1 en de rematch wint Robin met 1-0

Senioren ronde 23

Overzicht voor ronde 23, gespeeld op 2 februari 2024

Wit ZwartUitslag
RonaldJohan1-0
LoukGerard0-1
WalterMart0-1
GerritAnne0-1
HenkOneven

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 23

NrNaamPuntenWaGspGwRmVlPercWPSB
1Mart833,835014113089,396,587
2Martijn545,83491273270,88051
3Alexander515,0048531170,040,526,25
4Anne511,33471675459,49740,5
5Jeroen474,83461154263,671,539
6Henk427,00451145259,167,528,25
7Albert386,67441572653,390,528,25
8Gerard378,33431763844,18733,75
9Gijs363,0042320166,7119,5
10Tom359,17411044260,058,523,25
11Ronald350,8340851268,835,520,75
12Paul260,0039211075,095,5
13Ed252,6738521250,029,511,5
14Bas231,6737630350,031,510
15Walter229,0036832350,04718,5
16Arno215,333500000,000
17Jokim212,00341100100,033
18Jurgen Meijerink187,003300000,000
19Louk162,833219321421,187,57
20Avgerinos143,0031511330,030,56
21Leon131,00301100100,07,57,5
22Jessey123,6729420250,0214
23Johan119,332818201611,1864
24Robin117,002700000,000
25Jan106,0026210150,092
26Julian91,672510010,08,50
27Roelof88,002400000,000
28Erik79,33231100100,07,57,5
29Gerrit51,332260060,033,50
30Fabian49,002100000,000
31Wout33,332010010,040

Senioren ronde 22

Overzicht voor ronde 22, gespeeld op 26 januari 2024

Wit ZwartUitslag
MartGerard1-0
LoukGerrit1-0
WalterAnne½-½
JohanMartijn0-1

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 22

NrNaamPuntenWaGspGwRmVlPercWPSB
1Mart802,335013103088,589,580
2Martijn549,83491273270,87547,5
3Alexander507,3348531170,038,524,75
4Anne490,50471565456,79339
5Jeroen475,33461154263,667,537
6Henk388,67451145259,164,527,25
7Albert386,50441572653,385,528,25
8Tom363,33431044260,055,522,25
9Gijs357,0042320166,7108,5
10Gerard347,00411653840,68028,75
11Ronald323,3340741264,331,518,25
12Paul259,0039211075,095,5
13Ed242,5038521250,027,510,5
14Bas232,3337630350,030,510
15Walter224,3336732257,132,518
16Jokim223,00351100100,033
17Arno221,673400000,000
18Jurgen Meijerink187,003300000,000
19Louk160,673218321322,2776,5
20Avgerinos144,0031511330,030,56
21Leon132,00301100100,06,56,5
22Jessey123,6729420250,0194
23Johan118,332817201511,877,54
24Robin117,002700000,000
25Jan106,0026210150,092
26Julian91,672510010,08,50
27Roelof84,332400000,000
28Erik82,00231100100,06,56,5
29Gerrit51,332250050,0230
30Fabian49,002100000,000
31Wout33,332010010,040

Senioren ronde 21

Overzicht voor ronde 21, gespeeld op 19 januari 2024 :

Wit ZwartUitslag
GerardHenk½-½
JohanJeroen0-1
AnneMartijn0-1
AlbertLouk1-0

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 21 :

NrNaamPuntenWaGspGwRmVlPercWPSB
1Mart758,83501293087,58071
2Martijn519,50491163268,27044
3Anne477,17481464457,18436
4Alexander475,0047531170,035,522,25
5Jeroen445,67461154263,663,535,75
6Albert384,67451572653,37925,25
7Tom368,00441044260,05321
8Henk360,00431145259,16125,5
9Gerard348,50421553743,365,527,75
10Gijs323,3341320166,7108,5
11Ronald299,8340741264,33017
12Paul258,0039211075,095,5
13Bas229,6738630350,0288,5
14Jokim227,00371100100,033
15Ed219,5036521250,0259
16Arno215,333500000,000
17Walter203,1734631258,32312,75
18Jurgen Meijerink160,003300000,000
19Avgerinos147,5032511330,0284,75
20Louk139,673117221317,6766,5
21Leon132,00301100100,06,56,5
22Jessey123,6729420250,018,54
23Johan118,332816201412,5663
24Robin117,002700000,000
25Jan106,0026210150,092
26Julian91,672510010,07,50
27Erik82,00241100100,06,56,5
28Roelof69,002300000,000
29Gerrit51,332240040,0190
30Fabian46,672100000,000
31Wout35,002010010,030

Senioren ronde 20

Overzicht voor ronde 20, gespeeld op 12 januari 2024

Wit ZwartUitslag
AlbertRonald0-1
HenkLouk1-0
JohanAnne0-1

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 20

NrNaamPuntenWaGspGwRmVlPercWPSB
1Mart647,50451293087,573,565,5
2Martijn417,17441053265,05933,75
3Anne415,17431364361,572,533,75
4Alexander388,1742531170,03320,75
5Jeroen373,50411044260,059,532,25
6Tom316,17401044260,05020
7Albert301,00391462650,07422
8Henk294,00381044260,051,521,25
9Gerard282,17371452742,95623,5
10Gijs264,0036320166,79,58
11Ronald253,8335741264,328,516
12Paul222,0034211075,085
13Jokim201,00331100100,033
14Bas191,6732630350,0278,5
15Ed189,8331521250,024,59
16Walter173,0030631258,321,511,75
17Arno164,332900000,000
18Leon121,00281100100,066
19Avgerinos118,0027511330,0264,75
20Jurgen Meijerink117,002600000,000
21Louk115,172516221218,8656,25
22Jessey102,0024420250,0184
23Johan95,672315201313,3573
24Robin91,002200000,000
25Jan89,0021210150,082
26Erik70,33201100100,066
27Julian69,671910010,06,50
28Roelof54,001800000,000
29Gerrit39,671740040,018,50
30Wout26,671610010,030

Senioren ronde 19

Overzicht voor ronde 19, gespeeld op 5 januari 2024

Wit ZwartUitslag
MartAnne1-0
JeroenWalter0-1
HenkGerrit1-0
GijsJohan1-0

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 19

NrNaamPuntenWaGspGwRmVlPercWPSB
1Mart632,50451293087,570,562,5
2Martijn417,17441053265,05732,25
3Anne392,17431254358,368,530,75
4Jeroen375,00421044260,057,530,75
5Alexander359,8341531170,03320,75
6Tom314,17401044260,04819
7Albert298,00391362553,867,521,5
8Henk268,0038934255,647,517,75
9Gerard266,33371452742,95422,5
10Gijs224,0036320166,79,58
11Ronald212,8335631258,320,58,5
12Jokim211,00341100100,033
13Paul201,3333211075,085
14Ed188,3332521250,021,58
15Bas186,6731630350,0278,5
16Walter164,0030631258,321,511,75
17Arno150,002900000,000
18Leon124,00281100100,066
19Jurgen Meijerink121,332700000,000
20Avgerinos115,5026511330,0264,75
21Louk112,502515221120,0576,25
22Jessey102,3324420250,0174
23Johan92,332314201214,3473
24Jan91,0022210150,082
25Robin91,002100000,000
26Erik70,33201100100,066
27Julian69,671910010,06,50
28Roelof54,001800000,000
29Gerrit39,671740040,016,50
30Wout26,671610010,030