May 2021
M T W T F S S
« Apr    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Paul wint corona cup. Er wordt gewoon doorgespeeld

In eerste instantie leek het een eenzijdige finale, maar Fabian kwam nog terug. Uiteindelijk wist Paul toch aan het langste eind te trekken en won met 5,5 – 4,5.

De finale en het KO gedeelte is nu klaar, maar er wordt gewoon verder gespeeld. De uitslagen, stand en indeling:

Uitslagen Ronde 4


FINALE


PaulFabian1-05,5-4,5
Ronde 4


AlexanderArno0-12,5–5,5
LeonGijs1-08–6
Erik Jeroen1-04–0
RobinIgor1-06–0
NoahRoelof1-02,5-0,5

NaamPuntenPartijenScoreWPSB
1Paul44100.00%1010
2Fabian3475.00%117
3Leon3475.00%96
4Erik3475.00%73
5Robin2450.00%92
6Alexander2450.00%83
7Jeroen2450.00%81
8Arno2450.00%72
9Gijs2450.00%72
10Noah2450.00%61
11Roelof1425.00%70
12Mart1250.00%20
13Igor040.00%80
14Jan020.00%30
15Tom010.00%20
16Bye010.00%20

Indeling ronde 5 tot 26 maart:

Ronde 5
FabianErik
PaulLeon
AlexanderJeroen
RobinNoah
ArnoGijs
RoelofIgor

Senioren ronde 9

Wit
ZwartUitslag
Roelof Berkepeis (A)Gijs Gerritsen (A)½-½
Tom Engberink (B)Louk de Wit (C)1-0
Jan in ‘t Veld (b)Noah Goldsmid (C)0-1
Jeroen klein Essink (B)Robin Bos (A)1-0
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPerc
1Gijs Gerritsen (A)264506330075
2Roelof Berkepeis (A)239497421071
3Mart Wennink (A)233487412064
4Boris Tsoukkerman (A)212473210083
5Albert Hulskers (A)198465311070
6Jeroen klein Essink (B)185459423055
7Alexander Cupido (A)183447322057
8Bas van Beek (B)172433210083
9Paul ten Vergert (A)1624222000100
10Pieter Kruyt (C)119412020050
11Noah Goldsmid (C)112406123033
12Leo Hansen (C)104394112037
13Tom Engberink (B)103386204033
14Daan Koster (C)983711000100
15Henk Jonkers (B)95361010050
16Jan in ‘t Veld (b)89353102033
17Walter Wissenburg (B)82341010050
18Robin Bos (A)79332011025
19Johan Blokhuis (C)74326114025
20Louk de Wit (C)67319207022
21Anjo Anjewierden (A)5630000000
22Jürgen Scherfke (C)5429000000
23Gerhard Groenewoudt (B)4928000000
24Igor Babic (B)4727000000
25Ronald Edens (B)4526000000
26Erik Akkersdijk (A)4425000000
27Leon Stuij (A)4224000000
28Esther van Harmelen (C)4023100100
29Mokhtar Bakkali (C)3822200200
30Avgerinos Demosthenoos (C)3721100100

Senioren ronde 8

Wit
ZwartUitslag
Gijs Gerritsen (A)Tom Engberink (B)1-0
Louk de Wit (C)Jan in ‘t Veld (b)0-1
Jeroen klein Essink (B)Mart Wennink (A)1-0
Alexander Cupido (A)Robin Bos (A)½-½
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPerc
1Gijs Gerritsen (A)244505320080
2Mart Wennink (A)223497412064
3Roelof Berkepeis (A)214486411075
4Boris Tsoukkerman (A)203473210083
5Bas van Beek (B)171463210083
6Albert Hulskers (A)170455311070
7Paul ten Vergert (A)1674422000100
8Alexander Cupido (A)162437322057
9Jeroen klein Essink (B)149428323050
10Pieter Kruyt (C)123412020050
11Henk Jonkers (B)101401010050
12Daan Koster (C)1003911000100
13Leo Hansen (C)90384112037
14Walter Wissenburg (B)84371010050
15Tom Engberink (B)81365104020
16Noah Goldsmid (C)74355023020
17Jan in ‘t Veld (b)72342101050
18Robin Bos (A)68331010050
19Anjo Anjewierden (A)6532000000
20Jürgen Scherfke (C)6331000000
21Johan Blokhuis (C)62306114025
22Louk de Wit (C)61298206025
23Gerhard Groenewoudt (B)6128000000
24Igor Babic (B)5927000000
25Ronald Edens (B)5726000000
26Erik Akkersdijk (A)5425000000
27Leon Stuij (A)5024000000
28Esther van Harmelen (C)4223100100
29Mokhtar Bakkali (C)4122200200
30Avgerinos Demosthenoos (C)3921100100

Senioren ronde 7

Wit
ZwartUitslag
Mart Wennink (A)Gijs Gerritsen (A)0-1
Tom Engberink (B)Roelof Berkepeis (A)0-1
Walter Wissenburg (B)Noah Goldsmid (C)½-½
Jeroen klein Essink (B)Louk de Wit (C)1-0
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPerc
1Mart Wennink (A)203456411075
2Gijs Gerritsen (A)180444220075
3Boris Tsoukkerman (A)175433210083
4Roelof Berkepeis (A)152426411075
5Paul ten Vergert (A)1514122000100
6Bas van Beek (B)134403210083
7Albert Hulskers (A)131395311070
8Alexander Cupido (A)125386312058
9Pieter Kruyt (C)110372020050
10Henk Jonkers (B)93361010050
11Daan Koster (C)853511000100
12Jeroen klein Essink (B)82347223042
13Tom Engberink (B)77334103025
14Walter Wissenburg (B)71321010050
15Anjo Anjewierden (A)6431000000
16Jürgen Scherfke (C)6030000000
17Leo Hansen (C)60294112037
18Gerhard Groenewoudt (B)5928000000
19Igor Babic (B)5527000000
20Ed Balk (C)5326000000
21Noah Goldsmid (C)47255023020
22Ronald Edens (B)4724000000
23Erik Akkersdijk (A)4523000000
24Louk de Wit (C)44227205028
25Leon Stuij (A)4321000000
26Johan Blokhuis (C)42206114025
27Jan in ‘t Veld (b)4119100100
28Esther van Harmelen (C)3918100100
29Mokhtar Bakkali (C)3317200200
30Avgerinos Demosthenoos (C)2616100100

Senioren ronde 6

Wit
ZwartUitslag
Tom Engberink (B)Bas van Beek (B)0-1
Johan Blokhuis (C)Daan Koster (C)0-1
Louk de Wit (C)Alexander Cupido (A)0-1
Paul ten Vergert (A)Jeroen klein Essink (B)1-0
Noah Goldsmid (C)Albert Hulskers (A)0-1
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPerc
1Mart Wennink (A)216455410090
2Boris Tsoukkerman (A)169443210083
3Paul ten Vergert (A)1394322000100
4Gijs Gerritsen (A)134423120066
5Albert Hulskers (A)125415311070
6Roelof Berkepeis (A)122405311070
7Bas van Beek (B)119393210083
8Alexander Cupido (A)115386312058
9Henk Jonkers (B)98371010050
10Pieter Kruyt (C)97362020050
11Tom Engberink (B)86353102033
12Daan Koster (C)743411000100
13Anjo Anjewierden (A)7433000000
14Walter Wissenburg (B)7032000000
15Jürgen Scherfke (C)6831000000
16Gerhard Groenewoudt (B)6430000000
17Jeroen klein Essink (B)62296123033
18Igor Babic (B)6228000000
19Ed Balk (C)5527000000
20Leo Hansen (C)53264112037
21Ronald Edens (B)5125000000
22Louk de Wit (C)50246204033
23Erik Akkersdijk (A)4723000000
24Leon Stuij (A)4522000000
25Jan in ‘t Veld (b)4121100100
26Esther van Harmelen (C)3920100100
27Johan Blokhuis (C)37196114025
28Noah Goldsmid (C)33184013012
29Mokhtar Bakkali (C)2917200200
30Avgerinos Demosthenoos (C)2216100100

senioren intern : uitslagen en ranglijst R5 – 2 okt 2020

Wit   Zwart Uitslag
Albert Hulskers (A)Louk de Wit (C)1-0
Mart Wennink (A)Tom Engberink (B)1-0
Roelof Berkepeis (A)Leo Hansen (C)1-0
Gijs Gerritsen (A)Alexander Cupido (A)½-½
Johan Blokhuis (C)Jeroen klein Essink (B)0-1
Noah Goldsmid (C)Bas van Beek (B)0-1

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 5

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc
1Mart Wennink (A)170,50405410090,0
2Boris Tsoukkerman (A)130,50393210083,3
3Paul ten Vergert (A)102,673811000100,0
4Albert Hulskers (A)98,17374211062,5
5Gijs Gerritsen (A)91,00363120066,7
6Roelof Berkepeis (A)86,00355311070,0
7Henk Jonkers (B)82,17341010050,0
8Tom Engberink (B)80,83332101050,0
9Alexander Cupido (A)75,50325212050,0
10Anjo Anjewierden (A)69,3331000000,0
11Walter Wissenburg (B)62,8330000000,0
12Pieter Kruyt (C)61,50292020050,0
13Jürgen Scherfke (C)60,6728000000,0
14Gerhard Groenewoudt (B)58,5027000000,0
15Bas van Beek (B)57,50262110075,0
16Igor Babic (B)54,1725000000,0
17Jeroen klein Essink (B)53,50245122040,0
18Louk de Wit (C)51,50235203040,0
19Ed Balk (C)49,8322000000,0
20Leo Hansen (C)44,67214112037,5
21Daan Koster (C)41,1720000000,0
22Ronald Edens (B)39,0019000000,0
23Erik Akkersdijk (A)36,8318000000,0
24Jan in ‘t Veld (C)36,6717100100,0
25Johan Blokhuis (C)36,00165113030,0
26Leon Stuij (A)34,6715000000,0
27Noah Goldsmid (C)23,83143012016,7
28Esther van Harmelen (C)23,8313100100,0
29Mokhtar Bakkali (C)18,0012200200,0
30Avgerinos Demosthenous (C)12,8311100100,0

senioren intern : verslag en uitslagen R4 – 25 sep 2020

Deze vrijdagavond was het duidelijk dat de herfst begonnen is, het was best fris in het clublokaal. Continue reading senioren intern : verslag en uitslagen R4 – 25 sep 2020

Senioren ronde 2 met verslag!

Mart heeft de koppositie behouden door te winnen van Louk. Hij won een pion, had 40 zetten nodig, maar ook de partij. Tom speelde tegen Esther, na eerst lesgegeven te hebben aan haar neefje bij de jeugd, Abel (5 jaar), talentje. Abel wist in zijn eerste partij bij de jeugd Tom nog te vegen, maar zijn tante moest toch haar meerdere bekennen in Tom. Johan en Leo speelden de veteranenpot van de avond, met een gemiddelde leeftijd van 80 en een beetje! Dit werd remise. Gijs stond goed, maar in plaats van te winnen tegen Henk, gaf hij een stuk weg. Henk was solidair en gaf een paar zetten later een vol stuk terug. Echter was er toen een ongelijk lopereindspel en konden beide spelers niet meer op de winst spelen. Appie was sociaal en draaide uit voor nieuwkomer Pieter, die iets te laat kwam. Pieter veegde Roelof compleet, vergat echter een stuk meer op het bord te houden en uiteindelijk werd het remise, wat natuurlijk een fantastisch resultaat is bij je debuut. Alexander, beter bekend bij zijn achternaam Cupido, speelde tegen Jeroen. Met afstand de langste partij van de avond. Ook op het bierdrinken was deze partij van erg hoog niveau. Cupido won een kwal, maarja een kwal is helemaal geen stuk. Jeroen won nog twee pionnen terug, beide spelers kwamen nog onder de 5 minuten, maar dit mocht niet baten voor Jeroen en zo scoorde cupido ook zijn eerste punt bij Lonneker.

Wit
ZwartUitslag
Henk Jonkers (B)Gijs Gerritsen (A)½-½
Louk de Wit (C)Mart Wennink (A)0-1
Leo Hansen (C)Johan Blokhuis (C)½-½
Jeroen klein Essink (B)Alexander Cupido (A)0-1
Esther van Harmelen (C)Tom Engberink (B)0-1
Pieter KruytRoelof Berkepeis (A)½-½
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPerc
1Mart Wennink (A)964022000100
2Boris Tsoukkerman (A)723911000100
3Gijs Gerritsen (A)60382110075
4Henk Jonkers (B)57371010050
5Tom Engberink (B)543611000100
6Anjo Anjewierden (A)5235000000
7Louk de Wit (C)52342101050
8Leo Hanssen (C)523311000100
9Walter Wissenburg (B)4832000000
10Paul ten Vergert (A)483111000100
11Jürgen Scherfke (C)4430000000
12Gerhard Groenewoudt (B)4229000000
13Albert Hulskers (A)4128100100
14Jan in ‘t Veld (C)3927000000
15Igor Babic (B)3626000000
16Ed Balk (C)3525000000
17Daan Koster (C)3324000000
18Leo Hansen (C)31231010050
19Ronald Edens (B)3022000000
20Erik Akkersdijk (A)2921000000
21Leon Stuij (A)2720000000
22Pieter Kruyt27191010050
23Roelof Berkepeis (A)27182011025
24Johan Blokhuis (C)26172011025
25Alexander Cupido (A)23162101050
26Bas van Beek (B)2315000000
27Mokhtar Bakkali (C)1914100100
28Esther van Harmelen (C)1713100100
29Jeroen klein Essink (B)1112200200

Senioren ronde 1

Ook de senioren zijn gelijk weer begonnen. Op de eerste avond mocht nieuwkomer Alexander gelijk tegen meneer de voorzitter spelen en liet deze beleefd winnen. Dat beloofd wat voor deze jongen!

Wit
ZwartUitslag
Roelof Berkepeis (A)Mart Wennink (A)0-1
Gijs Gerritsen (A)Jeroen klein Essink (B)1-0
Boris Tsoukkerman (A)Albert Hulskers (A)1-0
Johan Blokhuis (C)Louk de Wit (C)0-1
Mokhtar Bakkali (C)Leo Hanssen (C)0-1
Alexander Cupido (A)Paul ten Vergert (A)0-1

Senioren ronde 26

Wit
ZwartUitslag
Albert Hulskers (A)Louk de Wit (C)1-0
Roelof Berkepeis (A)Jan in ‘t Veld (C)1-0
Gijs Gerritsen (A)Jeroen klein Essink (B)1-0
Henk Jonkers (B)Walter Wissenburg (B)1-0
Jürgen Scherfke (C)Johan Blokhuis (C)½-½
Leo Hansen (C)Mart Wennink (A)0-1
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPerc
1Mart Wennink (A)58840191522084
2Roelof Berkepeis (A)55239171313079
3Gijs Gerritsen (A)521381111000100
4Albert Hulskers (A)4443719937055
5Jan in ‘t Veld (C)3803617926058
6Tom Engberink (B)3483512534054
7Anjo Anjewierden (A)289347412064
8Henk Jonkers (B)2683312633062
9Ronald Edens (B)249329432061
10Jürgen Scherfke (C)2253116538040
11Jeroen klein Essink (B)192309513061
12Walter Wissenburg (B)1842910208020
13Johan Blokhuis (C)18128162311021
14Boris Tsoukkerman (A)164274211062
15Igor Babic (B)147265221060
16Gerhard Groenewoudt (B)1422533000100
17Martin Slikker (C)125248305037
18Paul ten Vergert (A)1152322000100
19Bas van Beek (B)1152233000100
20Louk de Wit (C)10921212217014
21Daan Koster (C)10020172213017
22Leo Hansen (C)98197313050
23Ed Balk (C)88185113030
24Robin Bos (A)691711000100
25Erik Akkersdijk (A)61162101050
26Leon Stuij (A)4515000000
27Jurgen Meijerink (A)4214000000
28Niklas Brinkers (A)3913000000
29Arno van Akkeren (A)2812000000
30Jarno Scheffner (A)2511000000
31Fabian Stotyn (A)2310000000
32Mokhtar Bakkali (C)21912001200