December 2021
M T W T F S S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Senioren ronde 10

WitZwartUitslag
TomBas1-0
ErikJeroen0-1
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPercWPSBKlAlOnNgNbsZk
1Jeroen190,17359621077,824,516-11Z0100
2Mart170,50348521075,019,513,7501W1100
3Tom133,83337313050,022,511,75-11W0210
4Bas118,50329414050,02711,25-11Z0100
5Alexander116,33313210083,310,57,5-12Z0700
6Erik99,00303201066,711,54,512W0700
7Gijs97,33293120066,7116,2511Z0700
8Albert96,00284103025,015,5201W2400
9Henk83,83276213041,79,54,524W1201
10Jan82,00264202050,074,501W0501
11Arno80,672511000100,066-11Z0900
12Paul74,332411000100,03,53,5-11Z0900
13Boris70,33233201066,79211W0700
14Leo61,672211000100,02,52,5-11Z0900
15Augerinos58,50216114025,0233,7501Z0301
16Nick58,332011000100,02,52,511W0801
17Leon51,50191010050,04,52,2511W0900
18Louk46,67189207022,228,51-11Z0100
19Ronald43,00174103025,012,5002W0600
20Floris26,6716100100,06011W0900
21Antony25,0015100100,020-11Z0900
22Ed23,3314100100,02011W0900
23Marios21,6713200200,03,5001Z0701

Senioren ronde 9

WitZwartUitslag
HenkGijs½-½
MartAlexander½-½
JeroenTom1-0
BorisLouk1-0
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPerc
1Jeroen162358521075
2Mart161348521075
3Bas121338413056
4Alexander114323210083
5Tom106316213041
6Erik1033022000100
7Gijs96293120066
8Arno882811000100
9Albert86274103025
10Paul792611000100
11Henk75256213041
12Jan72244202050
13Boris70233201066
14Leo642211000100
15Leon60211010050
16Nick572011000100
17Avgerinos53196114025
18Ronald43184103025
19Louk41179207022
20Floris2816100100
21Antony2615100100
22Ed2414100100
23Marios2213200200

Senioren ronde 8

WitZwartUitslag
HenkAugerinos1-0
BasAlexander0-1
LoukTom0-1
GijsJeroen0.5
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPerc
1Arno1613511000100
2Erik1483422000100
3Paul1463311000100
4Mart142327511078
5Alexander1333122000100
6Jeroen128307421071
7Gijs126292110075
8Leon113281010050
9Leo1102711000100
10Bas102268413056
11Boris101252101050
12Tom97245212050
13Floris8523100100
14Nick842211000100
15Antony7721100100
16Ed7420100100
17Albert66194103025
18Jan61184202050
19Henk51175203040
20Ronald48164103025
21Louk42158206025
22Avgerinos40146114025
23Marios3513200200

Senioren ronde 7

WitZwartUitslag
RonaldBas0-1
AugerinosJeroen0-1
LoukMart0-1
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPercWPSBKlAlOnNgNbsZk
1Arno148,535110001005,55,5-11Z0600
2Erik136,234220001002,52,501W0500
3Paul128,633110001001,51,5-11Z0600
4Mart128,4327511078,614,511,25-11Z0000
5Jeroen118,331641107515,58,2501Z0100
6Gijs11630110001001,51,511W0600
7Alexander108,729110001000011W0600
8Bas105,9287412064,3168,75-12Z0000
9Leon103,12710100504,52,2511W0600
10Leo99,8261100010011-11Z0600
11Boris912521010504,5001Z0500
12Tom81,73244112037,595,2501Z0210
13Floris79,2231001005,5011W0600
14Nick75,622110001001111W0501
15Antony69,32110010010-11Z0600
16Ed66201001002011W0600
17Albert55,5319410302513201W2100
18Jan49,51842020505,5301W0201
19Ronald45,417410302512002W0300
20Louk43,8167205028,618,51-11W0000
21Avgerinos40,115511303014,52,7511W0101
22Henk36,531441030256202W1101
23Marios29,9132002002001Z0401

Senioren ronde 4

WitZwartUitslag
TomPaul0-1
HenkLeo0-1
MartArno0-1
LoukJan0-1
LeonBas0,5
GijsAvgerinos1-0
BorisAntony1-0
AlbertOneven
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlPerc
1Erik93332200100
2Arno91321100100
3Mart8431421162
4Jeroen8330321083
5Gijs78291100100
6Paul75281100100
7Alexander73271100100
8Leon7126101050
9Bas6425421162
10Boris64241100100
11Leo49231100100
12Nick47221100100
13Antony422110010
14Tom4120301216
15Avgerinos3919311150
16Jan3718320166
17Ronald3317310233
18Ed311610010
19Albert301520020
20Louk2514410325
21Marios141320020
22Henk71230030

Senioren ronde 2

WitZwartUitslag
Erik AkkersdijkRonald Edens1-0
Mart WenninkJeroen½-½
Albert HulskersBas0-1
Ed BalkLouk de Wit0-1
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPercWPSBKlAlOnNgNbsZk
1Erik Akkersdijk51,821220001001101W0000
2Mart Wennink31,62021100752,51,7501W0000
3Ronald Edens3019210105020-22Z0000
4Jeroen29,31821100752,51,75-22Z0000
5Augerinos27,217110001000011W0001
6Nick25,416110001000011W0001
7Tom Engberink22151001002011W0010
8Bas211421010501,5001Z0000
9Albert Hulskers19,07131001001011W1000
10Louk de Wit15,41221010501,5001Z0000
11Ed Balk11,7111001001011W0100
12Marios11,2101001001011W0001
13Jan in ‘t Veld9,6910010010-11Z0001
14Henk Jonkers8,8810010010-11Z0001

Senioren ronde 1!

Een nieuw schaakseizoen met nieuwe kansen staat voor de deur. Competitieleider Albert toverde een mooie indeling uit z’n hoge hoed. Leuk om een aantal nieuwe gezichten te zien! In ieder geval een goed begin van het seizoen met 6 partijen.

ErikTom1-0
MariosRonald0-1
AvgerinosJan1-0
NickHenk1-0
BasMart0-1
LoukJeroen0-1

Een stand is na 1 ronde nog niet echt veelzeggend..

Paul wint corona cup. Er wordt gewoon doorgespeeld

In eerste instantie leek het een eenzijdige finale, maar Fabian kwam nog terug. Uiteindelijk wist Paul toch aan het langste eind te trekken en won met 5,5 – 4,5.

De finale en het KO gedeelte is nu klaar, maar er wordt gewoon verder gespeeld. De uitslagen, stand en indeling:

Uitslagen Ronde 4


FINALE


PaulFabian1-05,5-4,5
Ronde 4


AlexanderArno0-12,5–5,5
LeonGijs1-08–6
Erik Jeroen1-04–0
RobinIgor1-06–0
NoahRoelof1-02,5-0,5

NaamPuntenPartijenScoreWPSB
1Paul44100.00%1010
2Fabian3475.00%117
3Leon3475.00%96
4Erik3475.00%73
5Robin2450.00%92
6Alexander2450.00%83
7Jeroen2450.00%81
8Arno2450.00%72
9Gijs2450.00%72
10Noah2450.00%61
11Roelof1425.00%70
12Mart1250.00%20
13Igor040.00%80
14Jan020.00%30
15Tom010.00%20
16Bye010.00%20

Indeling ronde 5 tot 26 maart:

Ronde 5
FabianErik
PaulLeon
AlexanderJeroen
RobinNoah
ArnoGijs
RoelofIgor

Senioren ronde 9

Wit
ZwartUitslag
Roelof Berkepeis (A)Gijs Gerritsen (A)½-½
Tom Engberink (B)Louk de Wit (C)1-0
Jan in ‘t Veld (b)Noah Goldsmid (C)0-1
Jeroen klein Essink (B)Robin Bos (A)1-0
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPerc
1Gijs Gerritsen (A)264506330075
2Roelof Berkepeis (A)239497421071
3Mart Wennink (A)233487412064
4Boris Tsoukkerman (A)212473210083
5Albert Hulskers (A)198465311070
6Jeroen klein Essink (B)185459423055
7Alexander Cupido (A)183447322057
8Bas van Beek (B)172433210083
9Paul ten Vergert (A)1624222000100
10Pieter Kruyt (C)119412020050
11Noah Goldsmid (C)112406123033
12Leo Hansen (C)104394112037
13Tom Engberink (B)103386204033
14Daan Koster (C)983711000100
15Henk Jonkers (B)95361010050
16Jan in ‘t Veld (b)89353102033
17Walter Wissenburg (B)82341010050
18Robin Bos (A)79332011025
19Johan Blokhuis (C)74326114025
20Louk de Wit (C)67319207022
21Anjo Anjewierden (A)5630000000
22Jürgen Scherfke (C)5429000000
23Gerhard Groenewoudt (B)4928000000
24Igor Babic (B)4727000000
25Ronald Edens (B)4526000000
26Erik Akkersdijk (A)4425000000
27Leon Stuij (A)4224000000
28Esther van Harmelen (C)4023100100
29Mokhtar Bakkali (C)3822200200
30Avgerinos Demosthenoos (C)3721100100

Senioren ronde 8

Wit
ZwartUitslag
Gijs Gerritsen (A)Tom Engberink (B)1-0
Louk de Wit (C)Jan in ‘t Veld (b)0-1
Jeroen klein Essink (B)Mart Wennink (A)1-0
Alexander Cupido (A)Robin Bos (A)½-½
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPerc
1Gijs Gerritsen (A)244505320080
2Mart Wennink (A)223497412064
3Roelof Berkepeis (A)214486411075
4Boris Tsoukkerman (A)203473210083
5Bas van Beek (B)171463210083
6Albert Hulskers (A)170455311070
7Paul ten Vergert (A)1674422000100
8Alexander Cupido (A)162437322057
9Jeroen klein Essink (B)149428323050
10Pieter Kruyt (C)123412020050
11Henk Jonkers (B)101401010050
12Daan Koster (C)1003911000100
13Leo Hansen (C)90384112037
14Walter Wissenburg (B)84371010050
15Tom Engberink (B)81365104020
16Noah Goldsmid (C)74355023020
17Jan in ‘t Veld (b)72342101050
18Robin Bos (A)68331010050
19Anjo Anjewierden (A)6532000000
20Jürgen Scherfke (C)6331000000
21Johan Blokhuis (C)62306114025
22Louk de Wit (C)61298206025
23Gerhard Groenewoudt (B)6128000000
24Igor Babic (B)5927000000
25Ronald Edens (B)5726000000
26Erik Akkersdijk (A)5425000000
27Leon Stuij (A)5024000000
28Esther van Harmelen (C)4223100100
29Mokhtar Bakkali (C)4122200200
30Avgerinos Demosthenoos (C)3921100100