April 2024
M T W T F S S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Senioren ronde 31

Overzicht voor ronde 31, gespeeld op 29 maart 2024

Wit ZwartUitslag
TomJeroen0-1
EdAlbert0-1
GijsMart1-0
ErikJurgen Scherfke1-0
RoelofJohan1-0

Roelof – Johan
Zwart aan zet, Wit heeft zojuist c2-c4 gespeeld.
Zwart deed hier f6-f5, wat een blunder is .. waarom ?


Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 31

NrNaamPuntenWaGspGwRmVlPercWPSB
1Mart1251,506021144376,2191149,75
2Jeroen889,175918105369,4156,5104,75
3Anne821,50581987460,515471,5
4Alexander808,0057751178,67859
5Martijn757,17561793561,815979,75
6Albert751,83552094755,0165,565
7Henk607,00541548353,313953,75
8Tom592,83531666456,3124,548,5
9Gerard519,505220641040,014447
10Gijs516,0051531170,037,532
11Bas498,17501152454,578,540
12Ronald489,0049951361,164,530,75
13Paul470,5048321083,32215,75
14Walter424,17471262458,383,541
15Ed371,33461132636,47719,5
16Jurgen Meijerink345,004500000,000
17Jokim328,67441100100,066
18Johan274,334326502119,213812
19Arno266,004200000,000
20Robin259,674100000,000
21Leon225,33401100100,088
22Zyon221,003900000,000
23Louk219,003826322115,416211
24Fabian175,00371100100,055
25Avgerinos172,5036511330,041,57,5
26Julian166,3335210150,014,54
27Jessey165,3334420250,029,510
28Roelof156,67331100100,055
29Jan142,0032210150,017,55
30Niklas138,673100000,000
31Erik126,00302200100,088
32Roy Kollen91,33291100100,055
33Andre Schopbarteld84,67281100100,044
34Hanny Kollen71,00271100100,000
35Gerrit60,672680080,0490
36Wout41,672510010,040
37Jurgen Scherfke40,002410010,020