March 2024
M T W T F S S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Senioren ronde 24

Overzicht voor ronde 24, gespeeld op 9 februari 2024.
Er werden deze avond ook partijen gespeeld voor de Interne Beker, zie onderaan.

Wit ZwartUitslag
TomBas0-1
HenkAnne½-½
MartijnJeroen0-1
JulianLouk1-0
JohanFabian0-1
PaulOneven

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 24

NrNaamPuntenWaGspGwRmVlPercWPSB
1Mart867,175014113089,310191
2Martijn547,83491373365,491,553,75
3Anne534,83481776458,8105,544,75
4Jeroen523,83471264266,78148,25
5Alexander517,0046531170,040,526,25
6Henk450,50451246258,37933,5
7Albert415,00441572653,392,529,5
8Gerard397,00431763844,18934
9Ronald377,5042851268,83621
10Gijs365,0041320166,7119,5
11Tom352,83401144354,564,523,75
12Paul286,0039211075,0106
13Bas272,6738740357,137,516
14Ed252,6737521250,030,511,5
15Walter229,0036832350,049,519,75
16Arno221,673500000,000
17Jurgen Meijerink209,003400000,000
18Jokim207,00331100100,044
19Louk163,833220321520,090,57
20Avgerinos143,0031511330,030,56
21Robin135,003000000,000
22Leon133,00291100100,07,57,5
23Jessey123,6728420250,021,54
24Julian123,6727210150,012,54
25Johan119,332619201710,5904
26Jan106,0025210150,0102
27Roelof88,002400000,000
28Erik81,33231100100,07,57,5
29Fabian77,00221100100,022
30Gerrit51,332160060,034,50
31Niklas44,332000000,000
32Wout33,331910010,040

Bekerwedstrijden:

Jurgen – Ronald 1-0
Appie – Niklas 0-1
Robin – Mart 1/2-1/2 : vervolgens snelschaak 1-1 en de rematch wint Robin met 1-0