July 2021
M T W T F S S
« Jun    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Paul wint corona cup. Er wordt gewoon doorgespeeld

In eerste instantie leek het een eenzijdige finale, maar Fabian kwam nog terug. Uiteindelijk wist Paul toch aan het langste eind te trekken en won met 5,5 – 4,5.

De finale en het KO gedeelte is nu klaar, maar er wordt gewoon verder gespeeld. De uitslagen, stand en indeling:

Uitslagen Ronde 4


FINALE


PaulFabian1-05,5-4,5
Ronde 4


AlexanderArno0-12,5–5,5
LeonGijs1-08–6
Erik Jeroen1-04–0
RobinIgor1-06–0
NoahRoelof1-02,5-0,5

NaamPuntenPartijenScoreWPSB
1Paul44100.00%1010
2Fabian3475.00%117
3Leon3475.00%96
4Erik3475.00%73
5Robin2450.00%92
6Alexander2450.00%83
7Jeroen2450.00%81
8Arno2450.00%72
9Gijs2450.00%72
10Noah2450.00%61
11Roelof1425.00%70
12Mart1250.00%20
13Igor040.00%80
14Jan020.00%30
15Tom010.00%20
16Bye010.00%20

Indeling ronde 5 tot 26 maart:

Ronde 5
FabianErik
PaulLeon
AlexanderJeroen
RobinNoah
ArnoGijs
RoelofIgor