June 2021
M T W T F S S
« Apr    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Victor beste lawineschaker

Hij schaakt pas een half jaar, maar laat bij het lawineschaak al zien dat hij talent heeft voor het spelletje! Victor wint het lawineschaak op de 2e avond van het jeugdzomerschaak. Hij won onder andere van Julian die met 3 punten voorsprong nog op de eerste plek staat na 2 gespeelde avonden.

Avond 2: Lawineschaak

Score
PercentagePunten
1Victor5uit683.33%83
2Lennart4.5uit675.00%75
3Julian4uit666.67%67
4Joris3.5uit658.33%58
5Nasrallah3uit650.00%50
5Sacha3uit650.00%50
7Valerie2.5uit641.67%42
8Viggo2.5uit641.67%42
9Mohammed1uit616.67%17
10Elias1uit616.67%17

De tussenstand van het zomerschaak na 2 avonden:


NaamWeggeefLawineScore
1Julian10067167
2Victor8083163
3Lennart8075155
4Nasrallah7050120
5Joris6058118
6Sacha6050110
7Mohammed601777
8Viggo204262
9Sepp60
60
9Marle60
60
9Daniel60
60
12Frederique50
50
13Valerie
4242
14Elias201737
15Florian20
20
16Noud0
0
16Ingmar0
0