December 2022
M T W T F S S
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Neem je vriendjes mee in december!

Wij vinden het erg leuk dat jullie op de vrijdag bij ons schaken. Maar zou het niet nog leuker zijn als jullie een vriendje of vriendinnetje mee konden nemen naar de schaakclub? Dat kan!

Iedere vrijdag, van 18:30 tot 19:30, in december mogen jullie een vriendje of vriendinnetje meenemen naar de schaakclub. Wij zorgen dan voor leuke schaakactiviteiten.

Tot dan!

Tom & Arno
Jeugdleider & Secretaris van SV Lonneker

Jeugd uitslagen + stand ronde 6

Uitslagen ronde 6:

Mart (T)Joris0.5-0.5 
NielsElias0-10.5-0.5
TengSacha1-01-0
FlorianMerlijn0-10-1
WesselEthan1-0 
TobiasFrederique1-01-0

Stand na ronde 6:

Teng70
Tobias69
Sacha60
Wessel44
Elias35
Merlijn34
Julian31
Thijs28
Joris27
Furkan11
Niels10
Frederique9
Salih8
Kadir8
Florian5
Ryan3
Abdullah3
Ethan0
Hugo0

Uitslagen + stand Jeugd ronde 3

Uitslagen jeugdronde 3:

JulianFlorian1-0
JorisSacha0-1
ThijsSalih0-1
RyanFurkan0-1
NielsWessel0-1
ChengHugo1-0

Stand na competitie ronde 3:

Sacha46
Julian21
Joris17
Julian14
Wessel13
Furkan11
Cheng9
Elias9
Thijs8
Salih8
Kadir8
Florian5
Ryan3
Abdullah3
Niels0
Hugo0
Merlijn0




Jeugd ronde 1

Ondanks de regen was de animo bij de jeugd groot om weer aan een nieuw schaakseizoen te beginnen. Tobias en Sacha wisten hun partij te winnen, de anderen speelden gelijk.
Uitslagen ronde 1:   
JorisTobias0-1
MerlijnSacha0-1
WesselElias0.5-0.5
FrederiqueThijs0.5-0.5
Julian vrij  
Stand na ronde 1:   Punten
Tobias1uit119
Sacha1uit112
Elias0.5uit19
Frederique0.5uit19
Thijs0.5uit18
Julian0uit07
Wessel0.5uit15
Joris0uit10
Merlijn0uit10

Sinterklaasschaak

Op vrijdag 26 november werd sinterklaasschaak gespeeld bij de jeugd. 8 kinderen speelden een snelschaaktoernooi terwijl 'piet' Gijs rondliep en schaakstukken uitdeelde als je lief was, goed kon zingen, of een goede zet deed. Soms werden ook stukken van het bord gehaald. Schaaltjes gevuld met (chocolade) pepernoten maakten de avond compleet. 

Joris en Tobias wonnen met ieders 4 punten uit 5 gespeelde partijen. 



De uitslag van het snelschaaktoernooi:



1. Tobias 	4   uit  5

1. Joris 	4   uit  5

3. Florian 	3   uit  5

3. Sibren 	3   uit  5

5. Frederique 	2.5 uit  5

6. Elias 	1   uit  5

6. Sacha 	1   uit  5

8. Noud 	0.5 uit  5


Jeugd ronde 5

WitZwartUitslag
EliasMart½-½
JorisTobias1-0
DanielSibren0-1
WesselFlorian0-1
NoudFrederique0-1
AlexanderSacha1-0
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPerc
1Julian902744000100
2Elias74265311070
3Sibren70254301075
4Joris64245302060
5Sacha63234301075
6Ruben38223111050
7Daniel36214103025
8Florian33204112037
9Alexander301911000100
10Wessel30184103025
11Tobias24174103025
12Lennart241611000100
13Frederique21154103025
14Arno20141010050
15Mart19131010050
16Noud15124013012
17Merlijn711100100

Jeugd ronde 4

Competitie:

WitZwartUitslag
TobiasNoud1-0
DanielElias1-0
WesselRuben0-1
FlorianJulian0-1
FrederiqueJoris0-1
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPerc
1Julian662344000100
2Elias60224301075
3Sacha512133000100
4Sibren43203201066
5Ruben35193111050
6Joris29184202050
7Daniel29173102033
8Lennart221611000100
9Tobias21153102033
10Wessel20143102033
11Arno (T)17131010050
12Noud14123012016
13Florian14113012016
14Merlijn610100100
15Frederique59300300

Beker

1Elias1uit1100.00%
2Sacha2uit2100.00%
3Julian2uit2100.00%
4Tobias1uit1100.00%
5Sibren2uit366.67%
6Joris0uit20.00%
7Ruben0uit10.00%
8Noud0uit20.00%
9Frederique0uit10.00%
10Florian0uit10.00%

Jeugd is begonnen, de stand na ronde 1

WitZwartUitslag
SibrenElias0-1
SachaJoris1-0
RubenArno (T)0,5
JulianTobias1-0
LennartMerlijn1-0
WesselDaniel1-0
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPercWPSBKlAlOnNgNbsZk
1Elias55203011000100000-11Z0000
2Sacha5310291100010000011W0000
3Julian4550281100010000011W0000
4Lennart4360271100010000011W0000
5Wessel390261100010000011W0000
6Ruben329025101005000501W0000
7Arno (T)301024101005000501Z0000
8Sibren2702310010001011W0000
9Joris243022100100010-11Z0000
10Tobias207021100100010-11Z0000
11Merlijn198020100100010-11Z0000
12Daniel189019100100010-11Z0000

Jeugd ronde 9

Wit
ZwartUitslag
Julian GringhuisIngmar Wissink1-0
Marle WissinkLennart Gringhuis0-1
Florian LaanNasrallah Bakkali1-0
Daniel VaanholtJoris Lipman½-½
Frederique LaanDirk van der Velde1-0
Simeon BilbijaSibren Wissink1-0
Merlijn EngelbartsNoud Polhorst1-0
Tobias AlbertsMohamed Bakkali1-0

Stand competitie

NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPerc
1Julian Gringhuis282507601085
2Ingmar Wissink275498602075
3Marle Wissink214488503062
4Sibren Wissink209479423055
5Lennart Gringhuis193467412064
6Simeon Bilbija169458413056
7Jeroen klein Essink (T)1584444000100
8Nasrallah Bakkali155439405044
9Florian Laan144429405044
10Ruben Strootman138418314043
11Sacha Almekinders133407313050
12Viggo Krukkert118398224037
13Merlijn Engelbarts98385311070
14Joris Lipman97378224037
15Elias Almekinders94367214035
16Alex Gasparian93353210083
17Abel van Harmelen83345221060
18Frederique Laan82339225033
19Tobias Alberts81324301075
20Daniel Vaanholt80315212050
21Tom Engberink (T)70304040050
22Noud Polhorst67298044025
23Mohamed Bakkali56288035018
24Floris van den Beld32272101050
25Timothy Voinov17261010050
26Michael Voinov225000000
27Roelof Berkepeis (T)224100100
28Quirijn Zürchner223000000
29Mart Wennink (T)222000000
30Simon Trieschnigg221000000
31Dirk van der Velde220400400

Beker

NasrallahFlorian1-0
NoudMerlijn0-1
SibrenSimeon1-0
DirkFrederique0,5-0,5
JorisDaniel1-0
1Sibren7uit7100%
2Ingmar4uit4100%
3Julian2uit2100%
4Merlijn2uit2100%
5Tobias1uit1100%
6Floris1uit1100%
7Lennart3uit475%
8Joris3.5uit570%
9Nasrallah4uit757%
10Sacha2uit450%
11Ruben2uit450%
12Simeon1.5uit350%
13Florian2uit540%
14Elias2uit540%
15Daniel1uit333%
16Alex1uit333%
17Viggo1.5uit530%
18Noud1uit425%
19Frederique1uit617%
20Dirk0.5uit317%
21Marle0uit30%
22Mohammed0uit20%
23Simeon0uit20%
24Abel0uit10%

Sinterklaasavond op de club

Vrijdagavond 4 december was bij de jeugd weer vertrouwd,

veel enthousiasme, pepernoten en een gongleider die werd uitgejouwd.

Sinterklaasschaak in corona tijd, wat houd dat in?

Kunnen winnen van een trainer, dat geeft veel zin!

16 kinderen en 2 trainers, dat betekend een gevulde zaal.

Maar wie gaat aan het eind met het cadeau aan de haal?

Na veel geklaag, advies, geschreeuw en slagen op de pan,

was de uitslag: Sinterklaas heeft gewonnen, dat kan!

Uiteindelijk won Frederique het sinterklaastoernooi,

ze kon naar huis met een chocoladeletter: mooi, mooi, mooi!