January 2023
M T W T F S S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Jeugd ronde 10

Uitslagen jeugd ronde 10:

WitZwartUitslag
TobiasSacha1-0
Teng YiSibren0-1
JorisElias0-1
WesselThijs1-0
NielsEthan0.5-0.5

Stand na ronde 10:

NaamWaardePunten
Tobias25134
Sacha2483
Teng2380
Wessel2277
Elias2172
Florian2047
Joris1944
Merlijn1842
Julian1742
Thijs1638
Frederique1532
Sibren1423
Niels1318
Furkan1211
Salih118
Kadir108
Ethan97
Ryan83
Abdullah73
Hugo60

Jeugd uitslagen + stand ronde 6

Uitslagen ronde 6:

Mart (T)Joris0.5-0.5 
NielsElias0-10.5-0.5
TengSacha1-01-0
FlorianMerlijn0-10-1
WesselEthan1-0 
TobiasFrederique1-01-0

Stand na ronde 6:

Teng70
Tobias69
Sacha60
Wessel44
Elias35
Merlijn34
Julian31
Thijs28
Joris27
Furkan11
Niels10
Frederique9
Salih8
Kadir8
Florian5
Ryan3
Abdullah3
Ethan0
Hugo0

Uitslagen + stand Jeugd ronde 3

Uitslagen jeugdronde 3:

JulianFlorian1-0
JorisSacha0-1
ThijsSalih0-1
RyanFurkan0-1
NielsWessel0-1
ChengHugo1-0

Stand na competitie ronde 3:

Sacha46
Julian21
Joris17
Julian14
Wessel13
Furkan11
Cheng9
Elias9
Thijs8
Salih8
Kadir8
Florian5
Ryan3
Abdullah3
Niels0
Hugo0
Merlijn0




Jeugd ronde 1

Ondanks de regen was de animo bij de jeugd groot om weer aan een nieuw schaakseizoen te beginnen. Tobias en Sacha wisten hun partij te winnen, de anderen speelden gelijk.
Uitslagen ronde 1:   
JorisTobias0-1
MerlijnSacha0-1
WesselElias0.5-0.5
FrederiqueThijs0.5-0.5
Julian vrij  
Stand na ronde 1:   Punten
Tobias1uit119
Sacha1uit112
Elias0.5uit19
Frederique0.5uit19
Thijs0.5uit18
Julian0uit07
Wessel0.5uit15
Joris0uit10
Merlijn0uit10

Jeugd ronde 5

WitZwartUitslag
EliasMart½-½
JorisTobias1-0
DanielSibren0-1
WesselFlorian0-1
NoudFrederique0-1
AlexanderSacha1-0
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPerc
1Julian902744000100
2Elias74265311070
3Sibren70254301075
4Joris64245302060
5Sacha63234301075
6Ruben38223111050
7Daniel36214103025
8Florian33204112037
9Alexander301911000100
10Wessel30184103025
11Tobias24174103025
12Lennart241611000100
13Frederique21154103025
14Arno20141010050
15Mart19131010050
16Noud15124013012
17Merlijn711100100

Jeugd ronde 4

Competitie:

WitZwartUitslag
TobiasNoud1-0
DanielElias1-0
WesselRuben0-1
FlorianJulian0-1
FrederiqueJoris0-1
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPerc
1Julian662344000100
2Elias60224301075
3Sacha512133000100
4Sibren43203201066
5Ruben35193111050
6Joris29184202050
7Daniel29173102033
8Lennart221611000100
9Tobias21153102033
10Wessel20143102033
11Arno (T)17131010050
12Noud14123012016
13Florian14113012016
14Merlijn610100100
15Frederique59300300

Beker

1Elias1uit1100.00%
2Sacha2uit2100.00%
3Julian2uit2100.00%
4Tobias1uit1100.00%
5Sibren2uit366.67%
6Joris0uit20.00%
7Ruben0uit10.00%
8Noud0uit20.00%
9Frederique0uit10.00%
10Florian0uit10.00%

Jeugd is begonnen, de stand na ronde 1

WitZwartUitslag
SibrenElias0-1
SachaJoris1-0
RubenArno (T)0,5
JulianTobias1-0
LennartMerlijn1-0
WesselDaniel1-0
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPercWPSBKlAlOnNgNbsZk
1Elias55203011000100000-11Z0000
2Sacha5310291100010000011W0000
3Julian4550281100010000011W0000
4Lennart4360271100010000011W0000
5Wessel390261100010000011W0000
6Ruben329025101005000501W0000
7Arno (T)301024101005000501Z0000
8Sibren2702310010001011W0000
9Joris243022100100010-11Z0000
10Tobias207021100100010-11Z0000
11Merlijn198020100100010-11Z0000
12Daniel189019100100010-11Z0000

Jeugd ronde 9

Wit
ZwartUitslag
Julian GringhuisIngmar Wissink1-0
Marle WissinkLennart Gringhuis0-1
Florian LaanNasrallah Bakkali1-0
Daniel VaanholtJoris Lipman½-½
Frederique LaanDirk van der Velde1-0
Simeon BilbijaSibren Wissink1-0
Merlijn EngelbartsNoud Polhorst1-0
Tobias AlbertsMohamed Bakkali1-0

Stand competitie

NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPerc
1Julian Gringhuis282507601085
2Ingmar Wissink275498602075
3Marle Wissink214488503062
4Sibren Wissink209479423055
5Lennart Gringhuis193467412064
6Simeon Bilbija169458413056
7Jeroen klein Essink (T)1584444000100
8Nasrallah Bakkali155439405044
9Florian Laan144429405044
10Ruben Strootman138418314043
11Sacha Almekinders133407313050
12Viggo Krukkert118398224037
13Merlijn Engelbarts98385311070
14Joris Lipman97378224037
15Elias Almekinders94367214035
16Alex Gasparian93353210083
17Abel van Harmelen83345221060
18Frederique Laan82339225033
19Tobias Alberts81324301075
20Daniel Vaanholt80315212050
21Tom Engberink (T)70304040050
22Noud Polhorst67298044025
23Mohamed Bakkali56288035018
24Floris van den Beld32272101050
25Timothy Voinov17261010050
26Michael Voinov225000000
27Roelof Berkepeis (T)224100100
28Quirijn Zürchner223000000
29Mart Wennink (T)222000000
30Simon Trieschnigg221000000
31Dirk van der Velde220400400

Beker

NasrallahFlorian1-0
NoudMerlijn0-1
SibrenSimeon1-0
DirkFrederique0,5-0,5
JorisDaniel1-0
1Sibren7uit7100%
2Ingmar4uit4100%
3Julian2uit2100%
4Merlijn2uit2100%
5Tobias1uit1100%
6Floris1uit1100%
7Lennart3uit475%
8Joris3.5uit570%
9Nasrallah4uit757%
10Sacha2uit450%
11Ruben2uit450%
12Simeon1.5uit350%
13Florian2uit540%
14Elias2uit540%
15Daniel1uit333%
16Alex1uit333%
17Viggo1.5uit530%
18Noud1uit425%
19Frederique1uit617%
20Dirk0.5uit317%
21Marle0uit30%
22Mohammed0uit20%
23Simeon0uit20%
24Abel0uit10%

Jeugd ronde 8

Competitie

Wit
ZwartUitslag
Sibren WissinkFlorian Laan1-0
Sacha AlmekindersMarle Wissink0-1
Elias AlmekindersRuben Strootman0-1
Joris LipmanTom Engberink (T)½-½
Nasrallah BakkaliViggo Krukkert1-0
Noud PolhorstFrederique Laan0-1
Daniel VaanholtSimeon Bilbija0-1
Abel van HarmelenDirk van der Velde1-0
Merlijn EngelbartsTobias Alberts1-0
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPerc
1Ingmar Wissink272507601085
2Julian Gringhuis232496501083
3Marle Wissink217487502071
4Sibren Wissink215478422062
5Jeroen klein Essink (T)1694644000100
6Nasrallah Bakkali166458404050
7Lennart Gringhuis146446312058
8Ruben Strootman142438314043
9Sacha Almekinders130427313050
10Simeon Bilbija129417313050
11Viggo Krukkert121408224037
12Elias Almekinders105397214035
13Florian Laan103388305037
14Alex Gasparian95373210083
15Abel van Harmelen90365221060
16Joris Lipman81357214035
17Daniel Vaanholt73344202050
18Noud Polhorst71337043028
19Tom Engberink (T)71324040050
20Merlijn Engelbarts71314211062
21Frederique Laan69308125025
22Mohamed Bakkali62297034021
23Tobias Alberts54283201066
24Floris van den Beld33272101050
25Timothy Voinov19261010050
26Michael Voinov525000000
27Roelof Berkepeis (T)424100100
28Quirijn Zürchner423000000
29Mart Wennink (T)422000000
30Simon Trieschnigg421000000
31Dirk van der Velde420300300

Beker

FlorianSibren0-1
RubenElias1-0
ViggoNasrallah0-1
FrederiqueNoud0,5-0,5
SimeonDaniel1-0
1Sibren6uit6100%
2Ingmar4uit4100%
3Julian2uit2100%
4Tobias1uit1100%
5Floris1uit1100%
6Merlijn1uit1100%
7Lennart3uit475%
8Simeon1.5uit275%
9Joris2.5uit463%
10Nasrallah3uit650%
11Florian2uit450%
12Sacha2uit450%
13Ruben2uit450%
14Daniel1uit250%
15Elias2uit540%
16Alex1uit333%
17Noud1uit333%
18Viggo1.5uit530%
19Frederique0.5uit510%
20Marle0uit30%
21Dirk0uit20%
22Mohammed0uit20%
23Simeon0uit20%
24Abel0uit10%

Jeugd ronde 6

Wit
ZwartUitslag
Ingmar WissinkNasrallah Bakkali1-0
Lennart GringhuisElias Almekinders½-½
Ruben StrootmanJulian Gringhuis0-1
Joris LipmanFlorian Laan0-1
Viggo KrukkertSibren Wissink0-1
Mohamed BakkaliAbel van Harmelen0-1
Frederique LaanFloris van den Beld0-1
Simeon BilbijaSacha Almekinders0-1
Tom Engberink (T)Merlijn Engelbarts½-½
Alex GasparianNoud Polhorst½-½
Dirk van der VeldeTobias Alberts0-1
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPerc
1Julian Gringhuis2525055000100
2Ingmar Wissink237496501083
3Marle Wissink169485401080
4Sacha Almekinders149476312058
5Sibren Wissink141466222050
6Nasrallah Bakkali129456303050
7Jeroen klein Essink (T)1244433000100
8Lennart Gringhuis118435212050
9Florian Laan117426303050
10Ruben Strootman112416213041
11Elias Almekinders111406213041
12Simeon Bilbija110396213041
13Viggo Krukkert100386123033
14Abel van Harmelen82374121050
15Noud Polhorst79366042033
16Joris Lipman73355203040
17Alex Gasparian72342110075
18Mohamed Bakkali68336033025
19Tom Engberink (T)57323030050
20Daniel Vaanholt47312101050
21Frederique Laan44306024016
22Floris van den Beld41292101050
23Tobias Alberts292811000100
24Timothy Voinov26271010050
25Merlijn Engelbarts24262011025
26Michael Voinov1025000000
27Roelof Berkepeis (T)1024100100
28Quirijn Zürchner1023000000
29Mart Wennink (T)922000000
30Simon Trieschnigg921000000
31Dirk van der Velde820100100

Beker

FlorisFrederique1-0
ViggoSibren0-1
IngmarNasrallah1-0
TobiasDirk1-0
NoudAlex1/2-1/2

Naam
Score

1Daniel4uit4100%
2Ingmar3uit3100%
3Sibren2uit2100%
4Julian1uit1100%
5Tobias1uit1100%
6Floris1uit1100%
7Lennart2uit367%
8Joris2uit367%
9Viggo1.5uit350%
10Nasrallah2uit450%
11Ruben1uit250%
12Sacha2uit450%
13Elias2uit450%
14Simeon0.5uit150%
15Florian1uit250%
16Noud0.5uit225%
17Alex0.5uit225%
18Dirk0uit10%
19Frederique0uit40%
20Mohammed0uit20%
21Marle0uit20%
22Simeon0uit20%
23Abel0uit10%