Overzicht voor ronde 6, gespeeld op 6 oktober 2023

Wit ZwartUitslag
Jeroen–Martijn½-½
Tom–Gerard½-½
Louk–Ed0-1

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 6

NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPerc
1Mart133,50414220075,0
2Alexander122,00404301075,0
3Jeroen121,50395230070,0
4Martijn114,00386321066,7
5Albert96,00373201066,7
6Anne92,17364211062,5
7Jokim88,003511000100,0
8Ed84,333422000100,0
9Henk76,50332020050,0
10Paul72,83321010050,0
11Arno72,3331000000,0
12Gijs70,0030000000,0
13Gerard64,67295212050,0
14Tom64,67284121050,0
15Jan49,33272101050,0
16Ronald48,00262101050,0
17Leon45,0025000000,0
18Erik43,3324000000,0
19Roelof38,3323000000,0
20Jessey38,00223102033,3
21Avgerinos37,83214112037,5
22Walter35,33202011025,0
23Robin35,0019000000,0
24Bas34,00183102033,3
25Julian28,3317100100,0
26Johan20,33165104020,0
27Louk5,0015500500,0

De website van SV Lonneker wordt mede mogelijk gemaakt door: