Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 2

Wit ZwartUitslag
Alexander–Louk1-0
Albert–Mart0-1
Jeroen–Jan1-0
Tom–Henk½-½
Gerard–Anne0-1
Avgerinos–Martijn0-1
Jessey–Johan1-0

Arno: Afwezig met geldige reden



NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPerc
1Mart50,004122000100,0
2Martijn46,004022000100,0
3Jeroen41,50392110075,0
4Anne32,673811000100,0
5Paul31,83371010050,0
6Ed29,003611000100,0
7Tom28,83351010050,0
8Henk28,67341010050,0
9Albert27,00332101050,0
10Jessey26,003211000100,0
11Arno21,3331000000,0
12Gijs20,0030000000,0
13Walter19,3329000000,0
14Leon17,3328000000,0
15Erik16,6727000000,0
16Avgerinos16,00262101050,0
17Alexander16,00252101050,0
18Roelof16,0024000000,0
19Jan15,00232101050,0
20Jokim14,6722000000,0
21Robin14,0021000000,0
22Gerard6,6720100100,0
23Bas6,3319100100,0
24Julian6,0018100100,0
25Ronald5,6717100100,0
26Louk0,0016200200,0
27Johan0,0015200200,0

De website van SV Lonneker wordt mede mogelijk gemaakt door: