September 2020
M T W T F S S
« Aug    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Senioren ronde 2 met verslag!

Mart heeft de koppositie behouden door te winnen van Louk. Hij won een pion, had 40 zetten nodig, maar ook de partij. Tom speelde tegen Esther, na eerst lesgegeven te hebben aan haar neefje bij de jeugd, Abel (5 jaar), talentje. Abel wist in zijn eerste partij bij de jeugd Tom nog te vegen, maar zijn tante moest toch haar meerdere bekennen in Tom. Johan en Leo speelden de veteranenpot van de avond, met een gemiddelde leeftijd van 80 en een beetje! Dit werd remise. Gijs stond goed, maar in plaats van te winnen tegen Henk, gaf hij een stuk weg. Henk was solidair en gaf een paar zetten later een vol stuk terug. Echter was er toen een ongelijk lopereindspel en konden beide spelers niet meer op de winst spelen. Appie was sociaal en draaide uit voor nieuwkomer Pieter, die iets te laat kwam. Pieter veegde Roelof compleet, vergat echter een stuk meer op het bord te houden en uiteindelijk werd het remise, wat natuurlijk een fantastisch resultaat is bij je debuut. Alexander, beter bekend bij zijn achternaam Cupido, speelde tegen Jeroen. Met afstand de langste partij van de avond. Ook op het bierdrinken was deze partij van erg hoog niveau. Cupido won een kwal, maarja een kwal is helemaal geen stuk. Jeroen won nog twee pionnen terug, beide spelers kwamen nog onder de 5 minuten, maar dit mocht niet baten voor Jeroen en zo scoorde cupido ook zijn eerste punt bij Lonneker.

Wit
ZwartUitslag
Henk Jonkers (B)Gijs Gerritsen (A)½-½
Louk de Wit (C)Mart Wennink (A)0-1
Leo Hansen (C)Johan Blokhuis (C)½-½
Jeroen klein Essink (B)Alexander Cupido (A)0-1
Esther van Harmelen (C)Tom Engberink (B)0-1
Pieter KruytRoelof Berkepeis (A)½-½
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPerc
1Mart Wennink (A)964022000100
2Boris Tsoukkerman (A)723911000100
3Gijs Gerritsen (A)60382110075
4Henk Jonkers (B)57371010050
5Tom Engberink (B)543611000100
6Anjo Anjewierden (A)5235000000
7Louk de Wit (C)52342101050
8Leo Hanssen (C)523311000100
9Walter Wissenburg (B)4832000000
10Paul ten Vergert (A)483111000100
11Jürgen Scherfke (C)4430000000
12Gerhard Groenewoudt (B)4229000000
13Albert Hulskers (A)4128100100
14Jan in ‘t Veld (C)3927000000
15Igor Babic (B)3626000000
16Ed Balk (C)3525000000
17Daan Koster (C)3324000000
18Leo Hansen (C)31231010050
19Ronald Edens (B)3022000000
20Erik Akkersdijk (A)2921000000
21Leon Stuij (A)2720000000
22Pieter Kruyt27191010050
23Roelof Berkepeis (A)27182011025
24Johan Blokhuis (C)26172011025
25Alexander Cupido (A)23162101050
26Bas van Beek (B)2315000000
27Mokhtar Bakkali (C)1914100100
28Esther van Harmelen (C)1713100100
29Jeroen klein Essink (B)1112200200