August 2020
M T W T F S S
« Jul    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Senioren ronde 18

Wit
ZwartUitslag
Louk de Wit (C)Gijs Gerritsen (A)0-1
Daan Koster (C)Roelof Berkepeis (A)0-1
Ronald Edens (B)Jan in ‘t Veld (C)½-½
Albert Hulskers (A)Niet gespeeld buiten schuld
Jürgen Scherfke (C)Niet gespeeld buiten schuld
Igor Babic (B)Niet gespeeld buiten schuld
Niklas Brinkers (A)Niet gespeeld buiten schuld
Tom Engberink (B)Oneven
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPerc
1Mart Wennink (A)39140131012080
2Roelof Berkepeis (A)3603911812077
3Gijs Gerritsen (A)3563877000100
4Jan in ‘t Veld (C)3193711812077
5Albert Hulskers (A)2813612516045
6Tom Engberink (B)2713511524054
7Anjo Anjewierden (A)238346312058
8Henk Jonkers (B)2353310532065
9Ronald Edens (B)223327331064
10Jürgen Scherfke (C)2123111515050
11Boris Tsoukkerman (A)167304211062
12Gerhard Groenewoudt (B)1482933000100
13Martin Slikker (C)131288305037
14Igor Babic (B)119274211062
15Ed Balk (C)119264112037
16Paul ten Vergert (A)1162522000100
17Louk de Wit (C)1152413229023
18Walter Wissenburg (B)114236105016
19Jeroen klein Essink (B)104224211062
20Johan Blokhuis (C)9321121110012
21Daan Koster (C)8220132110019
22Robin Bos (A)671911000100
23Erik Akkersdijk (A)63182101050
24Leon Stuij (A)5417000000
25Jurgen Meijerink (A)4816000000
26Arno van Akkeren (A)3515000000
27Leo Hansen (C)321411000100
28Jarno Scheffner (A)3213000000
29Fabian Stotyn (A)2812000000
30Mokhtar Bakkali (C)251112001200
31Niklas Brinkers (A)2310000000