October 2020
M T W T F S S
« Sep    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

senioren intern : uitslagen en ranglijst R5 – 2 okt 2020

Wit   Zwart Uitslag
Albert Hulskers (A)Louk de Wit (C)1-0
Mart Wennink (A)Tom Engberink (B)1-0
Roelof Berkepeis (A)Leo Hansen (C)1-0
Gijs Gerritsen (A)Alexander Cupido (A)½-½
Johan Blokhuis (C)Jeroen klein Essink (B)0-1
Noah Goldsmid (C)Bas van Beek (B)0-1

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 5

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc
1Mart Wennink (A)170,50405410090,0
2Boris Tsoukkerman (A)130,50393210083,3
3Paul ten Vergert (A)102,673811000100,0
4Albert Hulskers (A)98,17374211062,5
5Gijs Gerritsen (A)91,00363120066,7
6Roelof Berkepeis (A)86,00355311070,0
7Henk Jonkers (B)82,17341010050,0
8Tom Engberink (B)80,83332101050,0
9Alexander Cupido (A)75,50325212050,0
10Anjo Anjewierden (A)69,3331000000,0
11Walter Wissenburg (B)62,8330000000,0
12Pieter Kruyt (C)61,50292020050,0
13Jürgen Scherfke (C)60,6728000000,0
14Gerhard Groenewoudt (B)58,5027000000,0
15Bas van Beek (B)57,50262110075,0
16Igor Babic (B)54,1725000000,0
17Jeroen klein Essink (B)53,50245122040,0
18Louk de Wit (C)51,50235203040,0
19Ed Balk (C)49,8322000000,0
20Leo Hansen (C)44,67214112037,5
21Daan Koster (C)41,1720000000,0
22Ronald Edens (B)39,0019000000,0
23Erik Akkersdijk (A)36,8318000000,0
24Jan in ‘t Veld (C)36,6717100100,0
25Johan Blokhuis (C)36,00165113030,0
26Leon Stuij (A)34,6715000000,0
27Noah Goldsmid (C)23,83143012016,7
28Esther van Harmelen (C)23,8313100100,0
29Mokhtar Bakkali (C)18,0012200200,0
30Avgerinos Demosthenous (C)12,8311100100,0