April 2020
M T W T F S S
« Mar    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Senioren ronde 26

Wit
ZwartUitslag
Albert Hulskers (A)Louk de Wit (C)1-0
Roelof Berkepeis (A)Jan in ‘t Veld (C)1-0
Gijs Gerritsen (A)Jeroen klein Essink (B)1-0
Henk Jonkers (B)Walter Wissenburg (B)1-0
Jürgen Scherfke (C)Johan Blokhuis (C)½-½
Leo Hansen (C)Mart Wennink (A)0-1
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPerc
1Mart Wennink (A)58840191522084
2Roelof Berkepeis (A)55239171313079
3Gijs Gerritsen (A)521381111000100
4Albert Hulskers (A)4443719937055
5Jan in ‘t Veld (C)3803617926058
6Tom Engberink (B)3483512534054
7Anjo Anjewierden (A)289347412064
8Henk Jonkers (B)2683312633062
9Ronald Edens (B)249329432061
10Jürgen Scherfke (C)2253116538040
11Jeroen klein Essink (B)192309513061
12Walter Wissenburg (B)1842910208020
13Johan Blokhuis (C)18128162311021
14Boris Tsoukkerman (A)164274211062
15Igor Babic (B)147265221060
16Gerhard Groenewoudt (B)1422533000100
17Martin Slikker (C)125248305037
18Paul ten Vergert (A)1152322000100
19Bas van Beek (B)1152233000100
20Louk de Wit (C)10921212217014
21Daan Koster (C)10020172213017
22Leo Hansen (C)98197313050
23Ed Balk (C)88185113030
24Robin Bos (A)691711000100
25Erik Akkersdijk (A)61162101050
26Leon Stuij (A)4515000000
27Jurgen Meijerink (A)4214000000
28Niklas Brinkers (A)3913000000
29Arno van Akkeren (A)2812000000
30Jarno Scheffner (A)2511000000
31Fabian Stotyn (A)2310000000
32Mokhtar Bakkali (C)21912001200

Senioren ronde 23

WitZwartUitslag
Albert Hulskers (A)Jan in ‘t Veld (C)1-0
Mart Wennink (A)Jeroen klein Essink (B)1-0
Igor Babic (B)Tom Engberink (B)½-½
Ronald Edens (B)Louk de Wit (C)1-0
Leo Hansen (C)Jürgen Scherfke (C)½-½
Bas van Beek (B)Daan Koster (C)1-0
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPercWPSBKlAlOnNgNbs
1Mart Wennink (A)515,1740161222081,383,565-21W034
2Gijs Gerritsen (A)46939101000010065,565,501Z0103
3Roelof Berkepeis (A)441,67381410130757543,25-22Z054
4Albert Hulskers (A)400,53716736053,110749,7503W214
5Jan in ‘t Veld (C)382,673615924066,7853611Z053
6Tom Engberink (B)3233512534054,23517-22Z461
7Anjo Anjewierden (A)264,17347412064,353,527,25-12W0133
8Ronald Edens (B)247339432061,153,523,511W0122
9Henk Jonkers (B)2373211533059,15919,5-11W0111
10Jürgen Scherfke (C)212,53113526046,26612,2512Z082
11Boris Tsoukkerman (A)166304211062,52310,25-21Z0172
12Jeroen klein Essink (B)155,33297412064,339,519-13Z0160
13Igor Babic (B)1542852210603010,534W0162
14Gerhard Groenewoudt (B)146,33273300010010,510,512W0191
15Johan Blokhuis (C)143,1726131210015,483312Z064
16Walter Wissenburg (B)127,67258107012,5508,525W0123
17Martin Slikker (C)125248305037,545,5801Z0141
18Paul ten Vergert (A)114,33232200010021,521,501Z0210
19Louk de Wit (C)109,8322182214016,7111,57-43Z032
20Daan Koster (C)10421162212018,876,51,7521Z052
21Ed Balk (C)94,5204112037,5224,501Z0172
22Leo Hansen (C)74,83194211062,517,5602W0190
23Robin Bos (A)73,3318110001004,54,5-11Z0211
24Bas van Beek (B)7117220001004401W0210
25Erik Akkersdijk (A)651621010509,56,501W0210
26Leon Stuij (A)48150000000000212
27Jurgen Meijerink (A)42140000000000212
28Niklas Brinkers (A)39130000000000212
29Arno van Akkeren (A)28120000000000221
30Jarno Scheffner (A)25,67110000000000221
31Fabian Stotyn (A)23,33100000000000221
32Mokhtar Bakkali (C)2191200120070,5041W0101

Senioren ronde 22

Gijs is snel klaar met Jan en behoudt 100% score, Leo boekt eerste overwinning van het seizoen, Roelof wint van Walter, Albert pakt remise tegen Mart en daardoor is Mart in 2 weken tijd weer binnen bereik gekomen voor de achtervolgers.

WitZwartUitslag
Albert Hulskers (A)Mart Wennink (A)½-½
Walter Wissenburg (B)Roelof Berkepeis (A)0-1
Jan in ‘t Veld (C)Gijs Gerritsen (A)0-1
Leo Hansen (C)Louk de Wit (C)1-0
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPercWPSBKlAlOnNgNbs
1Mart Wennink (A)484,174015112208076,558,5-33Z034
2Gijs Gerritsen (A)466391010000100626201Z093
3Roelof Berkepeis (A)4303814101307571,541,25-22Z044
4Jan in ‘t Veld (C)376,673714923071,47233,523W053
5Albert Hulskers (A)354,536156360509438,25-12W214
6Tom Engberink (B)310,53511524054,53215,5-11Z461
7Anjo Anjewierden (A)261,17347412064,35126-12W0123
8Henk Jonkers (B)2343311533059,154,518-11W0101
9Ronald Edens (B)222328332056,3502001Z0122
10Jürgen Scherfke (C)2033112516045,861,51121Z082
11Boris Tsoukkerman (A)166304211062,521,59,25-21Z0162
12Jeroen klein Essink (B)154,33296411075251802Z0160
13Gerhard Groenewoudt (B)145,332833000100101012W0181
14Igor Babic (B)135,5274211062,522,57,2523W0162
15Johan Blokhuis (C)129,6726131210015,479,5312Z054
16Walter Wissenburg (B)127,67258107012,547,57,525W0113
17Martin Slikker (C)125,67248305037,543,5801Z0131
18Paul ten Vergert (A)116232200010019,519,501Z0200
19Louk de Wit (C)107,3322172213017,6101,56,75-32Z032
20Daan Koster (C)10021152211020711,7533W052
21Ed Balk (C)99204112037,521,54,501Z0162
22Robin Bos (A)73,3319110001004,54,5-11Z0201
23Erik Akkersdijk (A)651821010508,5601W0200
24Leo Hansen (C)51173201066,710,53-11W0190
25Leon Stuij (A)51160000000000202
26Bas van Beek (B)48,33151100010011-11Z0210
27Jurgen Meijerink (A)48140000000000202
28Niklas Brinkers (A)45130000000000202
29Arno van Akkeren (A)30,33120000000000211
30Jarno Scheffner (A)25,67110000000000211
31Fabian Stotyn (A)23,33100000000000211
32Mokhtar Bakkali (C)2191200120068041W091

Senioren ronde 21

WitZwartUitslag
Albert Hulskers (A)Leo Hansen (C)1-0
Gijs Gerritsen (A)Roelof Berkepeis (A)1-0
Walter Wissenburg (B)Bas van Beek0-1
Jan in ‘t Veld (C)Louk de Wit (C)1-0
Daan Koster (C)Johan Blokhuis (C)½-½
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPercWPSBKlAlOnNgNbs
1Mart Wennink (A)467,1740141112082,166,553,25-22Z034
2Gijs Gerritsen (A)425,333999000100505012W093
3Roelof Berkepeis (A)4103813913073,168,540-11Z044
4Jan in ‘t Veld (C)376,673713922076,959,532,7512W053
5Albert Hulskers (A)335361462605078,530,75-21W214
6Tom Engberink (B)311,53511524054,53215,5-11Z451
7Anjo Anjewierden (A)261,17347412064,34824,5-12W0113
8Henk Jonkers (B)2333311533059,152,518-11W091
9Ronald Edens (B)221328332056,3482001Z0112
10Jürgen Scherfke (C)203,53112516045,8591121Z072
11Boris Tsoukkerman (A)165304211062,520,59,25-21Z0152
12Jeroen klein Essink (B)156,3329641107524,517,7502Z0150
13Gerhard Groenewoudt (B)144,332833000100101012W0171
14Igor Babic (B)135,5274211062,5227,2523W0152
15Martin Slikker (C)124,67268305037,542801Z0121
16Walter Wissenburg (B)124257106014,335,5714W0113
17Paul ten Vergert (A)117,67242200010018,518,501Z0190
18Johan Blokhuis (C)115,523131210015,477,5312Z044
19Louk de Wit (C)109,6722162212018,896,56,75-21Z032
20Ed Balk (C)102214112037,521,54,501Z0152
21Daan Koster (C)94,8320152211020691,7533W042
22Robin Bos (A)73,3319110001004,54,5-11Z0191
23Erik Akkersdijk (A)651821010508,5601W0190
24Leon Stuij (A)5117000000000  –0192
25Jurgen Meijerink (A)4816000000000  –0192
26Niklas Brinkers (A)4515000000000  –0192
27Bas van Beek39141100010011-11Z0200
28Arno van Akkeren (A)32,6713000000000  –0201
29Leo Hansen (C)31,6712210105070-22Z0190
30Jarno Scheffner (A)2811000000000  –0201
31Fabian Stotyn (A)25,6710000000000  –0201
32Mokhtar Bakkali (C)23,3391200120065,5041W081

Senioren ronde 20

WitZwartUitslag
Gijs Gerritsen (A)Ronald Edens (B)1-0
Henk Jonkers (B)Mart Wennink (A)0-1
Louk de Wit (C)Jeroen klein Essink (B)0-1
Albert Hulskers (A)Niet gespeeld buiten schuld 
Roelof Berkepeis (A)Niet gespeeld buiten schuld 
Walter Wissenburg (B)Niet gespeeld buiten schuld 
Jan in ‘t Veld (C)Niet gespeeld buiten schuld 
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPercWPSBKlAlOnNgNbs
1Mart Wennink (A)454,3340141112082,162,550,25-22Z024
2Roelof Berkepeis (A)4093912912079,2573801W044
3Gijs Gerritsen (A)386,333888000100393901W093
4Jan in ‘t Veld (C)355,6737128220755326,7501W053
5Albert Hulskers (A)3223613526046,273,528,25-31Z214
6Tom Engberink (B)298,833511524054,531,515-11Z441
7Anjo Anjewierden (A)261,17347412064,345,523-12W0103
8Henk Jonkers (B)231,53311533059,15117,5-11W081
9Ronald Edens (B)221328332056,345,51901Z0102
10Jürgen Scherfke (C)206,53112516045,8551021Z062
11Boris Tsoukkerman (A)163304211062,519,59,25-21Z0142
12Jeroen klein Essink (B)151,332964110752417,2502Z0140
13Gerhard Groenewoudt (B)144,6728330001009,59,512W0161
14Igor Babic (B)138,5274211062,521,56,7523W0142
15Martin Slikker (C)127268305037,541701Z0111
16Paul ten Vergert (A)117,67252200010017,517,501Z0180
17Walter Wissenburg (B)116,67246105016,733,5603W0113
18Louk de Wit (C)109,672315221102082,56-11W032
19Ed Balk (C)109224112037,5204,2501Z0142
20Johan Blokhuis (C)105,521121110012,570,51,521Z044
21Daan Koster (C)85,3320142111017,9650,7522W042
22Robin Bos (A)70,3319110001004,54,5-11Z0181
23Erik Akkersdijk (A)651821010508,5601W0180
24Leon Stuij (A)5117000000000  –0182
25Jurgen Meijerink (A)4816000000000  –0182
26Niklas Brinkers (A)3615000000000  –0182
27Arno van Akkeren (A)3514000000000  –0191
28Leo Hansen (C)33,33131100010000-11Z0190
29Jarno Scheffner (A)30,3312000000000  –0191
30Fabian Stotyn (A)25,6711000000000  –0191
31Mokhtar Bakkali (C)23,33101200120063041W071

Senioren ronde 18

Wit
ZwartUitslag
Louk de Wit (C)Gijs Gerritsen (A)0-1
Daan Koster (C)Roelof Berkepeis (A)0-1
Ronald Edens (B)Jan in ‘t Veld (C)½-½
Albert Hulskers (A)Niet gespeeld buiten schuld
Jürgen Scherfke (C)Niet gespeeld buiten schuld
Igor Babic (B)Niet gespeeld buiten schuld
Niklas Brinkers (A)Niet gespeeld buiten schuld
Tom Engberink (B)Oneven
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPerc
1Mart Wennink (A)39140131012080
2Roelof Berkepeis (A)3603911812077
3Gijs Gerritsen (A)3563877000100
4Jan in ‘t Veld (C)3193711812077
5Albert Hulskers (A)2813612516045
6Tom Engberink (B)2713511524054
7Anjo Anjewierden (A)238346312058
8Henk Jonkers (B)2353310532065
9Ronald Edens (B)223327331064
10Jürgen Scherfke (C)2123111515050
11Boris Tsoukkerman (A)167304211062
12Gerhard Groenewoudt (B)1482933000100
13Martin Slikker (C)131288305037
14Igor Babic (B)119274211062
15Ed Balk (C)119264112037
16Paul ten Vergert (A)1162522000100
17Louk de Wit (C)1152413229023
18Walter Wissenburg (B)114236105016
19Jeroen klein Essink (B)104224211062
20Johan Blokhuis (C)9321121110012
21Daan Koster (C)8220132110019
22Robin Bos (A)671911000100
23Erik Akkersdijk (A)63182101050
24Leon Stuij (A)5417000000
25Jurgen Meijerink (A)4816000000
26Arno van Akkeren (A)3515000000
27Leo Hansen (C)321411000100
28Jarno Scheffner (A)3213000000
29Fabian Stotyn (A)2812000000
30Mokhtar Bakkali (C)251112001200
31Niklas Brinkers (A)2310000000

Senioren ronde 17

Wit
ZwartUitslag
Albert Hulskers (A)Paul ten Vergert (A)0-1
Roelof Berkepeis (A)Mart Wennink (A)0-1
Anjo Anjewierden (A)Gijs Gerritsen (A)0-1
Walter Wissenburg (B)Henk Jonkers (B)0-1
Jürgen Scherfke (C)Louk de Wit (C)½-½
Jan in ‘t Veld (C)Johan Blokhuis (C)1-0
Mokhtar Bakkali (C)Daan Koster (C)0-1
Erik Akkersdijk (A)Tom Engberink (B)1-0
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPercWPSBKlAlOnNgNbsZk
1Mart Wennink (A)381,3340131012080,847,538,25-11Z0130
2Roelof Berkepeis (A)33839107120754528,2501W0430
3Gijs Gerritsen (A)333,333866000100292901Z0830
4Jan in ‘t Veld (C)3033710802080392104W0520
5Albert Hulskers (A)255,53612516045,857,522,75-21W2120
6Tom Engberink (B)2433511524054,528,514,5-11Z2310
7Anjo Anjewierden (A)242,33346312058,33717,5-21W0830
8Henk Jonkers (B)235331053206536,517,25-21Z0610
9Ronald Edens (B)203,5326321066,726,514,501Z0920
10Jürgen Scherfke (C)191,83311151505041,51032W0510
11Boris Tsoukkerman (A)165304211062,5179-21Z01120
12Gerhard Groenewoudt (B)145,6729330001009,59,512W01310
13Martin Slikker (C)129,33288305037,538701Z0810
14Ed Balk (C)118,5274112037,5194,2501Z01120
15Louk de Wit (C)111,17261222802560,56-22Z0320
16Paul ten Vergert (A)1112522000100161601Z01500
17Walter Wissenburg (B)111246105016,7315,503W0920
18Jeroen klein Essink (B)109,33234211062,517,511,2522W01300
19Igor Babic (B)102,5224211062,520,56,7523W01210
20Johan Blokhuis (C)89,521121110012,563,51,521Z0140
21Daan Koster (C)81,832012219020,848,50,7501Z0320
22Robin Bos (A)72,6719110001002,52,5-11Z01510
23Leon Stuij (A)541800000000001520
24Erik Akkersdijk (A)52,331721010508,5601W01500
25Jurgen Meijerink (A)511600000000001520
26Arno van Akkeren (A)37,331500000000001610
27Leo Hansen (C)35,33141100010000-11Z01600
28Jarno Scheffner (A)351300000000001610
29Fabian Stotyn (A)30,331200000000001610
30Mokhtar Bakkali (C)24111200120057041W0410

Senioren ronde 14

WitZwartUitslag
Henk Jonkers (B)Ronald Edens (B)½-½
Tom Engberink (B)Oneven                      
Albert Hulskers (A)Niet gespeeld buiten schuld 
Roelof Berkepeis (A)Niet gespeeld buiten schuld 
Anjo Anjewierden (A)Niet gespeeld buiten schuld 
Gijs Gerritsen (A)Niet gespeeld buiten schuld 
Boris Tsoukkerman (A)Niet gespeeld buiten schuld 
Johan Blokhuis (C)Niet gespeeld buiten schuld 
Jürgen Scherfke (C)Niet gespeeld buiten schuld 
Louk de Wit (C)Niet gespeeld buiten schuld 
Igor Babic (B)Niet gespeeld buiten schuld 
Robin Bos (A)Niet gespeeld buiten schuld 
Daan Koster (C)Niet gespeeld buiten schuld 
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPercWPSBKlAlOnNgNbs
1Mart Wennink (A)291,3340107120753022,7501Z013
2Gijs Gerritsen (A)2713955000100212111W072
3Roelof Berkepeis (A)263,67387511078,620,514,75-12Z043
4Jan in ‘t Veld (C)248,33378701087,52416,5-22W051
5Albert Hulskers (A)2293694140504317,25-12Z212
6Anjo Anjewierden (A)214,53553110702514,5-34Z072
7Henk Jonkers (B)194349432061,131,515,25-11W041
8Tom Engberink (B)192,533105230602411,501W121
9Ronald Edens (B)176,67326321066,722,51301Z071
10Boris Tsoukkerman (A)154314211062,5158-21Z082
11Jürgen Scherfke (C)150,33301050505033,57,521W031
12Gerhard Groenewoudt (B)137,3329330001007,57,512W0101
13Martin Slikker (C)121287304042,923,55,511W061
14Ed Balk (C)119,5274112037,516,53,7501Z082
15Jeroen klein Esseling (B)107,33264211062,514,59,7522W0100
16Igor Babic (B)104,33254211062,514,54,2523W091
17Louk de Wit (C)81,5241021702540,52,2501W022
18Paul ten Vergert (A)8023110001007,57,511W0130
19Robin Bos (A)7522110001002,52,5-11Z0121
20Johan Blokhuis (C)72,672110118015431,2523W004
21Leon Stuij (A)6920000000000  –0122
22Jurgen Meijerink (A)6019000000000  –0122
23Daan Koster (C)53,331810118015350,7501Z031
24Walter Wissenburg (B)4517400400170-21W082
25Arno van Akkeren (A)4216000000000  –0131
26Jarno Scheffner (A)37,3315000000000  –0131
27Leo Hansen (C)34,33141100010000-11Z0130
28Fabian Stotyn (A)30,3313000000000  –0131
29Erik Akkersdijk (A)20121001002,50-11Z0130
30Mokhtar Bakkali (C)11111100110045,5031Z030

Het heerlijke avondje schaken is gekomen…

Het heerlijke avondje schaken is gekomen:

Op zes december werd er veel extern gespeeld.
Bij het viertal werden de punten mooi verdeeld.
Het achttal wist van Holten te winnen.
Maar laten we bij het begin beginnen.

Ronald en Henk speelden de enige interne partij.
Tom was daardoor voor deze gelegenheid vrij.
Deze jongen had ook al vooruit gespeeld en een halfje gescoord.
Een goed resultaat, zoals het hoort.

Henk – Ronald kreeg een Caro Kann.
Dit waren beide spelers als ze zwart hadden van plan.
Van de partij zag de sint niet zoveel.
Het werd remise zonder messen op de keel.

Het viertal speelde tegen HEC.
Jurgen won snel, dat is natuurlijk lang niet gek.
Die Duitser snapt het spelletje wel.
1-0 voor Lonneker, welkom in de hel.

Johan speelde tegen een oude bekende.
Hij trapte in een truc, wat een nare bende.
Helaas pakte Johan dan ook een nul.
Hopelijk gaat het de volgende keer beter voor deze oude knul.

Louk ging helaas ook ten onder.
2-1 achter wat een gedonder.
Hopelijk deed debutant Daan het beter.
Want verliezen als team dat klopt natuurlijk voor geen meter.

Daan had dacht ik een pion minder.
Daarvan ondervond hij niet veel hinder.
Het volle punt werd over de streep gebracht.
Daarmee werd het 2-2, einde wedstrijd snel over naar acht.

In het achttal speelde Roelof tegen een van Beek.
Die achternaam stond vaker in de opstelling, zoals bij Holten wel vaker bleek.
Roelof scoorde een punt en hij was blij.
Dit zorgde voor 1,5-0,5 met de vooruit gespeelde van Tom er bij.

Daarna was het de beurt aan onze Tsoukkerman.
Maar zijn tegenstander Scheurwater die kon er ook wat van.
Beide mannen vochten lang door.
Maar aan het remise aanbod gaf Boris maar wat graag gehoor.

Op bord 1 speelde teamcaptain Bossie.
Die zie je normaal op de vrijdag nie.
Hij stond lastig en het leek soms meer geluk dan wijsheid.
Maar hij raakte geen materiaal kwijt.

In het eindspel was er zelfs een pion meer, wat een geluk.
Vervolgens werden twee pionnen buit gemaakt tegen een stuk.
Maar vervolgens was de scherpte er af en ging er iets mis.
Waardoor remise de conclusie is.

Gijs had daarvoor al een remise-aanbod ontvangen.
Dit mocht hij aannemen in Lonneker belangen.
Een lastig eindspel met loper tegen paard.
Dat vond hij toch het rekenwerk nog wel waard.

De avond ervoor had hij namelijk met hetzelfde materiaal gewonnen.
Maar deze keer won hij helaas geen pionnen.
Over het remiseaanbod werd 20 minuten gedacht.
Maar op dit bord werd het ook remise en zo werd de stand op 3-2 gebracht.

Igor was als vanouds weer gruwelijk goed.
Dat is zoals het wezen moet.
Een lastige partij maar een uitstekend punt.
Dat was onze topper deze keer weer gegund.

Appie speelde tegen Bishoen.
Die is een jaartje met tussentijds pensioen.
Die wil namelijk zich richten op schaken en even 2200 hale.
Maarja dan moet je wel zien te winnen van die ouwe grijze kale.

Een pion meer hield Appie door sterke lopers niet op het bord.
Maar tot na twaalven duurde de partij zeker niet kort.
Ze streden door totaan de laatste pion.
Maar met 2 koningen over was er niemand die nog winnen kon.

Anjo stond goed en sloeg een remiseaanbod af.
Weet je dat wel zeker, een eindspel met tijdnood dat verloopt nog wel eens maf.
Ook Anjo werd een beetje door de tijd gek gemaakt
Deed een zet, maar stond nog schaak en dan moet je zetten met wat je hebt aangeraakt.

Gelukkig had hij nog een goede legale zet.
Zo werd ook deze partij in winst omgezet.
Een 5,5-2,5 overwinning zonder nullen.
Zo konden voor het achttal ook 2 matchpunten het scorebord weer vullen.

Al met al was het een heerlijk avondje schaken.
Op naar het kampioenschap, maar niet vooruit lopen op de zaken.
En passant verloor Ajax ook nog van Willem 2.
Daar had iedereen wel vrede mee.

rijmpiet Gijs

Senioren ronde 12

Wit
ZwartUitslag
Tom Engberink (B)Louk de Wit (C)1-0
Gijs Gerritsen (A)Albert Hulskers (A)1-0
Henk Jonkers (B)Jürgen Scherfke (C)1-0
Jan in ‘t Veld (C)Mart Wennink (A)0-1
Jeroen klein Esseling (B)Mokhtar Bakkali (C)1-0
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPercWPSBKlAlOnNgNbsZk
1Mart Wennink (A)2458340107120750275202501Z
2Gijs Gerritsen (A)240039550001000191911W06
3Roelof Berkepeis (A)204503875110786181275-12Z0
4Jan in ‘t Veld (C)2010377601085720513-31W0
5Anjo Anjewierden (A)18533365311070024135-34Z0
6Albert Hulskers (A)174673583140438375127501Z
7Ronald Edens (B)1593334531107001692511W0
8Henk Jonkers (B)152033741206432311-12W04
9Tom Engberink (B)141032105230600231101W02
10Gerhard Groenewoudt (B)136031330001000757512W
11Boris Tsoukkerman (A)135673042110625145775-21Z
12Ed Balk (C)1165029311105008537511W
13Jürgen Scherfke (C)10602894050444285612Z0
14Jeroen klein Esseling (B)1060274211062514597522W
15Martin Slikker (C)100026730404292255511W
16Paul ten Vergert (A)80025110001000757511W
17Leon Stuij (A)780240000000000010
18Igor Babic (B)6533233201066791512W0
19Robin Bos (A)620221100010002525-11Z
20Louk de Wit (C)61832192160278335225-12Z
21Jurgen Meijerink (A)4667200000000000011
22Arno van Akkeren (A)4433190000000000011
23Jarno Scheffner (A)420180000000000011
24Daan Koster (C)400179117016727507512W
25Johan Blokhuis (C)39331610118015039512523W
26Leo Hansen (C)39331511000100000-11Z011
27Fabian Stotyn (A)3733140000000000011
28Walter Wissenburg (B)3267134004000170-21W07
29Erik Akkersdijk (A)20012100100020-11Z011
30Mokhtar Bakkali (C)36711110011000425031Z0