October 2020
M T W T F S S
« Sep    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Senioren ronde 6

Wit
ZwartUitslag
Tom Engberink (B)Bas van Beek (B)0-1
Johan Blokhuis (C)Daan Koster (C)0-1
Louk de Wit (C)Alexander Cupido (A)0-1
Paul ten Vergert (A)Jeroen klein Essink (B)1-0
Noah Goldsmid (C)Albert Hulskers (A)0-1
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPerc
1Mart Wennink (A)216455410090
2Boris Tsoukkerman (A)169443210083
3Paul ten Vergert (A)1394322000100
4Gijs Gerritsen (A)134423120066
5Albert Hulskers (A)125415311070
6Roelof Berkepeis (A)122405311070
7Bas van Beek (B)119393210083
8Alexander Cupido (A)115386312058
9Henk Jonkers (B)98371010050
10Pieter Kruyt (C)97362020050
11Tom Engberink (B)86353102033
12Daan Koster (C)743411000100
13Anjo Anjewierden (A)7433000000
14Walter Wissenburg (B)7032000000
15Jürgen Scherfke (C)6831000000
16Gerhard Groenewoudt (B)6430000000
17Jeroen klein Essink (B)62296123033
18Igor Babic (B)6228000000
19Ed Balk (C)5527000000
20Leo Hansen (C)53264112037
21Ronald Edens (B)5125000000
22Louk de Wit (C)50246204033
23Erik Akkersdijk (A)4723000000
24Leon Stuij (A)4522000000
25Jan in ‘t Veld (b)4121100100
26Esther van Harmelen (C)3920100100
27Johan Blokhuis (C)37196114025
28Noah Goldsmid (C)33184013012
29Mokhtar Bakkali (C)2917200200
30Avgerinos Demosthenoos (C)2216100100

senioren intern : uitslagen en ranglijst R5 – 2 okt 2020

Wit   Zwart Uitslag
Albert Hulskers (A)Louk de Wit (C)1-0
Mart Wennink (A)Tom Engberink (B)1-0
Roelof Berkepeis (A)Leo Hansen (C)1-0
Gijs Gerritsen (A)Alexander Cupido (A)½-½
Johan Blokhuis (C)Jeroen klein Essink (B)0-1
Noah Goldsmid (C)Bas van Beek (B)0-1

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 5

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc
1Mart Wennink (A)170,50405410090,0
2Boris Tsoukkerman (A)130,50393210083,3
3Paul ten Vergert (A)102,673811000100,0
4Albert Hulskers (A)98,17374211062,5
5Gijs Gerritsen (A)91,00363120066,7
6Roelof Berkepeis (A)86,00355311070,0
7Henk Jonkers (B)82,17341010050,0
8Tom Engberink (B)80,83332101050,0
9Alexander Cupido (A)75,50325212050,0
10Anjo Anjewierden (A)69,3331000000,0
11Walter Wissenburg (B)62,8330000000,0
12Pieter Kruyt (C)61,50292020050,0
13Jürgen Scherfke (C)60,6728000000,0
14Gerhard Groenewoudt (B)58,5027000000,0
15Bas van Beek (B)57,50262110075,0
16Igor Babic (B)54,1725000000,0
17Jeroen klein Essink (B)53,50245122040,0
18Louk de Wit (C)51,50235203040,0
19Ed Balk (C)49,8322000000,0
20Leo Hansen (C)44,67214112037,5
21Daan Koster (C)41,1720000000,0
22Ronald Edens (B)39,0019000000,0
23Erik Akkersdijk (A)36,8318000000,0
24Jan in ‘t Veld (C)36,6717100100,0
25Johan Blokhuis (C)36,00165113030,0
26Leon Stuij (A)34,6715000000,0
27Noah Goldsmid (C)23,83143012016,7
28Esther van Harmelen (C)23,8313100100,0
29Mokhtar Bakkali (C)18,0012200200,0
30Avgerinos Demosthenous (C)12,8311100100,0

senioren intern : verslag en uitslagen R4 – 25 sep 2020

Deze vrijdagavond was het duidelijk dat de herfst begonnen is, het was best fris in het clublokaal. Continue reading senioren intern : verslag en uitslagen R4 – 25 sep 2020

Senioren ronde 2 met verslag!

Mart heeft de koppositie behouden door te winnen van Louk. Hij won een pion, had 40 zetten nodig, maar ook de partij. Tom speelde tegen Esther, na eerst lesgegeven te hebben aan haar neefje bij de jeugd, Abel (5 jaar), talentje. Abel wist in zijn eerste partij bij de jeugd Tom nog te vegen, maar zijn tante moest toch haar meerdere bekennen in Tom. Johan en Leo speelden de veteranenpot van de avond, met een gemiddelde leeftijd van 80 en een beetje! Dit werd remise. Gijs stond goed, maar in plaats van te winnen tegen Henk, gaf hij een stuk weg. Henk was solidair en gaf een paar zetten later een vol stuk terug. Echter was er toen een ongelijk lopereindspel en konden beide spelers niet meer op de winst spelen. Appie was sociaal en draaide uit voor nieuwkomer Pieter, die iets te laat kwam. Pieter veegde Roelof compleet, vergat echter een stuk meer op het bord te houden en uiteindelijk werd het remise, wat natuurlijk een fantastisch resultaat is bij je debuut. Alexander, beter bekend bij zijn achternaam Cupido, speelde tegen Jeroen. Met afstand de langste partij van de avond. Ook op het bierdrinken was deze partij van erg hoog niveau. Cupido won een kwal, maarja een kwal is helemaal geen stuk. Jeroen won nog twee pionnen terug, beide spelers kwamen nog onder de 5 minuten, maar dit mocht niet baten voor Jeroen en zo scoorde cupido ook zijn eerste punt bij Lonneker.

Wit
ZwartUitslag
Henk Jonkers (B)Gijs Gerritsen (A)½-½
Louk de Wit (C)Mart Wennink (A)0-1
Leo Hansen (C)Johan Blokhuis (C)½-½
Jeroen klein Essink (B)Alexander Cupido (A)0-1
Esther van Harmelen (C)Tom Engberink (B)0-1
Pieter KruytRoelof Berkepeis (A)½-½
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPerc
1Mart Wennink (A)964022000100
2Boris Tsoukkerman (A)723911000100
3Gijs Gerritsen (A)60382110075
4Henk Jonkers (B)57371010050
5Tom Engberink (B)543611000100
6Anjo Anjewierden (A)5235000000
7Louk de Wit (C)52342101050
8Leo Hanssen (C)523311000100
9Walter Wissenburg (B)4832000000
10Paul ten Vergert (A)483111000100
11Jürgen Scherfke (C)4430000000
12Gerhard Groenewoudt (B)4229000000
13Albert Hulskers (A)4128100100
14Jan in ‘t Veld (C)3927000000
15Igor Babic (B)3626000000
16Ed Balk (C)3525000000
17Daan Koster (C)3324000000
18Leo Hansen (C)31231010050
19Ronald Edens (B)3022000000
20Erik Akkersdijk (A)2921000000
21Leon Stuij (A)2720000000
22Pieter Kruyt27191010050
23Roelof Berkepeis (A)27182011025
24Johan Blokhuis (C)26172011025
25Alexander Cupido (A)23162101050
26Bas van Beek (B)2315000000
27Mokhtar Bakkali (C)1914100100
28Esther van Harmelen (C)1713100100
29Jeroen klein Essink (B)1112200200

Senioren ronde 1

Ook de senioren zijn gelijk weer begonnen. Op de eerste avond mocht nieuwkomer Alexander gelijk tegen meneer de voorzitter spelen en liet deze beleefd winnen. Dat beloofd wat voor deze jongen!

Wit
ZwartUitslag
Roelof Berkepeis (A)Mart Wennink (A)0-1
Gijs Gerritsen (A)Jeroen klein Essink (B)1-0
Boris Tsoukkerman (A)Albert Hulskers (A)1-0
Johan Blokhuis (C)Louk de Wit (C)0-1
Mokhtar Bakkali (C)Leo Hanssen (C)0-1
Alexander Cupido (A)Paul ten Vergert (A)0-1

Senioren ronde 26

Wit
ZwartUitslag
Albert Hulskers (A)Louk de Wit (C)1-0
Roelof Berkepeis (A)Jan in ‘t Veld (C)1-0
Gijs Gerritsen (A)Jeroen klein Essink (B)1-0
Henk Jonkers (B)Walter Wissenburg (B)1-0
Jürgen Scherfke (C)Johan Blokhuis (C)½-½
Leo Hansen (C)Mart Wennink (A)0-1
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPerc
1Mart Wennink (A)58840191522084
2Roelof Berkepeis (A)55239171313079
3Gijs Gerritsen (A)521381111000100
4Albert Hulskers (A)4443719937055
5Jan in ‘t Veld (C)3803617926058
6Tom Engberink (B)3483512534054
7Anjo Anjewierden (A)289347412064
8Henk Jonkers (B)2683312633062
9Ronald Edens (B)249329432061
10Jürgen Scherfke (C)2253116538040
11Jeroen klein Essink (B)192309513061
12Walter Wissenburg (B)1842910208020
13Johan Blokhuis (C)18128162311021
14Boris Tsoukkerman (A)164274211062
15Igor Babic (B)147265221060
16Gerhard Groenewoudt (B)1422533000100
17Martin Slikker (C)125248305037
18Paul ten Vergert (A)1152322000100
19Bas van Beek (B)1152233000100
20Louk de Wit (C)10921212217014
21Daan Koster (C)10020172213017
22Leo Hansen (C)98197313050
23Ed Balk (C)88185113030
24Robin Bos (A)691711000100
25Erik Akkersdijk (A)61162101050
26Leon Stuij (A)4515000000
27Jurgen Meijerink (A)4214000000
28Niklas Brinkers (A)3913000000
29Arno van Akkeren (A)2812000000
30Jarno Scheffner (A)2511000000
31Fabian Stotyn (A)2310000000
32Mokhtar Bakkali (C)21912001200

Senioren ronde 23

WitZwartUitslag
Albert Hulskers (A)Jan in ‘t Veld (C)1-0
Mart Wennink (A)Jeroen klein Essink (B)1-0
Igor Babic (B)Tom Engberink (B)½-½
Ronald Edens (B)Louk de Wit (C)1-0
Leo Hansen (C)Jürgen Scherfke (C)½-½
Bas van Beek (B)Daan Koster (C)1-0
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPercWPSBKlAlOnNgNbs
1Mart Wennink (A)515,1740161222081,383,565-21W034
2Gijs Gerritsen (A)46939101000010065,565,501Z0103
3Roelof Berkepeis (A)441,67381410130757543,25-22Z054
4Albert Hulskers (A)400,53716736053,110749,7503W214
5Jan in ‘t Veld (C)382,673615924066,7853611Z053
6Tom Engberink (B)3233512534054,23517-22Z461
7Anjo Anjewierden (A)264,17347412064,353,527,25-12W0133
8Ronald Edens (B)247339432061,153,523,511W0122
9Henk Jonkers (B)2373211533059,15919,5-11W0111
10Jürgen Scherfke (C)212,53113526046,26612,2512Z082
11Boris Tsoukkerman (A)166304211062,52310,25-21Z0172
12Jeroen klein Essink (B)155,33297412064,339,519-13Z0160
13Igor Babic (B)1542852210603010,534W0162
14Gerhard Groenewoudt (B)146,33273300010010,510,512W0191
15Johan Blokhuis (C)143,1726131210015,483312Z064
16Walter Wissenburg (B)127,67258107012,5508,525W0123
17Martin Slikker (C)125248305037,545,5801Z0141
18Paul ten Vergert (A)114,33232200010021,521,501Z0210
19Louk de Wit (C)109,8322182214016,7111,57-43Z032
20Daan Koster (C)10421162212018,876,51,7521Z052
21Ed Balk (C)94,5204112037,5224,501Z0172
22Leo Hansen (C)74,83194211062,517,5602W0190
23Robin Bos (A)73,3318110001004,54,5-11Z0211
24Bas van Beek (B)7117220001004401W0210
25Erik Akkersdijk (A)651621010509,56,501W0210
26Leon Stuij (A)48150000000000212
27Jurgen Meijerink (A)42140000000000212
28Niklas Brinkers (A)39130000000000212
29Arno van Akkeren (A)28120000000000221
30Jarno Scheffner (A)25,67110000000000221
31Fabian Stotyn (A)23,33100000000000221
32Mokhtar Bakkali (C)2191200120070,5041W0101

Senioren ronde 22

Gijs is snel klaar met Jan en behoudt 100% score, Leo boekt eerste overwinning van het seizoen, Roelof wint van Walter, Albert pakt remise tegen Mart en daardoor is Mart in 2 weken tijd weer binnen bereik gekomen voor de achtervolgers.

WitZwartUitslag
Albert Hulskers (A)Mart Wennink (A)½-½
Walter Wissenburg (B)Roelof Berkepeis (A)0-1
Jan in ‘t Veld (C)Gijs Gerritsen (A)0-1
Leo Hansen (C)Louk de Wit (C)1-0
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPercWPSBKlAlOnNgNbs
1Mart Wennink (A)484,174015112208076,558,5-33Z034
2Gijs Gerritsen (A)466391010000100626201Z093
3Roelof Berkepeis (A)4303814101307571,541,25-22Z044
4Jan in ‘t Veld (C)376,673714923071,47233,523W053
5Albert Hulskers (A)354,536156360509438,25-12W214
6Tom Engberink (B)310,53511524054,53215,5-11Z461
7Anjo Anjewierden (A)261,17347412064,35126-12W0123
8Henk Jonkers (B)2343311533059,154,518-11W0101
9Ronald Edens (B)222328332056,3502001Z0122
10Jürgen Scherfke (C)2033112516045,861,51121Z082
11Boris Tsoukkerman (A)166304211062,521,59,25-21Z0162
12Jeroen klein Essink (B)154,33296411075251802Z0160
13Gerhard Groenewoudt (B)145,332833000100101012W0181
14Igor Babic (B)135,5274211062,522,57,2523W0162
15Johan Blokhuis (C)129,6726131210015,479,5312Z054
16Walter Wissenburg (B)127,67258107012,547,57,525W0113
17Martin Slikker (C)125,67248305037,543,5801Z0131
18Paul ten Vergert (A)116232200010019,519,501Z0200
19Louk de Wit (C)107,3322172213017,6101,56,75-32Z032
20Daan Koster (C)10021152211020711,7533W052
21Ed Balk (C)99204112037,521,54,501Z0162
22Robin Bos (A)73,3319110001004,54,5-11Z0201
23Erik Akkersdijk (A)651821010508,5601W0200
24Leo Hansen (C)51173201066,710,53-11W0190
25Leon Stuij (A)51160000000000202
26Bas van Beek (B)48,33151100010011-11Z0210
27Jurgen Meijerink (A)48140000000000202
28Niklas Brinkers (A)45130000000000202
29Arno van Akkeren (A)30,33120000000000211
30Jarno Scheffner (A)25,67110000000000211
31Fabian Stotyn (A)23,33100000000000211
32Mokhtar Bakkali (C)2191200120068041W091

Senioren ronde 21

WitZwartUitslag
Albert Hulskers (A)Leo Hansen (C)1-0
Gijs Gerritsen (A)Roelof Berkepeis (A)1-0
Walter Wissenburg (B)Bas van Beek0-1
Jan in ‘t Veld (C)Louk de Wit (C)1-0
Daan Koster (C)Johan Blokhuis (C)½-½
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPercWPSBKlAlOnNgNbs
1Mart Wennink (A)467,1740141112082,166,553,25-22Z034
2Gijs Gerritsen (A)425,333999000100505012W093
3Roelof Berkepeis (A)4103813913073,168,540-11Z044
4Jan in ‘t Veld (C)376,673713922076,959,532,7512W053
5Albert Hulskers (A)335361462605078,530,75-21W214
6Tom Engberink (B)311,53511524054,53215,5-11Z451
7Anjo Anjewierden (A)261,17347412064,34824,5-12W0113
8Henk Jonkers (B)2333311533059,152,518-11W091
9Ronald Edens (B)221328332056,3482001Z0112
10Jürgen Scherfke (C)203,53112516045,8591121Z072
11Boris Tsoukkerman (A)165304211062,520,59,25-21Z0152
12Jeroen klein Essink (B)156,3329641107524,517,7502Z0150
13Gerhard Groenewoudt (B)144,332833000100101012W0171
14Igor Babic (B)135,5274211062,5227,2523W0152
15Martin Slikker (C)124,67268305037,542801Z0121
16Walter Wissenburg (B)124257106014,335,5714W0113
17Paul ten Vergert (A)117,67242200010018,518,501Z0190
18Johan Blokhuis (C)115,523131210015,477,5312Z044
19Louk de Wit (C)109,6722162212018,896,56,75-21Z032
20Ed Balk (C)102214112037,521,54,501Z0152
21Daan Koster (C)94,8320152211020691,7533W042
22Robin Bos (A)73,3319110001004,54,5-11Z0191
23Erik Akkersdijk (A)651821010508,5601W0190
24Leon Stuij (A)5117000000000  –0192
25Jurgen Meijerink (A)4816000000000  –0192
26Niklas Brinkers (A)4515000000000  –0192
27Bas van Beek39141100010011-11Z0200
28Arno van Akkeren (A)32,6713000000000  –0201
29Leo Hansen (C)31,6712210105070-22Z0190
30Jarno Scheffner (A)2811000000000  –0201
31Fabian Stotyn (A)25,6710000000000  –0201
32Mokhtar Bakkali (C)23,3391200120065,5041W081

Senioren ronde 20

WitZwartUitslag
Gijs Gerritsen (A)Ronald Edens (B)1-0
Henk Jonkers (B)Mart Wennink (A)0-1
Louk de Wit (C)Jeroen klein Essink (B)0-1
Albert Hulskers (A)Niet gespeeld buiten schuld 
Roelof Berkepeis (A)Niet gespeeld buiten schuld 
Walter Wissenburg (B)Niet gespeeld buiten schuld 
Jan in ‘t Veld (C)Niet gespeeld buiten schuld 
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPercWPSBKlAlOnNgNbs
1Mart Wennink (A)454,3340141112082,162,550,25-22Z024
2Roelof Berkepeis (A)4093912912079,2573801W044
3Gijs Gerritsen (A)386,333888000100393901W093
4Jan in ‘t Veld (C)355,6737128220755326,7501W053
5Albert Hulskers (A)3223613526046,273,528,25-31Z214
6Tom Engberink (B)298,833511524054,531,515-11Z441
7Anjo Anjewierden (A)261,17347412064,345,523-12W0103
8Henk Jonkers (B)231,53311533059,15117,5-11W081
9Ronald Edens (B)221328332056,345,51901Z0102
10Jürgen Scherfke (C)206,53112516045,8551021Z062
11Boris Tsoukkerman (A)163304211062,519,59,25-21Z0142
12Jeroen klein Essink (B)151,332964110752417,2502Z0140
13Gerhard Groenewoudt (B)144,6728330001009,59,512W0161
14Igor Babic (B)138,5274211062,521,56,7523W0142
15Martin Slikker (C)127268305037,541701Z0111
16Paul ten Vergert (A)117,67252200010017,517,501Z0180
17Walter Wissenburg (B)116,67246105016,733,5603W0113
18Louk de Wit (C)109,672315221102082,56-11W032
19Ed Balk (C)109224112037,5204,2501Z0142
20Johan Blokhuis (C)105,521121110012,570,51,521Z044
21Daan Koster (C)85,3320142111017,9650,7522W042
22Robin Bos (A)70,3319110001004,54,5-11Z0181
23Erik Akkersdijk (A)651821010508,5601W0180
24Leon Stuij (A)5117000000000  –0182
25Jurgen Meijerink (A)4816000000000  –0182
26Niklas Brinkers (A)3615000000000  –0182
27Arno van Akkeren (A)3514000000000  –0191
28Leo Hansen (C)33,33131100010000-11Z0190
29Jarno Scheffner (A)30,3312000000000  –0191
30Fabian Stotyn (A)25,6711000000000  –0191
31Mokhtar Bakkali (C)23,33101200120063041W071