January 2020
M T W T F S S
« Dec    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Senioren ronde 18

Wit
ZwartUitslag
Louk de Wit (C)Gijs Gerritsen (A)0-1
Daan Koster (C)Roelof Berkepeis (A)0-1
Ronald Edens (B)Jan in ‘t Veld (C)½-½
Albert Hulskers (A)Niet gespeeld buiten schuld
Jürgen Scherfke (C)Niet gespeeld buiten schuld
Igor Babic (B)Niet gespeeld buiten schuld
Niklas Brinkers (A)Niet gespeeld buiten schuld
Tom Engberink (B)Oneven
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPerc
1Mart Wennink (A)39140131012080
2Roelof Berkepeis (A)3603911812077
3Gijs Gerritsen (A)3563877000100
4Jan in ‘t Veld (C)3193711812077
5Albert Hulskers (A)2813612516045
6Tom Engberink (B)2713511524054
7Anjo Anjewierden (A)238346312058
8Henk Jonkers (B)2353310532065
9Ronald Edens (B)223327331064
10Jürgen Scherfke (C)2123111515050
11Boris Tsoukkerman (A)167304211062
12Gerhard Groenewoudt (B)1482933000100
13Martin Slikker (C)131288305037
14Igor Babic (B)119274211062
15Ed Balk (C)119264112037
16Paul ten Vergert (A)1162522000100
17Louk de Wit (C)1152413229023
18Walter Wissenburg (B)114236105016
19Jeroen klein Essink (B)104224211062
20Johan Blokhuis (C)9321121110012
21Daan Koster (C)8220132110019
22Robin Bos (A)671911000100
23Erik Akkersdijk (A)63182101050
24Leon Stuij (A)5417000000
25Jurgen Meijerink (A)4816000000
26Arno van Akkeren (A)3515000000
27Leo Hansen (C)321411000100
28Jarno Scheffner (A)3213000000
29Fabian Stotyn (A)2812000000
30Mokhtar Bakkali (C)251112001200
31Niklas Brinkers (A)2310000000

Senioren ronde 17

Wit
ZwartUitslag
Albert Hulskers (A)Paul ten Vergert (A)0-1
Roelof Berkepeis (A)Mart Wennink (A)0-1
Anjo Anjewierden (A)Gijs Gerritsen (A)0-1
Walter Wissenburg (B)Henk Jonkers (B)0-1
Jürgen Scherfke (C)Louk de Wit (C)½-½
Jan in ‘t Veld (C)Johan Blokhuis (C)1-0
Mokhtar Bakkali (C)Daan Koster (C)0-1
Erik Akkersdijk (A)Tom Engberink (B)1-0
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPercWPSBKlAlOnNgNbsZk
1Mart Wennink (A)381,3340131012080,847,538,25-11Z0130
2Roelof Berkepeis (A)33839107120754528,2501W0430
3Gijs Gerritsen (A)333,333866000100292901Z0830
4Jan in ‘t Veld (C)3033710802080392104W0520
5Albert Hulskers (A)255,53612516045,857,522,75-21W2120
6Tom Engberink (B)2433511524054,528,514,5-11Z2310
7Anjo Anjewierden (A)242,33346312058,33717,5-21W0830
8Henk Jonkers (B)235331053206536,517,25-21Z0610
9Ronald Edens (B)203,5326321066,726,514,501Z0920
10Jürgen Scherfke (C)191,83311151505041,51032W0510
11Boris Tsoukkerman (A)165304211062,5179-21Z01120
12Gerhard Groenewoudt (B)145,6729330001009,59,512W01310
13Martin Slikker (C)129,33288305037,538701Z0810
14Ed Balk (C)118,5274112037,5194,2501Z01120
15Louk de Wit (C)111,17261222802560,56-22Z0320
16Paul ten Vergert (A)1112522000100161601Z01500
17Walter Wissenburg (B)111246105016,7315,503W0920
18Jeroen klein Essink (B)109,33234211062,517,511,2522W01300
19Igor Babic (B)102,5224211062,520,56,7523W01210
20Johan Blokhuis (C)89,521121110012,563,51,521Z0140
21Daan Koster (C)81,832012219020,848,50,7501Z0320
22Robin Bos (A)72,6719110001002,52,5-11Z01510
23Leon Stuij (A)541800000000001520
24Erik Akkersdijk (A)52,331721010508,5601W01500
25Jurgen Meijerink (A)511600000000001520
26Arno van Akkeren (A)37,331500000000001610
27Leo Hansen (C)35,33141100010000-11Z01600
28Jarno Scheffner (A)351300000000001610
29Fabian Stotyn (A)30,331200000000001610
30Mokhtar Bakkali (C)24111200120057041W0410

Senioren ronde 14

WitZwartUitslag
Henk Jonkers (B)Ronald Edens (B)½-½
Tom Engberink (B)Oneven                      
Albert Hulskers (A)Niet gespeeld buiten schuld 
Roelof Berkepeis (A)Niet gespeeld buiten schuld 
Anjo Anjewierden (A)Niet gespeeld buiten schuld 
Gijs Gerritsen (A)Niet gespeeld buiten schuld 
Boris Tsoukkerman (A)Niet gespeeld buiten schuld 
Johan Blokhuis (C)Niet gespeeld buiten schuld 
Jürgen Scherfke (C)Niet gespeeld buiten schuld 
Louk de Wit (C)Niet gespeeld buiten schuld 
Igor Babic (B)Niet gespeeld buiten schuld 
Robin Bos (A)Niet gespeeld buiten schuld 
Daan Koster (C)Niet gespeeld buiten schuld 
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPercWPSBKlAlOnNgNbs
1Mart Wennink (A)291,3340107120753022,7501Z013
2Gijs Gerritsen (A)2713955000100212111W072
3Roelof Berkepeis (A)263,67387511078,620,514,75-12Z043
4Jan in ‘t Veld (C)248,33378701087,52416,5-22W051
5Albert Hulskers (A)2293694140504317,25-12Z212
6Anjo Anjewierden (A)214,53553110702514,5-34Z072
7Henk Jonkers (B)194349432061,131,515,25-11W041
8Tom Engberink (B)192,533105230602411,501W121
9Ronald Edens (B)176,67326321066,722,51301Z071
10Boris Tsoukkerman (A)154314211062,5158-21Z082
11Jürgen Scherfke (C)150,33301050505033,57,521W031
12Gerhard Groenewoudt (B)137,3329330001007,57,512W0101
13Martin Slikker (C)121287304042,923,55,511W061
14Ed Balk (C)119,5274112037,516,53,7501Z082
15Jeroen klein Esseling (B)107,33264211062,514,59,7522W0100
16Igor Babic (B)104,33254211062,514,54,2523W091
17Louk de Wit (C)81,5241021702540,52,2501W022
18Paul ten Vergert (A)8023110001007,57,511W0130
19Robin Bos (A)7522110001002,52,5-11Z0121
20Johan Blokhuis (C)72,672110118015431,2523W004
21Leon Stuij (A)6920000000000  –0122
22Jurgen Meijerink (A)6019000000000  –0122
23Daan Koster (C)53,331810118015350,7501Z031
24Walter Wissenburg (B)4517400400170-21W082
25Arno van Akkeren (A)4216000000000  –0131
26Jarno Scheffner (A)37,3315000000000  –0131
27Leo Hansen (C)34,33141100010000-11Z0130
28Fabian Stotyn (A)30,3313000000000  –0131
29Erik Akkersdijk (A)20121001002,50-11Z0130
30Mokhtar Bakkali (C)11111100110045,5031Z030

Het heerlijke avondje schaken is gekomen…

Het heerlijke avondje schaken is gekomen:

Op zes december werd er veel extern gespeeld.
Bij het viertal werden de punten mooi verdeeld.
Het achttal wist van Holten te winnen.
Maar laten we bij het begin beginnen.

Ronald en Henk speelden de enige interne partij.
Tom was daardoor voor deze gelegenheid vrij.
Deze jongen had ook al vooruit gespeeld en een halfje gescoord.
Een goed resultaat, zoals het hoort.

Henk – Ronald kreeg een Caro Kann.
Dit waren beide spelers als ze zwart hadden van plan.
Van de partij zag de sint niet zoveel.
Het werd remise zonder messen op de keel.

Het viertal speelde tegen HEC.
Jurgen won snel, dat is natuurlijk lang niet gek.
Die Duitser snapt het spelletje wel.
1-0 voor Lonneker, welkom in de hel.

Johan speelde tegen een oude bekende.
Hij trapte in een truc, wat een nare bende.
Helaas pakte Johan dan ook een nul.
Hopelijk gaat het de volgende keer beter voor deze oude knul.

Louk ging helaas ook ten onder.
2-1 achter wat een gedonder.
Hopelijk deed debutant Daan het beter.
Want verliezen als team dat klopt natuurlijk voor geen meter.

Daan had dacht ik een pion minder.
Daarvan ondervond hij niet veel hinder.
Het volle punt werd over de streep gebracht.
Daarmee werd het 2-2, einde wedstrijd snel over naar acht.

In het achttal speelde Roelof tegen een van Beek.
Die achternaam stond vaker in de opstelling, zoals bij Holten wel vaker bleek.
Roelof scoorde een punt en hij was blij.
Dit zorgde voor 1,5-0,5 met de vooruit gespeelde van Tom er bij.

Daarna was het de beurt aan onze Tsoukkerman.
Maar zijn tegenstander Scheurwater die kon er ook wat van.
Beide mannen vochten lang door.
Maar aan het remise aanbod gaf Boris maar wat graag gehoor.

Op bord 1 speelde teamcaptain Bossie.
Die zie je normaal op de vrijdag nie.
Hij stond lastig en het leek soms meer geluk dan wijsheid.
Maar hij raakte geen materiaal kwijt.

In het eindspel was er zelfs een pion meer, wat een geluk.
Vervolgens werden twee pionnen buit gemaakt tegen een stuk.
Maar vervolgens was de scherpte er af en ging er iets mis.
Waardoor remise de conclusie is.

Gijs had daarvoor al een remise-aanbod ontvangen.
Dit mocht hij aannemen in Lonneker belangen.
Een lastig eindspel met loper tegen paard.
Dat vond hij toch het rekenwerk nog wel waard.

De avond ervoor had hij namelijk met hetzelfde materiaal gewonnen.
Maar deze keer won hij helaas geen pionnen.
Over het remiseaanbod werd 20 minuten gedacht.
Maar op dit bord werd het ook remise en zo werd de stand op 3-2 gebracht.

Igor was als vanouds weer gruwelijk goed.
Dat is zoals het wezen moet.
Een lastige partij maar een uitstekend punt.
Dat was onze topper deze keer weer gegund.

Appie speelde tegen Bishoen.
Die is een jaartje met tussentijds pensioen.
Die wil namelijk zich richten op schaken en even 2200 hale.
Maarja dan moet je wel zien te winnen van die ouwe grijze kale.

Een pion meer hield Appie door sterke lopers niet op het bord.
Maar tot na twaalven duurde de partij zeker niet kort.
Ze streden door totaan de laatste pion.
Maar met 2 koningen over was er niemand die nog winnen kon.

Anjo stond goed en sloeg een remiseaanbod af.
Weet je dat wel zeker, een eindspel met tijdnood dat verloopt nog wel eens maf.
Ook Anjo werd een beetje door de tijd gek gemaakt
Deed een zet, maar stond nog schaak en dan moet je zetten met wat je hebt aangeraakt.

Gelukkig had hij nog een goede legale zet.
Zo werd ook deze partij in winst omgezet.
Een 5,5-2,5 overwinning zonder nullen.
Zo konden voor het achttal ook 2 matchpunten het scorebord weer vullen.

Al met al was het een heerlijk avondje schaken.
Op naar het kampioenschap, maar niet vooruit lopen op de zaken.
En passant verloor Ajax ook nog van Willem 2.
Daar had iedereen wel vrede mee.

rijmpiet Gijs

Senioren ronde 12

Wit
ZwartUitslag
Tom Engberink (B)Louk de Wit (C)1-0
Gijs Gerritsen (A)Albert Hulskers (A)1-0
Henk Jonkers (B)Jürgen Scherfke (C)1-0
Jan in ‘t Veld (C)Mart Wennink (A)0-1
Jeroen klein Esseling (B)Mokhtar Bakkali (C)1-0
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPercWPSBKlAlOnNgNbsZk
1Mart Wennink (A)2458340107120750275202501Z
2Gijs Gerritsen (A)240039550001000191911W06
3Roelof Berkepeis (A)204503875110786181275-12Z0
4Jan in ‘t Veld (C)2010377601085720513-31W0
5Anjo Anjewierden (A)18533365311070024135-34Z0
6Albert Hulskers (A)174673583140438375127501Z
7Ronald Edens (B)1593334531107001692511W0
8Henk Jonkers (B)152033741206432311-12W04
9Tom Engberink (B)141032105230600231101W02
10Gerhard Groenewoudt (B)136031330001000757512W
11Boris Tsoukkerman (A)135673042110625145775-21Z
12Ed Balk (C)1165029311105008537511W
13Jürgen Scherfke (C)10602894050444285612Z0
14Jeroen klein Esseling (B)1060274211062514597522W
15Martin Slikker (C)100026730404292255511W
16Paul ten Vergert (A)80025110001000757511W
17Leon Stuij (A)780240000000000010
18Igor Babic (B)6533233201066791512W0
19Robin Bos (A)620221100010002525-11Z
20Louk de Wit (C)61832192160278335225-12Z
21Jurgen Meijerink (A)4667200000000000011
22Arno van Akkeren (A)4433190000000000011
23Jarno Scheffner (A)420180000000000011
24Daan Koster (C)400179117016727507512W
25Johan Blokhuis (C)39331610118015039512523W
26Leo Hansen (C)39331511000100000-11Z011
27Fabian Stotyn (A)3733140000000000011
28Walter Wissenburg (B)3267134004000170-21W07
29Erik Akkersdijk (A)20012100100020-11Z011
30Mokhtar Bakkali (C)36711110011000425031Z0

Senioren ronde 11

Wit Zwart Uitslag
Albert Hulskers (A) Roelof Berkepeis (A) ½-½
Mart Wennink (A) Gijs Gerritsen (A) 0-1
Johan Blokhuis (C) Jürgen Scherfke (C) 0-1
Mokhtar Bakkali (C) Tom Engberink (B) 0-1
Daan Koster (C) Jan in ‘t Veld (C) 0-1
Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Mart Wennink (A) 206 83 40 9 6 1 2 0 72 2 19 5 13 75 3 6W
2 Gijs Gerritsen (A) 197 0 39 4 4 0 0 0 100 0 14 5 14 5 0 2Z
3 Jan in ‘t Veld (C) 195 0 38 6 6 0 0 0 100 0 13 13 -4 3Z 0 4
4 Anjo Anjewierden (A) 192 50 37 5 3 1 1 0 70 0 22 13 -3 4Z 0 5
5 Roelof Berkepeis (A) 188 17 36 7 5 1 1 0 78 6 17 11 75 -1 2Z 0
6 Albert Hulskers (A) 171 17 35 7 3 1 3 0 50 0 30 5 11 75 1 1W
7 Ronald Edens (B) 149 17 34 5 3 1 1 0 70 0 16 9 25 1 1W 0
8 Gerhard Groenewoudt (B) 138 33 33 3 3 0 0 0 100 0 6 5 6 5 1 2W
9 Boris Tsoukkerman (A) 137 0 32 4 2 1 1 0 62 5 12 5 6 75 -2 1Z
10 Henk Jonkers (B) 118 50 31 6 3 1 2 0 58 3 18 6 5 -2 1W 0
11 Tom Engberink (B) 117 17 30 9 4 2 3 0 55 6 18 5 8 -1 2Z 0
12 Jürgen Scherfke (C) 102 0 29 8 4 0 4 0 50 0 23 6 2 1Z 0 3
13 Ed Balk (C) 95 83 28 3 1 1 1 0 50 0 8 5 3 75 1 1W
14 Jeroen klein Esseling (B) 92 67 27 3 1 1 1 0 50 0 12 5 8 25 1 1W
15 Leon Stuij (A) 87 0 26 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 9
16 Martin Slikker (C) 85 33 25 7 3 0 4 0 42 9 21 5 5 5 1 1W
17 Paul ten Vergert (A) 85 0 24 1 1 0 0 0 100 0 6 5 6 5 -1 1Z
18 Igor Babic (B) 67 0 23 3 2 0 1 0 66 7 8 1 5 1 2W 0
19 Louk de Wit (C) 57 0 22 8 2 1 5 0 31 3 25 5 2 25 0 1Z
20 Robin Bos (A) 56 67 21 1 1 0 0 0 100 0 1 5 1 5 -1 1Z
21 Jurgen Meijerink (A) 51 33 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10
22 Arno van Akkeren (A) 49 0 19 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10
23 Jarno Scheffner (A) 46 67 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10
24 Leo Hansen (C) 39 33 17 1 1 0 0 0 100 0 0 0 -1 1Z 0 10
25 Fabian Stotyn (A) 37 33 16 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10
26 Daan Koster (C) 35 0 15 9 1 1 7 0 16 7 26 5 0 75 1 2W
27 Walter Wissenburg (B) 30 33 14 4 0 0 4 0 0 0 16 0 -2 1W 0 6
28 Johan Blokhuis (C) 29 33 13 10 1 1 8 0 15 0 36 5 1 25 2 3W
29 Erik Akkersdijk (A) 20 0 12 1 0 0 1 0 0 0 2 0 -1 1Z 0 10
30 Mokhtar Bakkali (C) 3 67 11 10 0 0 10 0 0 0 37 0 4 1W 0 1

Senioren intern ronde 10: uitslagen + ranglijst

De Uitslagen van ronde 10:

Wit Zwart Uitslag
Mart Wennink (A) Anjo Anjewierden (A) 1-0
Walter Wissenburg (B) Boris Tsoukkerman (A) 0-1
Daan Koster (C) Mokhtar Bakkali (C) 1-0
Ronald Edens (B) Roelof Berkepeis (A) 0-1
Jeroen klein Esseling (B) Tom Engberink (B) 1-0

De ranglijst na ronde 10:

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Mart Wennink (A) 199,17 40 8 6 1 1 0 81,3 15 13,25 2 5W 0 0 2 0
2 Anjo Anjewierden (A) 176,5 39 5 3 1 1 0 70 20 11,5 -3 4Z 0 4 1 0
3 Jan in ‘t Veld (C) 173 38 5 5 0 0 0 100 10 10 -3 2Z 0 4 1 0
4 Roelof Berkepeis (A) 168,33 37 6 5 0 1 0 83,3 13,5 10 0 1Z 0 3 1 0
5 Gijs Gerritsen (A) 161 36 3 3 0 0 0 100 7 7 1 1Z 0 6 1 0
6 Albert Hulskers (A) 146,33 35 6 3 0 3 0 50 23 8 0 2Z 2 1 1 0
7 Gerhard Groenewoudt (B) 143 34 3 3 0 0 0 100 5,5 5,5 1 2W 0 6 1 0
8 Boris Tsoukkerman (A) 137,17 33 4 2 1 1 0 62,5 10,5 5,75 -2 1Z 0 5 1 0
9 Ronald Edens (B) 125 32 5 3 1 1 0 70 14,5 8,25 1 1W 0 5 0 0
10 Tom Engberink (B) 105,67 31 8 3 2 3 0 50 18,5 8 0 1Z 0 2 0 0
11 Henk Jonkers (B) 91,83 30 6 3 1 2 0 58,3 16 6 -2 1W 0 4 0 0
12 Leon Stuij (A) 90 29 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 2 0
13 Ed Balk (C) 87,83 28 3 1 1 1 0 50 7,5 3,75 1 1W 0 6 1 0
14 Paul ten Vergert (A) 86,33 27 1 1 0 0 0 100 6,5 6,5 -1 1Z 0 9 0 0
15 Jürgen Scherfke (C) 85 26 7 3 0 4 0 42,9 19 4,5 3 5W 0 3 0 0
16 Jeroen klein Esseling (B) 78,33 25 3 1 1 1 0 50 11,5 7,25 1 1W 0 7 0 0
17 Igor Babic (B) 72 24 3 2 0 1 0 66,7 8 1,5 1 2W 0 7 0 0
18 Martin Slikker (C) 64 23 7 3 0 4 0 42,9 19 5,5 1 1W 0 3 0 0
19 Jurgen Meijerink (A) 56 22 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 9 1 0
20 Arno van Akkeren (A) 51,33 21 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 9 1 0
21 Jarno Scheffner (A) 49 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 9 1 0
22 Robin Bos (A) 48,67 19 1 1 0 0 0 100 1,5 1,5 -1 1Z 0 9 0 0
23 Louk de Wit (C) 46 18 8 2 1 5 0 31,3 24,5 2,25 0 1Z 0 1 1 0
24 Leo Hansen (C) 44,33 17 1 1 0 0 0 100 0 0 -1 1Z 0 9 0 0
25 Fabian Stotyn (A) 42 16 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 9 1 0
26 Daan Koster (C) 32,17 15 8 1 1 6 0 18,8 19 0,75 0 1W 0 2 0 0
27 Johan Blokhuis (C) 27 14 9 1 1 7 0 16,7 30,5 1,25 1 2W 0 0 1 0
28 Walter Wissenburg (B) 25 13 4 0 0 4 0 0 14,5 0 -2 1W 0 6 0 0
29 Erik Akkersdijk (A) 23,33 12 1 0 0 1 0 0 2 0 -1 1Z 0 9 0 0
30 Mokhtar Bakkali (C) 3,67 11 9 0 0 9 0 0 29,5 0 3 2Z 0 1 0 0

Senioren intern: uitslagen ronde 9 + ranglijst

Uitslagen ronde 9:

Wit Zwart Uitslag
Mart Wennink (A) Jeroen klein Esseling (B) ½-½
Johan Blokhuis (C) Jan in ‘t Veld (C) 0-1
Jürgen Scherfke (C) Albert Hulskers (A) 0-1
Gerhard Groenewoudt (B) Walter Wissenburg (B) 1-0
Martin Slikker (C) Louk de Wit (C) 1-0
Tom Engberink (B) Daan Koster (C) 1-0

ranglijst na ronde 9:

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Anjo Anjewierden (A) 178,5 40 4 3 1 0 0 87,5 12,5 10,5 -2 3Z 0 4 1 0
2 Gijs Gerritsen (A) 166,9 39 3 3 0 0 0 100 6 6 1 1Z 0 5 1 0
3 Mart Wennink (A) 161,97 38 7 5 1 1 0 78,6 10,5 9,25 1 4W 0 0 2 0
4 Jan in ‘t Veld (C) 152,03 37 5 5 0 0 0 100 10 10 -3 2Z 0 4 0 0
5 Gerhard Groenewoudt (B) 143,17 36 3 3 0 0 0 100 4,5 4,5 1 2W 0 5 1 0
6 Roelof Berkepeis (A) 134,6 35 5 4 0 1 0 80 10 6,5 1 2W 0 3 1 0
7 Albert Hulskers (A) 133,2 34 6 3 0 3 0 50 21 7 0 2Z 2 0 1 0
8 Ronald Edens (B) 132,57 33 4 3 1 0 0 87,5 8,5 7,75 0 2Z 0 5 0 0
9 Boris Tsoukkerman (A) 126,3 32 3 1 1 1 0 50 10,5 5,75 -1 1W 0 5 1 0
10 Tom Engberink (B) 102,23 31 7 3 2 2 0 57,1 15 7 1 2W 0 2 0 0
11 Leon Stuij (A) 96,1 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 7 2 0
12 Paul ten Vergert (A) 91 29 1 1 0 0 0 100 5,5 5,5 -1 1Z 0 8 0 0
13 Henk Jonkers (B) 83,1 28 6 3 1 2 0 58,3 15 6 -2 1W 0 3 0 0
14 Igor Babic (B) 76,47 27 3 2 0 1 0 66,7 6 0,5 1 2W 0 6 0 0
15 Jürgen Scherfke (C) 74,7 26 7 3 0 4 0 42,9 19 4,5 3 5W 0 2 0 0
16 Ed Balk (C) 68,67 25 3 1 1 1 0 50 6,5 3,25 1 1W 0 6 0 0
17 Jurgen Meijerink (A) 58,4 24 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 1 0
18 Martin Slikker (C) 55,8 23 7 3 0 4 0 42,9 17 4,5 1 1W 0 2 0 0
19 Arno van Akkeren (A) 53,53 22 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 1 0
20 Leo Hansen (C) 51,63 21 1 1 0 0 0 100 0 0 -1 1Z 0 8 0 0
21 Jarno Scheffner (A) 51,1 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 1 0
22 Fabian Stotyn (A) 48,67 19 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 1 0
23 Robin Bos (A) 48,57 18 1 1 0 0 0 100 0,5 0,5 -1 1Z 0 8 0 0
24 Jeroen klein Esseling (B) 45,5 17 2 0 1 1 0 25 6,5 2,75 0 1Z 0 7 0 0
25 Louk de Wit (C) 37,37 16 8 2 1 5 0 31,3 22,5 1,25 0 1Z 0 1 0 0
26 Walter Wissenburg (B) 28,27 15 3 0 0 3 0 0 11 0 -3 3Z 0 6 0 0
27 Erik Akkersdijk (A) 24,73 14 1 0 0 1 0 0 2 0 -1 1Z 0 8 0 0
28 Daan Koster (C) 22,47 13 7 0 1 6 0 7,1 19 0,75 -1 2Z 0 2 0 0
29 Johan Blokhuis (C) 20,7 12 9 1 1 7 0 16,7 29,5 1,25 1 2W 0 0 0 0
30 Mokhtar Bakkali (C) 4,77 11 8 0 0 8 0 0 26 0 4 1Z 0 1 0 0

senioren intern : uitslagen en ranglijst R7 – 18 okt 2019

Uitslagen en ranglijst bijgewerkt t/m ronde 7. Continue reading senioren intern : uitslagen en ranglijst R7 – 18 okt 2019

senioren ronde 6

Roelof staat met 4 punten bovenaan!

Wit Zwart Uitslag
Mart Wennink (A) Johan Blokhuis (C) 1-0
Roelof Berkepeis (A) Walter Wissenburg (B) 1-0
Henk Jonkers (B) Tom Engberink (B) ½-½
Jürgen Scherfke (C) Ed Balk (C) 1-0
Louk de Wit (C) Daan Koster (C) 1-0
Jan in ‘t Veld (C) Mokhtar Bakkali (C) 1-0
Albert Hulskers (A) Oneven

Stand na ronde 6:

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Roelof Berkepeis (A) 131,53 40 4 4 0 0 0 100 5,5 5,5 0 1W 0 2 0 0
2 Gijs Gerritsen (A) 130 39 3 3 0 0 0 100 5 5 1 1Z 0 3 0 0
3 Mart Wennink (A) 126,6 38 5 4 0 1 0 80 5 4 -1 2W 0 0 1 0
4 Jan in ‘t Veld (C) 115,6 37 3 3 0 0 0 100 3,5 3,5 -1 1W 0 3 0 0
5 Anjo Anjewierden (A) 113,4 36 3 2 1 0 0 83,3 4,5 3,5 -1 2Z 0 3 0 0
6 Gerhard Groenewoudt (B) 110,13 35 2 2 0 0 0 100 2,5 2,5 0 1W 0 4 0 0
7 Ronald Edens (B) 109,5 34 3 2 1 0 0 83,3 6 5,25 1 1Z 0 3 0 0
8 Paul ten Vergert (A) 107,2 33 1 1 0 0 0 100 4 4 -1 1Z 0 5 0 0
9 Albert Hulskers (A) 103,47 32 4 2 0 2 0 50 9,5 4 2 1W 2 0 0 0
10 Igor Babic (B) 84,4 31 3 2 0 1 0 66,7 4,5 0,5 1 2W 0 3 0 0
11 Boris Tsoukkerman (A) 84,1 30 3 1 1 1 0 50 7,5 3,25 -1 1W 0 3 0 0
12 Leon Stuij (A) 82 29 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 1 0
13 Jürgen Scherfke (C) 81,8 28 5 3 0 2 0 60 8 2,5 1 3W 0 1 0 0
14 Henk Jonkers (B) 78,2 27 6 3 1 2 0 58,3 10 3 -2 1W 0 0 0 0
15 Tom Engberink (B) 73,07 26 5 1 2 2 0 40 11,5 5 -1 2Z 0 1 0 0
16 Leo Hansen 68,67 25 1 1 0 0 0 100 0 0 -1 1Z 0 5 0 0
17 Martin Slikker (C) 54,13 24 5 2 0 3 0 40 10 1 1 2Z 0 1 0 0
18 Ed Balk (C) 49,87 23 2 0 1 1 0 25 3,5 0,25 0 1Z 0 4 0 0
19 Walter Wissenburg (B) 49,6 22 1 0 0 1 0 0 4 0 -1 1Z 0 5 0 0
20 Erik Akkersdijk (A) 43,4 21 1 0 0 1 0 0 2 0 -1 1Z 0 5 0 0
21 Louk de Wit (C) 36,6 20 6 1 1 4 0 25 14 0,75 0 1W 0 0 0 0
22 Daan Koster (C) 19,5 19 6 0 1 5 0 8,3 10 0,25 0 1Z 0 0 0 0
23 Johan Blokhuis (C) 16,7 18 6 0 1 5 0 8,3 16,5 0,75 0 1Z 0 0 0 0
24 Mokhtar Bakkali (C) 6,8 17 6 0 0 6 0 0 18,5 0 4 1Z 0 0 0 0