December 2018
M T W T F S S
« Nov    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Senioren ronde 12

Wit Zwart Uitslag
Johan Blokhuis Martin Slikker 1-0
Louk de Wit Mart Wennink 0-1

 

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs
1 Mart Wennink 483 60 8 7 0 1 0 87,5 30 25 -2 1Z 0 2 2
2 Gijs Gerritsen 451 59 5 5 0 0 0 100 20 20 -1 1Z 0 5 2
3 Albert Hulskers 390,83 58 8 4 2 2 0 62,5 27,5 14 0 1Z 1 1 2
4 Henk Jonkers 317 57 7 3 1 3 0 50 30 12 -3 4Z 0 3 2
5 Boris Tsoukkerman 295,67 56 3 3 0 0 0 100 12,5 12,5 1 1Z 1 8 0
6 Anjo Anjewierden 280 55 8 3 1 4 0 43,8 26 13 0 1Z 0 3 1
7 Roelof Berkepeis 278,33 54 9 4 0 5 0 44,4 36 10,5 -1 1Z 1 1 1
8 Louk de Wit 269,33 53 9 3 3 3 0 50 27 8,75 -1 2W 0 2 1
9 Tom Engberink 259 52 4 1 0 3 0 25 12,5 3 -2 3Z 1 4 3
10 Jurgen Scherfke 247,5 51 8 2 2 4 0 37,5 31,5 13,25 2 2W 0 2 2
11 Gerhard Groenewoudt 241,67 50 5 2 0 3 0 40 18 4 1 2W 1 4 2
12 Johan Blokhuis 238 49 10 2 4 4 0 40 35 13,75 0 1W 0 1 1
13 Ronald Edens 192,33 48 2 1 1 0 0 75 7,5 5,5 0 1Z 0 9 1
14 Martin Slikker 184,17 47 11 4 1 6 0 40,9 28 2,75 3 2Z 0 1 0
15 Igor Babic 169,67 46 2 2 0 0 0 100 4,5 4,5 0 1W 0 10 0
16 Leon Stuij 135 45 1 0 0 1 0 0 4 0 1 1W 0 9 2
17 Jarno Scheffner 125,67 44 1 1 0 0 0 100 3,5 3,5 1 1W 0 11 0
18 Paul ten Vergert 125,33 43 1 1 0 0 0 100 1 1 -1 1Z 0 11 0
19 Walter Wissenburg 114 42 1 0 0 1 0 0 2 0 -1 1Z 0 9 2
20 Ed Balk 98 41 1 0 0 1 0 0 4,5 0 1 1W 0 10 1
21 Floris van den Belt 95,67 40 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 11 1
22 Erik Akkersdijk 93,33 39 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 11 1
23 Niklas Brinkers 91 38 1 0 0 1 0 0 7 0 1 1W 0 10 1
24 Esther van Harmelen 85,67 37 2 0 1 1 0 25 8,5 2 0 1W 0 10 0
25 Jonathan Beeke 84 36 3 0 0 3 0 0 13,5 0 1 1W 0 8 1
26 Arno van Akkeren 58,33 35 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 12 0
27 Ben Reinink 56,67 34 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 12 0
28 Bent Schleipfenbauer 55 33 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 12 0
29 Fabian Stotyn 53,33 32 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 12 0
30 Jan in het Veld 51,67 31 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 12 0
31 Jokim van den Bos 50 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 12 0
32 Robin Bos 48,33 29 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 12 0
33 Wim Stoltenborgh 46,67 28 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 12 0
34 Leo Hansen 45 27 1 0 0 1 0 0 2 0 1 1W 0 11 0
35 Tjerk de groot 43,33 26 1 0 0 1 0 0 4,5 0 -1 1Z 0 11 0

Beker ronde 2

Beker 2e ronde: dikgedrukte spelers moeten winnen om door te gaan.

Roelof 1788 – Walter 1562 1-0

Gerhard 1689 – Jurgen Scherfke 1407 1-0

Leon 1847 – Jurgen Meijerink 1919

Mart 1922 – Albert 1530

Leo 1510 – Johan 1302

Anjo 1792 – Paul 2228

Niklas 1798 – Ronald 1666

Jarno 1855 – Gijs 1857

Woensdagschaak ronde 14 – 5 december 2018

Uitslagen en ranglijst bijgewerkt t/m ronde 14: Continue reading Woensdagschaak ronde 14 – 5 december 2018

Woensdagschaak ronde 13 – 28 november 2018

Uitslagen en ranglijst bijgewerkt t/m ronde 13: Continue reading Woensdagschaak ronde 13 – 28 november 2018

Rapid ronde 1: Mart kent geen genade

Mart Roelof Gijs Henk Michelle Walter Gerhard Appie Leo Martin Score Aantal Kleur
Mart x 1 1 1 1 4 4 0
Roelof 0 x 0 1 0,5 1,5 4 0
Gijs x 1 0,5 1 0 2,5 4 0
Henk 1 0 x 1 1 3 4 0
Michelle x 0 0 0 2 0
Walter 0 0 0,5 1 x 1,5 4 0
Gerhard 0 0 1 x 0,5 1,5 4 0
Appie 0 0,5 1 0,5 x 2 4 0
Leo 0 x 0 1 -1
Martin 0 x 0 1 1

 

Mart Roelof 1-0
Gijs Henk 1-0
Michelle Walter 1-0
Gerhard Appie 0,5-0,5
Mart Gerhard 1-0
Walter Gijs 0,5-0,5
Henk Leo 1-0
Roelof Appie 0,5-0,5
Walter Mart 0-1
Appie Gijs 1-0
Gerhard Michelle 1-0
Henk Roelof 1-0
Appie Mart 0-1
Gijs Gerhard 1-0
Roelof Walter 1-0
Martin Henk 1-0

Woensdagschaak ronde 12 – 21 november 2018

Uitslagen en ranglijst bijgewerkt t/m ronde 12: Continue reading Woensdagschaak ronde 12 – 21 november 2018

Woensdagschaak ronde 11 – 14 november 2018

Uitslagen en ranglijst bijgewerkt t/m ronde 11: Continue reading Woensdagschaak ronde 11 – 14 november 2018

Senioren ronde 9: Gijs nog op 100%

Wit Zwart Uitslag
Albert Hulskers Boris Tsoukkerman 0-1
Anjo Anjewierden Henk Jonkers 1-0
Jurgen Scherfke Tom Engberink 0-1
Roelof Berkepeis Gijs Gerritsen 0-1
Gerhard Groenewoudt Johan Blokhuis 1-0
Martin Slikker Jonathan Beeke 1-0
Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al
1 Gijs Gerritsen 354 60 5 5 0 0 0 100 13 13 -1 1Z
2 Mart Wennink 308,9 59 5 4 0 1 0 80 12 7 -3 4Z
3 Albert Hulskers 285,47 58 6 3 2 1 0 66,7 16,5 11 0 1W
4 Henk Jonkers 251,7 57 5 2 1 2 0 50 15,5 6 -1 2Z
5 Boris Tsoukkerman 246,63 56 3 3 0 0 0 100 8,5 8,5 1 1Z
6 Louk de Wit 242,77 55 6 2 3 1 0 58,3 14,5 7,75 -2 2Z
7 Tom Engberink 212,1 54 3 1 0 2 0 33,3 6,5 3 -1 2Z
8 Anjo Anjewierden 202,23 53 6 2 1 3 0 41,7 17,5 6,5 0 1W
9 Igor Babic 193,17 52 2 2 0 0 0 100 3,5 3,5 0 1W
10 Jurgen Scherfke 191,4 51 7 2 2 3 0 42,9 22 10,25 1 1W
11 Johan Blokhuis 177,87 50 8 1 4 3 0 37,5 19,5 7,25 0 1Z
12 Ronald Edens 147,67 49 1 0 1 0 0 50 3 1,5 1 1W
13 Leon Stuij 145,7 48 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Gerhard Groenewoudt 144,37 47 5 2 0 3 0 40 14 3 1 2W
15 Paul ten Vergert 135,8 46 1 1 0 0 0 100 1 1 -1 1Z
16 Martin Slikker 131,9 45 9 3 1 5 0 38,9 19 2,25 5 5W
17 Jarno Scheffner 128,5 44 1 1 0 0 0 100 2,5 2,5 1 1W
18 Roelof Berkepeis 126,6 43 7 2 0 5 0 28,6 24 5,5 -1 2W
19 Ed Balk 107,07 42 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Floris van den Belt 104,63 41 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Erik Akkersdijk 102,2 40 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Niklas Brinkers 99,77 39 1 0 0 1 0 0 4 0 1 1W
23 Walter Wissenburg 97,33 38 1 0 0 1 0 0 2 0 -1 1Z
24 Esther van Harmelen 93,13 37 2 0 1 1 0 25 6,5 1,5 0 1W
25 Jonathan Beeke 87,6 36 2 0 0 2 0 0 7 0 0 1Z
26 Arno van Akkeren 61,83 35 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Ben Reinink 60,07 34 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Bent Schleipfenbauer 58,3 33 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Fabian Stotyn 56,53 32 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Jan in het Veld 54,77 31 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Jokim van den Bos 53 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Robin Bos 51,23 29 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Wim Stoltenborgh 49,47 28 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Leo Hansen 47,7 27 1 0 0 1 0 0 2 0 1 1W
35 Tjerk de groot 45,93 26 1 0 0 1 0 0 3,5 0 -1 1Z

Woensdagschaak ronde 10 – 7 november 2018

Uitslagen en ranglijst bijgewerkt t/m ronde 10: Continue reading Woensdagschaak ronde 10 – 7 november 2018

PVM Indeling en Uitslagen

Ook dit jaar spelen we weer met 3 PVM groepen. De uitslagen hiervan tellen tevens mee voor de interne competitie.

Groep A:

Group A Roelof Jarno Niklas Mart Anjo Gijs Punten Partijen Percentage
1. Roelof Berkepeis x 0 0 1 0%
2.Jarno Scheffner x 1 1 1 100%
3.Niklas Brinkers x 0 0 1 0%
4.Mart Wennink 1 x 1 1 100%
5.Anjo Anjewierden 0 x 0 1 0%
6.Gijs Gerritsen 1 x 1 1 100%

 

Ronde 1 (26-10)
Roelof Gijs 0-1
Jarno Anjo 1-0
Niklas Mart 0-1
Ronde 2 (16-11)
Roelof Jarno
Anjo Niklas
Gijs Mart
Ronde 3 (07-12)
Niklas Roelof
Jarno Gijs
Mart Anjo
Ronde 4 (11-01)
Roelof Mart
Jarno Niklas
Gijs Anjo
Ronde 5 (22-02)
Anjo Roelof
Mart Jarno
Niklas Gijs

 

Groep B:

 

Group B Igor Henk Gerhard Albert Tom Walter Punten Partijen Percentage
1. Igor Babic x 1 1 1 100%
2. Henk Jonkers x 1 1 1 100%
3. Gerhard Groenewoudt x 0 0 1 0%
4. Albert Hulskers 1 x 1 1 100%
5. Tom Engberink 0 x 0 1 0%
6. Walter Wissenburg 0 x 0 1 0%

 

Ronde 1 (26-10)
Igor Walter 1-0
Henk Tom 1-0
Gerhard Albert 0-1
Ronde 2 (16-11)
Igor Henk
Tom Gerhard
Walter Albert
Ronde 3 (07-12)
Gerhard Igor
Henk Walter
Albert Tom
Ronde 4 (11-01)
Igor Albert
Henk Gerhard
Walter Tom
Ronde 5 (22-02)
Tom Igor
Albert Henk
Gerhard Walter

Groep C:

Group C Ed Martin Johan Louk Jürgen Bye Punten Partijen Percentage
1. Ed Balk x 0 1 1 2 50%
2. Martin Slikker 1 x 0 1 2 50%
3. Johan Blokhuis x 0,5 0,5 1 2 50%
4.Louk de wit 0,5 x 1 1,5 2 75%
5.Jürgen Scherfke 1 0,5 x 1,5 2 75%
6. Bye 0 0 x 0 2 0%

 

Ronde 1 (26-10)
Ed bye 1-0
Martin Jürgen 0-1
Johan Louk 0.5-0.5
Ronde 2 (16-11)
Ed Martin 0-1
Jürgen Johan 0,5-0,5
Bye Louk 0-1
Ronde 3 (07-12)
Johan Ed
Martin Bye
Louk Jürgen
Ronde 4 (11-01)
Ed Louk
Martin Johan
Bye Jürgen
Ronde 5 (22-02)
Jürgen Ed
Louk Martin
Johan Bye