October 2018
M T W T F S S
« Sep    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Jeugd ronde 3 – 28 sep 2018

Overzicht voor ronde 3, gespeeld op 28 september 2018

Continue reading Jeugd ronde 3 – 28 sep 2018

Jeugd ronde 2

Overzicht voor ronde 2, gespeeld op 21 september 2018 Continue reading Jeugd ronde 2

Jeugd ronde 1

De jeugdtraining is weer begonnen en daar hoort natuurlijk ook de competitie en de beker bij.

De stand in de competitie na ronde 1:

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs
1 Sibren Wissink 48 50 1 1 0 0 0 100 0 0 0 -1 1Z 0 0
2 Vin Veldboer 47 49 1 1 0 0 0 100 0 0 0 1 1W 0 0
3 Marle Wissink 43 48 1 1 0 0 0 100 0 0 0 1 1W 0 0
4 Sepp de Groot 39 47 1 1 0 0 0 100 0 0 0 -1 1Z 0 0
5 Ziya 38 46 1 1 0 0 0 100 0 0 0 1 1W 0 0
6 Simon Trieschnigg 32 45 1 1 0 0 0 100 0 0 0 -1 1Z 0 0
7 Julian Gringhuis 29 44 1 1 0 0 0 100 0 0 0 1 1W 0 0
8 Siebelt 27 43 1 1 0 0 0 100 0 0 0 -1 1Z 0 0
9 Ruben Strootman 22 42 1 0 1 0 0 50 0 0 5 0 25 -1 1Z
10 Sacha Almekinders 12 41 1 0 1 0 0 50 0 0 5 0 25 1 1W
11 Lennart Gringhuis 0 40 1 0 0 1 0 0 0 1 0 1 1W 0 0
12 Floris van den Beld 0 39 1 0 0 1 0 0 0 1 0 -1 1Z 0 0
13 Ruben Almekinders 0 38 1 0 0 1 0 0 0 1 0 -1 1Z 0 0
14 Elias Almekinders 0 37 1 0 0 1 0 0 0 1 0 1 1W 0 0
15 Tom Engberink (T) 0 36 1 0 0 1 0 0 0 1 0 -1 1Z 0 0
16 Florian Laan 0 35 1 0 0 1 0 0 0 1 0 1 1W 0 0
17 Sev Veldboer 0 34 1 0 0 1 0 0 0 1 0 -1 1Z 0 0
18 Samuel 0 33 1 0 0 1 0 0 0 1 0 1 1W 0 0
19 Ingmar Wissink 0 32 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
20 Jurre Lentfert 0 31 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
21 Mart Wennink (T) 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
22 Thomas van `t Hoog 0 29 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
23 Richard ter Horst 0 28 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
24 Albert Hulskers (T) 0 27 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
25 Gijs Gerritsen (T) 0 26 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
26 Roelof Berkepeis (T) 0 25 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
27 Boris Tsoukkermann (T) 0 24 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Beker:

Beker ronde 1
Marle Ruben A 0-1
Julian Sev 1-0
Florian Simon 0-1
sacha Ruben S 0,5-0,5
Elias Sepp 0-1

 

Stand na ronde 1
1 Ruben A 1 uit 1 100%
2 Julian 1 uit 1 100%
3 Simon 1 uit 1 100%
4 Sepp 1 uit 1 100%
5 Sacha 0.5 uit 1 50%
6 Ruben S 0.5 uit 1 50%
7 Marle 0 uit 1 0%
8 Sev 0 uit 1 0%
9 Florian 0 uit 1 0%
10 Elias 0 uit 1 0%

Jeugd ronde 24

Wit Zwart Uitslag
Sacha Almekinders Ingmar Wissink 0-1
Sibren Wissink Marle Wissink 0-1
Ruben Almekinders Simon Trieschnigg ½-½
Julian Gringhuis Jurre Lentfert 1-0
Lennart Gringhuis Floris van den Beld 0-1
Elias Almekinders Mart Wennink (T) ½-½
Richard ter Horst Sepp Jongkind 0-1

 

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al
1 Julian Gringhuis 623 40 22 15 3 4 0 75 223 168 0 1W
2 Ingmar Wissink 475 39 20 12 3 5 0 67,5 186,5 119,75 -4 1Z
3 Lennart Gringhuis 459,5 38 22 12 3 7 0 61,4 199 101,75 2 3W
4 Floris van den Beld 456 37 21 12 1 8 0 59,5 229,5 109,5 1 1Z
5 Marle Wissink 375 36 17 8 5 4 0 61,8 162 98,25 1 3Z
6 Sibren Wissink 371 35 21 10 2 9 0 52,4 199,5 81,25 1 1W
7 Sacha Almekinders 283 34 19 8 3 8 0 50 135,5 43,75 -3 1W
8 Jurre Lentfert 221,5 33 15 5 2 8 0 40 160,5 44,75 1 1Z
9 Sepp Jongkind 205 32 13 5 4 4 0 53,8 72,5 30,25 -3 3Z
10 Ruben Almekinders 203 31 17 5 4 8 0 41,2 105,5 24,25 3 2W
11 Mart Wennink (T) 190 30 10 1 8 1 0 50 75,5 38,5 -2 2Z
12 Simon Trieschnigg 187,5 29 18 3 4 11 0 27,8 159 40,5 0 2Z
13 Stijn Wijma 146,5 28 14 2 5 7 0 32,1 94 19,75 0 3Z
14 Elias Almekinders 126,5 27 16 2 6 8 0 31,3 71,5 11 2 2W
15 Gijsbert Kortman 122 26 3 3 0 0 0 100 23,5 23,5 -1 1Z
16 Tom Engberink (T) 118 25 5 0 5 0 0 50 61 30,5 -5 5Z
17 Thomas van ‘t Hoog 112,5 24 6 2 2 2 0 50 35 20,25 -2 1W
18 Richard ter Horst 99 23 12 1 5 6 0 29,2 73 10,25 2 1W
19 Albert Hulskers (T) 87 22 4 1 2 1 0 50 33 18,75 0 2Z
20 Leon Stuij (T) 83 21 5 0 4 1 0 40 32 15,25 1 2Z
21 Nadine Gringhuis 80 20 9 2 0 7 0 22,2 90 11,5 1 1W
22 Gijs Gerritsen (T) 54 19 4 1 1 2 0 37,5 15 4,25 2 1W
23 Roelof Berkepeis (T) 47 18 1 1 0 0 0 100 5 5 1 1W
24 Erik Akkersdijk (T) 46,5 17 2 0 2 0 0 50 14,5 7,25 0 1Z
25 Jesper Bos 40 16 1 1 0 0 0 100 5 5 1 1W
26 Boris Tsoukkerman 32,5 15 1 0 1 0 0 50 10,5 5,25 -1 1Z
27 Mert Sönmez 29,5 14 1 0 1 0 0 50 7 3,5 1 1W
28 Paul ten Vergert (T) 25 13 1 0 1 0 0 50 5 2,5 -1 1Z
29 Arno van Akkeren (T) 24 12 1 0 1 0 0 50 5 2,5 1 1W
30 Milan Cifre 19 11 1 1 0 0 0 100 0 0 -1 1Z
31 Dyon ter Laak 11 10 1 0 0 1 0 0 7 0 1 1W
32 Florian Laan 10 9 1 0 0 1 0 0 1 0 1 1W
Beker ronde 24
Ingmar Sacha 1-0
Jurre Julian 0-1
Simon Ruben 0-1

 

naam   score    
1 Julian 10 uit 11 91%
2 Lennart 6,5 uit 8 81%
3 Floris 6,5 uit 9 72%
4 Ingmar 9 uit 13 69%
5 Gijsbert 2 uit 3 67%
6 Marle 2 uit 3 67%
7 Ruben 5 uit 8 63%
8 Thomas 3,5 uit 6 58%
9 Sibren 7 uit 13 54%
10 Jurre 4 uit 8 50%
11 Sepp 2 uit 5 40%
12 Sacha 4,5 uit 14 32%
13 Ruben 1,5 uit 5 30%
14 Stijn 3 uit 10 30%
15 Simon 2,5 uit 11 23%
16 Elias 1 uit 5 20%
17 Nadine 1 uit 5 20%
18 Richard 0 uit 7 0%
19 Roelof (T) 1 uit 1 100%
20 Erik (T) 1 uit 1 100%
21 Mart (T) 1,5 uit 2 75%
22 Gijs (T) 0,5 uit 1 50%
23 Appie (T) 0 uit 1 0%

Jeugd ronde 23

Competitie:

Wit Zwart Uitslag
Ruben Almekinders Simon Trieschnigg 1-0
Lennart Gringhuis Marle Wissink 1-0
Ingmar Wissink Julian Gringhuis 0-1
Floris van den Beld Sibren Wissink 0-1
Elias Almekinders Sacha Almekinders 0-1

 

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB
1 Julian Gringhuis 590 40 21 14 3 4 0 73,8 206,5 155
2 Lennart Gringhuis 460 39 21 12 3 6 0 64,3 176 96,5
3 Ingmar Wissink 439 38 19 11 3 5 0 65,8 169 105,5
4 Floris van den Beld 410,5 37 20 11 1 8 0 57,5 206,5 92,75
5 Sibren Wissink 368,5 36 20 10 2 8 0 55 177 76,75
6 Marle Wissink 340 35 16 7 5 4 0 59,4 146 84
7 Sacha Almekinders 288,5 34 18 8 3 7 0 52,8 115 40
8 Jurre Lentfert 218 33 14 5 2 7 0 42,9 136,5 42,75
9 Ruben Almekinders 189,5 32 16 5 3 8 0 40,6 95,5 20
10 Sepp Jongkind 186 31 12 4 4 4 0 50 66,5 25
11 Mart Wennink (T) 179,5 30 9 1 7 1 0 50 65,5 33,5
12 Simon Trieschnigg 173,5 29 17 3 3 11 0 26,5 145,5 35,25
13 Stijn Wijma 147,5 28 14 2 5 7 0 32,1 91 19
14 Gijsbert Kortman 118 27 3 3 0 0 0 100 22 22
15 Tom Engberink (T) 118 26 5 0 5 0 0 50 57,5 28,75
16 Thomas van ‘t Hoog 113 25 6 2 2 2 0 50 33,5 19,25
17 Elias Almekinders 112,5 24 15 2 5 8 0 30 62 8,5
18 Richard ter Horst 100 23 11 1 5 5 0 31,8 64 9,75
19 Albert Hulskers (T) 88 22 4 1 2 1 0 50 31 18
20 Leon Stuij (T) 82 21 5 0 4 1 0 40 30,5 14,5
21 Nadine Gringhuis 77 20 9 2 0 7 0 22,2 87 11
22 Gijs Gerritsen (T) 54 19 4 1 1 2 0 37,5 14,5 4,25
23 Roelof Berkepeis (T) 48 18 1 1 0 0 0 100 4,5 4,5
24 Erik Akkersdijk (T) 46 17 2 0 2 0 0 50 14,5 7,25
25 Jesper Bos 41 16 1 1 0 0 0 100 4,5 4,5
26 Boris Tsoukkerman 33 15 1 0 1 0 0 50 9,5 4,75
27 Mert Sönmez 30 14 1 0 1 0 0 50 6 3
28 Paul ten Vergert (T) 25,5 13 1 0 1 0 0 50 4,5 2,25
29 Arno van Akkeren (T) 24,5 12 1 0 1 0 0 50 4,5 2,25
30 Dyon ter Laak 11 11 1 0 0 1 0 0 6,5 0

Beker

Ronde 23
Simon Ruben 0-1
Sacha Elias 1-0
Sibren Floris 0-1
Julian Ingmar 1-0

 

Naam       Score
1 Julian 9 uit 10 90%
2 Lennart 6,5 uit 8 81%
3 Ingmar 8 uit 12 67%
4 Floris 6,5 uit 9 72%
5 Gijsbert 2 uit 3 67%
6 Marle 2 uit 3 67%
7 Sibren 7 uit 13 54%
8 Thomas 3,5 uit 6 58%
9 Jurre 4 uit 7 57%
10 Ruben 4 uit 7 57%
11 Sepp 2 uit 5 40%
12 Ruben 1,5 uit 5 30%
13 Stijn 3 uit 10 30%
14 Sacha 4,5 uit 13 35%
15 Simon 2,5 uit 10 25%
16 Elias 1 uit 5 20%
17 Nadine 1 uit 5 20%
18 Richard 0 uit 7 0%
19 Roelof (T) 1 uit 1 100%
20 Erik (T) 1 uit 1 100%
21 Mart (T) 1,5 uit 2 75%
22 Gijs (T) 0,5 uit 1 50%
23 Appie (T) 0 uit 1 0%

Jeugd ronde 22

Competitie:

Wit Zwart Uitslag
Thomas van ‘t Hoog Sacha Almekinders 1-0
Julian Gringhuis Sibren Wissink 0-1
Lennart Gringhuis Ruben Almekinders 1-0
Ingmar Wissink Floris van den Beld 0-1
Gijs Gerritsen (T) Elias Almekinders 0-1

 

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al
1 Julian Gringhuis 550,5 40 20 13 3 4 0 72,5 188 137,5 0 1W
2 Ingmar Wissink 438,5 39 18 11 3 4 0 69,4 145,5 99,5 -4 3W
3 Lennart Gringhuis 425,5 38 20 11 3 6 0 62,5 160,5 83,5 0 1W
4 Floris van den Beld 412,5 37 19 11 1 7 0 60,5 185,5 87,75 1 1Z
5 Marle Wissink 341,5 36 15 7 5 3 0 63,3 124,5 78,5 3 1Z
6 Sibren Wissink 334,5 35 19 9 2 8 0 52,6 160,5 62,75 1 1Z
7 Sacha Almekinders 269,5 34 17 7 3 7 0 50 107,5 35,5 -3 1Z
8 Jurre Lentfert 214 33 14 5 2 7 0 42,9 129,5 40,25 2 1W
9 Sepp Jongkind 181 32 12 4 4 4 0 50 63,5 25 -2 2Z
10 Mart Wennink (T) 179,5 31 9 1 7 1 0 50 64,5 33 -1 1Z
11 Simon Trieschnigg 172,5 30 16 3 3 10 0 28,1 130 33,25 2 3W
12 Ruben Almekinders 161 29 15 4 3 8 0 36,7 89 15,5 1 1Z
13 Stijn Wijma 148,5 28 14 2 5 7 0 32,1 87 18,5 0 3Z
14 Tom Engberink (T) 117 27 5 0 5 0 0 50 54,5 27,25 -5 5Z
15 Gijsbert Kortman 115 26 3 3 0 0 0 100 21 21 -1 1Z
16 Elias Almekinders 113,5 25 14 2 5 7 0 32,1 52,5 8,5 0 1Z
17 Thomas van ‘t Hoog 108 24 6 2 2 2 0 50 32,5 18,25 -2 1W
18 Richard ter Horst 102 23 11 1 5 5 0 31,8 61 9,75 1 1Z
19 Albert Hulskers (T) 87,5 22 4 1 2 1 0 50 30 17 0 2Z
20 Leon Stuij (T) 85 21 5 0 4 1 0 40 28,5 13,5 1 2Z
21 Nadine Gringhuis 78 20 9 2 0 7 0 22,2 81 10 1 1W
22 Gijs Gerritsen (T) 56 19 4 1 1 2 0 37,5 14,5 4,25 2 1W
23 Roelof Berkepeis (T) 48 18 1 1 0 0 0 100 4,5 4,5 1 1W
24 Erik Akkersdijk (T) 47 17 2 0 2 0 0 50 13,5 6,75 0 1Z
25 Jesper Bos 40 16 1 1 0 0 0 100 4,5 4,5 1 1W
26 Boris Tsoukkerman 33 15 1 0 1 0 0 50 9,5 4,75 -1 1Z
27 Mert Sönmez 30 14 1 0 1 0 0 50 6 3 1 1W
28 Paul ten Vergert (T) 25 13 1 0 1 0 0 50 4,5 2,25 -1 1Z
29 Arno van Akkeren (T) 24 12 1 0 1 0 0 50 4,5 2,25 1 1W
30 Dyon ter Laak 11 11 1 0 0 1 0 0 5,5 0 1 1W

Beker:

Beker ronde 22
Ruben Lennart 0-1
Sibren Julian 0-1
Sacha Thomas 0,5-0,5

 

Naam       Score
1 Julian 8 uit 9 89%
2 Lennart 6,5 uit 8 81%
3 Ingmar 8 uit 11 73%
4 Floris 5,5 uit 8 69%
5 Gijsbert 2 uit 3 67%
6 Marle 2 uit 3 67%
7 Sibren 7 uit 12 58%
8 Thomas 3,5 uit 6 58%
9 Jurre 4 uit 7 57%
10 Ruben 3 uit 6 50%
11 Sepp 2 uit 5 40%
12 Ruben 1,5 uit 5 30%
13 Stijn 3 uit 10 30%
14 Sacha 3,5 uit 12 29%
15 Simon 2,5 uit 9 28%
16 Elias 1 uit 4 25%
17 Nadine 1 uit 5 20%
18 Richard 0 uit 7 0%
19 Roelof (T) 1 uit 1 100%
20 Erik (T) 1 uit 1 100%
21 Mart (T) 1,5 uit 2 75%
22 Gijs (T) 0,5 uit 1 50%
23 Appie (T) 0 uit 1 0%

Jeugd ronde 20

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Perc WP SB
1 Julian Gringhuis 511 40 18 12 3 3 75 158,5 118
2 Ingmar Wissink 437 39 17 11 3 3 73,5 122 90,5
3 Lennart Gringhuis 400 38 19 10 3 6 60,5 149,5 76,25
4 Floris van den Beld 379 37 17 10 1 6 61,8 149,5 70,75
5 Marle Wissink 340 36 15 7 5 3 63,3 114,5 73
6 Sibren Wissink 293 35 17 8 1 8 50 139 46,25
7 Sacha Almekinders 270 34 15 7 3 5 56,7 97,5 33,5
8 Jurre Lentfert 218,5 33 13 5 2 6 46,2 114,5 37,25
9 Simon Trieschnigg 168,5 32 16 3 3 10 28,1 122,5 28,75
10 Ruben Almekinders 161 31 14 4 3 7 39,3 72 15
11 Sepp Jongkind 157,5 30 11 3 4 4 45,5 53,5 17,5
12 Stijn Wijma 149 29 14 2 5 7 32,1 78 16,5
13 Mart Wennink (T) 145 28 8 0 7 1 43,8 56,5 26
14 Gijsbert Kortman 119 27 3 3 0 0 100 20 20
15 Tom Engberink (T) 117,5 26 5 0 5 0 50 52,5 26,25
16 Richard ter Horst 103,5 25 11 1 5 5 31,8 56 8,5
17 Elias Almekinders 91 24 12 1 5 6 29,2 40 5,5
18 Leon Stuij (T) 87,5 23 5 0 4 1 40 28,5 13,5
19 Nadine Gringhuis 84 22 9 2 0 7 22,2 77,5 10
20 Thomas van ‘t Hoog 75,5 21 5 1 2 2 40 22 8,25
21 Gijs Gerritsen (T) 58 20 3 1 1 1 50 10 4,25
22 Albert Hulskers (T) 50,5 19 3 0 2 1 33,3 19,5 8
23 Roelof Berkepeis (T) 47 18 1 1 0 0 100 4,5 4,5
24 Jesper Bos 41 17 1 1 0 0 100 3,5 3,5
25 Boris Tsoukkerman 34 16 1 0 1 0 50 9,5 4,75
26 Mert Sönmez 30,5 15 1 0 1 0 50 5 2,5
27 Erik Akkersdijk (T) 27 14 1 0 1 0 50 3,5 1,75
28 Paul ten Vergert (T) 25 13 1 0 1 0 50 3,5 1,75
29 Arno van Akkeren (T) 24 12 1 0 1 0 50 3,5 1,75
30 Dyon ter Laak 11 11 1 0 0 1 0 5,5 0

Beker:

Beker ronde 20
Elias Simon 0-1
Stijn Sibren 0-1
Sacha Lennart 0-1
Floris Ruben 1-0

 

Naam       Score
1 Julian 7 uit 8 88%
2 Lennart 5,5 uit 7 79%
3 Ingmar 8 uit 11 73%
4 Floris 5,5 uit 8 69%
5 Gijsbert 2 uit 3 67%
6 Marle 2 uit 3 67%
7 Sibren 7 uit 11 64%
8 Thomas 3 uit 5 60%
9 Jurre 4 uit 7 57%
10 Ruben 3 uit 6 50%
11 Sepp 2 uit 5 40%
12 Ruben 1,5 uit 4 38%
13 Stijn 3 uit 10 30%
14 Simon 2,5 uit 9 28%
15 Sacha 3 uit 11 27%
16 Elias 1 uit 4 25%
17 Nadine 1 uit 5 20%
18 Richard 0 uit 7 0%
19 Roelof (T) 1 uit 1 100%
20 Erik (T) 1 uit 1 100%
21 Mart (T) 1,5 uit 2 75%
22 Gijs (T) 0,5 uit 1 50%
23 Appie (T) 0 uit 1 0%

Jeugd ronde 19

Wit Zwart Uitslag
Simon Trieschnigg Ruben Almekinders 0-1
Sacha Almekinders Julian Gringhuis 0-1
Lennart Gringhuis Stijn Wijma 1-0
Ingmar Wissink Sibren Wissink 1-0
Floris van den Beld Jurre Lentfert 1-0
Mart Wennink (T) Sepp Jongkind ½-½
Elias Almekinders Richard ter Horst ½-½

 

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Perc WP SB Kl Al
1 Julian Gringhuis 492,5 40 17 12 2 3 76,5 138,5 104,5 -1 1Z
2 Ingmar Wissink 420,5 39 16 11 2 3 75 111,5 82,75 -6 1W
3 Lennart Gringhuis 372,5 38 18 9 3 6 58,3 132,5 63,5 0 3W
4 Floris van den Beld 345 37 16 9 1 6 59,4 137 61,75 2 1W
5 Marle Wissink 325 36 14 7 4 3 64,3 93,5 62 4 4W
6 Sacha Almekinders 273,5 35 14 7 3 4 60,7 80,5 31 -4 1W
7 Sibren Wissink 262 34 16 7 1 8 46,9 127,5 40,75 0 1Z
8 Jurre Lentfert 219 33 13 5 2 6 46,2 107 35 1 2Z
9 Ruben Almekinders 164 32 13 4 3 6 42,3 56,5 12,75 1 2Z
10 Sepp Jongkind 154,5 31 11 3 4 4 45,5 51,5 17,5 -1 1Z
11 Stijn Wijma 149,5 30 13 2 5 6 34,6 66,5 16,5 1 2Z
12 Simon Trieschnigg 145,5 29 15 2 3 10 23,3 114,5 23,75 1 2W
13 Mart Wennink (T) 145 28 8 0 7 1 43,8 53,5 24,5 0 3W
14 Gijsbert Kortman 116 27 3 3 0 0 100 19,5 19,5 -1 1Z
15 Richard ter Horst 101,5 26 11 1 5 5 31,8 54 8,5 1 1Z
16 Tom Engberink (T) 98 25 4 0 4 0 50 38 19 -4 4Z
17 Elias Almekinders 88,5 24 11 1 5 5 31,8 35 5,5 1 2W
18 Leon Stuij (T) 87 23 5 0 4 1 40 28 13,25 1 2Z
19 Nadine Gringhuis 84 22 9 2 0 7 22,2 73,5 10 1 1W
20 Thomas van ‘t Hoog 74 21 5 1 2 2 40 22 8,25 -3 4Z
21 Gijs Gerritsen (T) 60 20 3 1 1 1 50 10 4,25 1 1Z
22 Albert Hulskers (T) 49,5 19 3 0 2 1 33,3 19 7,75 1 1Z
23 Roelof Berkepeis (T) 49 18 1 1 0 0 100 3,5 3,5 1 1W
24 Jesper Bos 39 17 1 1 0 0 100 3,5 3,5 1 1W
25 Boris Tsoukkerman 34,5 16 1 0 1 0 50 9 4,5 -1 1Z
26 Mert Sönmez 30 15 1 0 1 0 50 5 2,5 1 1W
27 Erik Akkersdijk (T) 25,5 14 1 0 1 0 50 3,5 1,75 1 1W
28 Paul ten Vergert (T) 25 13 1 0 1 0 50 3,5 1,75 -1 1Z
29 Arno van Akkeren (T) 23 12 1 0 1 0 50 3,5 1,75 1 1W
30 Dyon ter Laak 11 11 1 0 0 1 0 5,5 0 1 1W

Beker

Beker ronde 19
Ruben Simon 1-0
Julian Sacha 1-0
Stijn Lennart 0-1
Sibren Ingmar 1-0
Jurre Floris 0-1
Sepp Mart 0,5-0,5

 

Naam Score
1 Julian 7 uit 8 88%
2 Lennart 4,5 uit 6 75%
3 Ingmar 8 uit 11 73%
4 Gijsbert 2 uit 3 67%
5 Marle 2 uit 3 67%
6 Floris 4,5 uit 7 64%
7 Thomas 3 uit 5 60%
8 Sibren 6 uit 10 60%
9 Ruben 3 uit 5 60%
10 Jurre 4 uit 7 57%
11 Sepp 2 uit 5 40%
12 Ruben 1,5 uit 4 38%
13 Elias 1 uit 3 33%
14 Stijn 3 uit 9 33%
15 Sacha 3 uit 10 30%
16 Nadine 1 uit 5 20%
17 Simon 1,5 uit 8 19%
18 Richard 0 uit 7 0%
19 Roelof (T) 1 uit 1 100%
20 Erik (T) 1 uit 1 100%
21 Mart (T) 1,5 uit 2 75%
22 Gijs (T) 0,5 uit 1 50%
23 Appie (T) 0 uit 1 0%

Jeugd ronde 18

Wit Zwart Uitslag
Julian Gringhuis Floris van den Beld 1-0
Lennart Gringhuis Tom Engberink (T) ½-½
Elias Almekinders Ingmar Wissink 0-1
Richard ter Horst Sacha Almekinders 0-1
Dyon ter Laak Ruben Almekinders 0-1

 

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Perc WP SB Kl Al
1 Julian Gringhuis 457 40 16 11 2 3 75 123 90 0 1W
2 Ingmar Wissink 388 39 15 10 2 3 73,3 96 69,5 -7 3Z
3 Lennart Gringhuis 339,5 38 17 8 3 6 55,9 122 57 -1 2W
4 Marle Wissink 324,5 37 14 7 4 3 64,3 88 58,75 4 4W
5 Floris van den Beld 314,5 36 15 8 1 6 56,7 122 53 1 2Z
6 Sacha Almekinders 276 35 13 7 3 3 65,4 63,5 29 -5 2Z
7 Sibren Wissink 264 34 15 7 1 7 50 107,5 38,25 1 1W
8 Jurre Lentfert 219 33 12 5 2 5 50 90 32,25 2 1Z
9 Stijn Wijma 152,5 32 12 2 5 5 37,5 52,5 15 2 1Z
10 Simon Trieschnigg 146,5 31 14 2 3 9 25 103 22,5 0 1W
11 Sepp Jongkind 143 30 10 3 3 4 45 47 14,75 0 1W
12 Ruben Almekinders 131,5 29 12 3 3 6 37,5 50,5 9 2 1Z
13 Mart Wennink (T) 130,5 28 7 0 6 1 42,9 45,5 20,5 -1 2W
14 Gijsbert Kortman 116 27 3 3 0 0 100 17,5 17,5 -1 1Z
15 Tom Engberink (T) 92,5 26 4 0 4 0 50 35 17,5 -4 4Z
16 Richard ter Horst 92 25 10 1 4 5 30 49 6,5 2 2W
17 Leon Stuij (T) 87,5 24 5 0 4 1 40 26,5 12,5 1 2Z
18 Nadine Gringhuis 84 23 9 2 0 7 22,2 68,5 9 1 1W
19 Elias Almekinders 78 22 10 1 4 5 30 29 3,5 0 1W
20 Thomas van ‘t Hoog 76 21 5 1 2 2 40 21 7,5 -3 4Z
21 Gijs Gerritsen (T) 61 20 3 1 1 1 50 9,5 4,25 1 1Z
22 Albert Hulskers (T) 50 19 3 0 2 1 33,3 17 7 1 1Z
23 Roelof Berkepeis (T) 49 18 1 1 0 0 100 3,5 3,5 1 1W
24 Jesper Bos 40 17 1 1 0 0 100 3 3 1 1W
25 Boris Tsoukkerman 34,5 16 1 0 1 0 50 9 4,5 -1 1Z
26 Mert Sönmez 30 15 1 0 1 0 50 4,5 2,25 1 1W
27 Paul ten Vergert (T) 25,5 14 1 0 1 0 50 3 1,5 -1 1Z
28 Erik Akkersdijk (T) 25 13 1 0 1 0 50 3 1,5 1 1W
29 Arno van Akkeren (T) 24,5 12 1 0 1 0 50 3 1,5 1 1W
30 Dyon ter Laak 11 11 1 0 0 1 0 4,5 0 1 1W

Beker

Beker Ronde 18
Ingmar Elias 1-0
Sacha Richard 1-0

 

Naam   Score    
1 Julian 6 uit 7 86%
2 Ingmar 8 uit 10 80%
3 Lennart 3,5 uit 5 70%
4 Jurre 4 uit 6 67%
5 Gijsbert 2 uit 3 67%
6 Marle 2 uit 3 67%
7 Thomas 3 uit 5 60%
8 Floris 3,5 uit 6 58%
9 Sibren 5 uit 9 56%
10 Ruben 2 uit 4 50%
11 Elias 1 uit 3 33%
12 Stijn 3 uit 8 38%
13 Ruben 1,5 uit 4 38%
14 Sepp 1,5 uit 4 38%
15 Sacha 3 uit 9 33%
16 Simon 1,5 uit 7 21%
17 Nadine 1 uit 5 20%
18 Richard 0 uit 7 0%
19 Roelof (T) 1 uit 1 100%
20 Mart (T) 1 uit 1 100%
21 Erik (T) 1 uit 1 100%
22 Gijs (T) 0,5 uit 1 50%
23 Appie (T) 0 uit 1 0%

Jeugd ronde 16

Competitie:

Wit Zwart Uitslag
Marle Wissink Sacha Almekinders 1-0
Julian Gringhuis Ingmar Wissink 1-0
Floris van den Beld Lennart Gringhuis 1-0
Mart Wennink (T) Stijn Wijma 0-1
Gijs Gerritsen (T) Leon Stuij (T) 1-0
Arno van Akkeren (T) Elias Almekinders ½-½
Erik Akkersdijk (T) Richard ter Horst ½-½
Roelof Berkepeis (T) Simon Trieschnigg 1-0

 

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Perc WP SB Kl Al
1 Julian Gringhuis 382 40 14 9 2 3 71,4 95 65,75 0 2W
2 Ingmar Wissink 335,5 39 13 8 2 3 69,2 80,5 56,5 -5 1Z
3 Lennart Gringhuis 332 38 15 8 2 5 60 97 51 -3 3Z
4 Marle Wissink 320,5 37 13 7 3 3 65,4 79 52,25 3 3W
5 Floris van den Beld 271,5 36 13 7 1 5 57,7 90,5 42 3 3W
6 Sibren Wissink 258 35 14 7 1 6 53,6 87,5 34,5 0 1Z
7 Sacha Almekinders 248,5 34 12 6 3 3 62,5 55,5 24 -4 1Z
8 Jurre Lentfert 203 33 11 5 1 5 50 76,5 27,5 3 3W
9 Simon Trieschnigg 150 32 13 2 3 8 26,9 83,5 21,25 -1 3Z
10 Stijn Wijma 144 31 12 2 5 5 37,5 47,5 13 2 1Z
11 Mart Wennink (T) 130 30 7 0 6 1 42,9 41 18,25 -1 2W
12 Ruben Almekinders 125 29 11 2 3 6 31,8 46 8,5 3 2W
13 Sepp Jongkind 123,5 28 9 3 2 4 44,4 39 11,75 -1 1Z
14 Gijsbert Kortman 120 27 3 3 0 0 100 14,5 14,5 -1 1Z
15 Leon Stuij (T) 87,5 26 5 0 4 1 40 23 10,75 1 2Z
16 Nadine Gringhuis 81 25 9 2 0 7 22,2 62 8 1 1W
17 Elias Almekinders 78,5 24 9 1 4 4 33,3 16 3 -1 1Z
18 Thomas van ‘t Hoog 75,5 23 5 1 2 2 40 20 7,25 -3 4Z
19 Richard ter Horst 66,5 22 8 0 4 4 25 37 5 0 1Z
20 Gijs Gerritsen (T) 55,5 21 2 1 1 0 75 6,5 4,25 2 2W
21 Tom Engberink (T) 55,5 20 2 0 2 0 50 13,5 6,75 -2 2Z
22 Albert Hulskers (T) 51 19 3 0 2 1 33,3 15 6 1 1Z
23 Roelof Berkepeis (T) 44 18 1 1 0 0 100 3,5 3,5 1 1W
24 Jesper Bos 42 17 1 1 0 0 100 3 3 1 1W
25 Boris Tsoukkerman 36,5 16 1 0 1 0 50 8,5 4,25 -1 1Z
26 Mert Sönmez 32 15 1 0 1 0 50 4 2 1 1W
27 Paul ten Vergert (T) 26,5 14 1 0 1 0 50 3 1,5 -1 1Z
28 Arno van Akkeren (T) 25,5 13 1 0 1 0 50 3 1,5 1 1W
29 Erik Akkersdijk (T) 24 12 1 0 1 0 50 2 1 1 1W

Beker:

Beker Ronde 16
Simon Roelof (T) 0-1
Stijn Mart (T) 0-1
Sacha Marle 0-1
Richard Erik (T) 0-1

 

Naam Score
1 Roelof (T) 1 uit 1 100%
2 Mart (T) 1 uit 1 100%
3 Erik (T) 1 uit 1 100%
4 Julian 6 uit 7 86%
5 Ingmar 6 uit 8 75%
6 Lennart 3,5 uit 5 70%
7 Jurre 4 uit 6 67%
8 Gijsbert 2 uit 3 67%
9 Marle 2 uit 3 67%
10 Floris 3 uit 5 60%
11 Thomas 3 uit 5 60%
12 Sibren 4,5 uit 8 56%
13 Ruben 2 uit 4 50%
14 Gijs (T) 0,5 uit 1 50%
15 Elias 1 uit 2 50%
16 Stijn 3 uit 8 38%
17 Ruben 1,5 uit 4 38%
18 Sepp 1,5 uit 4 38%
19 Simon 1,5 uit 6 25%
20 Sacha 2 uit 8 25%
21 Nadine 1 uit 5 20%
22 Richard 0 uit 6 0%
23 Appie (T) 0 uit 1 0%