November 2020
M T W T F S S
« Oct    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Jeugd ronde 6

Wit
ZwartUitslag
Ingmar WissinkNasrallah Bakkali1-0
Lennart GringhuisElias Almekinders½-½
Ruben StrootmanJulian Gringhuis0-1
Joris LipmanFlorian Laan0-1
Viggo KrukkertSibren Wissink0-1
Mohamed BakkaliAbel van Harmelen0-1
Frederique LaanFloris van den Beld0-1
Simeon BilbijaSacha Almekinders0-1
Tom Engberink (T)Merlijn Engelbarts½-½
Alex GasparianNoud Polhorst½-½
Dirk van der VeldeTobias Alberts0-1
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPerc
1Julian Gringhuis2525055000100
2Ingmar Wissink237496501083
3Marle Wissink169485401080
4Sacha Almekinders149476312058
5Sibren Wissink141466222050
6Nasrallah Bakkali129456303050
7Jeroen klein Essink (T)1244433000100
8Lennart Gringhuis118435212050
9Florian Laan117426303050
10Ruben Strootman112416213041
11Elias Almekinders111406213041
12Simeon Bilbija110396213041
13Viggo Krukkert100386123033
14Abel van Harmelen82374121050
15Noud Polhorst79366042033
16Joris Lipman73355203040
17Alex Gasparian72342110075
18Mohamed Bakkali68336033025
19Tom Engberink (T)57323030050
20Daniel Vaanholt47312101050
21Frederique Laan44306024016
22Floris van den Beld41292101050
23Tobias Alberts292811000100
24Timothy Voinov26271010050
25Merlijn Engelbarts24262011025
26Michael Voinov1025000000
27Roelof Berkepeis (T)1024100100
28Quirijn Zürchner1023000000
29Mart Wennink (T)922000000
30Simon Trieschnigg921000000
31Dirk van der Velde820100100

Beker

FlorisFrederique1-0
ViggoSibren0-1
IngmarNasrallah1-0
TobiasDirk1-0
NoudAlex1/2-1/2

Naam
Score

1Daniel4uit4100%
2Ingmar3uit3100%
3Sibren2uit2100%
4Julian1uit1100%
5Tobias1uit1100%
6Floris1uit1100%
7Lennart2uit367%
8Joris2uit367%
9Viggo1.5uit350%
10Nasrallah2uit450%
11Ruben1uit250%
12Sacha2uit450%
13Elias2uit450%
14Simeon0.5uit150%
15Florian1uit250%
16Noud0.5uit225%
17Alex0.5uit225%
18Dirk0uit10%
19Frederique0uit40%
20Mohammed0uit20%
21Marle0uit20%
22Simeon0uit20%
23Abel0uit10%

Jeugd ronde 5 : 2 oktober 2020

Competitie

Wit   Zwart Uitslag
Marle WissinkMerlijn Engelbarts1-0
Sibren WissinkSacha Almekinders½-½
Ruben StrootmanIngmar Wissink0-1
Elias AlmekindersAlex Gasparian0-1
Joris LipmanSimeon Bilbija0-1
Nasrallah BakkaliJulian Gringhuis0-1
Noud PolhorstTom Engberink (T)½-½
Viggo KrukkertMohamed Bakkali½-½
Frederique LaanFlorian Laan0-1

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc
1Julian Gringhuis210,00 50 4 4 0 0 0100,0
2Ingmar Wissink199,00 49 5 4 0 1 080,0
3Marle Wissink173,50 48 5 4 0 1 080,0
4Nasrallah Bakkali136,50 47 5 3 0 2 060,0
5Jeroen klein Essink (T)124,00 46 3 3 0 0 0100,0
6Ruben Strootman117,00 45 5 2 1 2 050,0
7Simeon Bilbija115,50 44 5 2 1 2 050,0
8Sacha Almekinders114,00 43 5 2 1 2 050,0
9Sibren Wissink108,50 42 5 1 2 2 040,0
10Elias Almekinders97,00 41 5 2 0 3 040,0
11Viggo Krukkert96,00 40 5 1 2 2 040,0
12Lennart Gringhuis94,00 39 4 2 0 2 050,0
13Florian Laan82,00 38 5 2 0 3 040,0
14Joris Lipman80,00 37 4 2 0 2 050,0
15Mohamed Bakkali72,00 36 5 0 3 2 030,0
16Noud Polhorst66,50 35 5 0 3 2 030,0
17Alex Gasparian52,00 34 1 1 0 0 0100,0
18Abel van Harmelen52,00 33 3 0 2 1 033,3
19Daniel Vaanholt50,50 32 2 1 0 1 050,0
20Tom Engberink (T)50,00 31 2 0 2 0 050,0
21Frederique Laan47,50 30 5 0 2 3 020,0
22Timothy Voinov31,00 29 1 0 1 0 050,0
23Floris van den Beld14,50 28 1 0 0 1 00,0
24Siebolt Mersmann14,00 27 0 0 0 0 00,0
25Sepp de Groot13,50 26 0 0 0 0 00,0
26Michael Voinov13,00 25 0 0 0 0 00,0
27Mio Hoogenberg12,50 24 0 0 0 0 00,0
28Roelof Berkepeis (T)12,00 23 1 0 0 1 00,0
29Quirijn Zürchner11,50 22 0 0 0 0 00,0
30Jurre Lenfert11,00 21 0 0 0 0 00,0
31Mart Wennink (T)10,50 20 0 0 0 0 00,0
32Richard ter Horst10,00 19 0 0 0 0 00,0
33Tije Ekkels9,50 18 0 0 0 0 00,0
34Simon Trieschnigg9,00 17 0 0 0 0 00,0
35Merlijn Engelbarts8,50 16 1 0 0 1 00,0

Beker

Wit   Zwart Uitslag
FlorianFrederique1-0
JulianNasrallah1-0
MohammedViggo0-1
SimeonJoris0-1
AlexElias0-1
IngmarRuben1-0
SibrenSacha1-0

Nr Naam   Perc
1Daniel1uit1100%
2Ingmar2uit2100%
3Sibren3uit3100%
4Julian2uit2100%
5Viggo1.5uit275%
6Nasrallah2uit367%
7Lennart2uit367%
8Joris2uit367%
9Ruben1uit250%
10Sacha2uit450%
11Elias2uit450%
12Simeon0.5uit150%
13Florian1uit250%
14Frederique0uit30%
15Mohammed0uit20%
16Noud0uit10%
17Marle0uit20%
18Simeon0uit20%
19Abel0uit10%
20Alex0uit10%

 22 44 

Jeugd ronde 3

Competitie

Wit
ZwartUitslag
Julian GringhuisSacha Almekinders1-0
Marle WissinkSibren Wissink1-0
Lennart GringhuisSimeon Bilbija1-0
Ruben StrootmanIngmar Wissink0-1
Elias AlmekindersViggo Krukkert1-0
Joris LipmanRoelof Berkepeis (T)1-0
Nasrallah BakkaliDaniel Vaanholt1-0
Noud PolhorstFlorian Laan0-1
Frederique LaanTimothy Voinov½-½
Abel van HarmelenMohamed Bakkali½-½
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPerc
1Marle Wissink1284033000100
2Julian Gringhuis953922000100
3Ingmar Wissink86383201066
4Sibren Wissink74373111050
5Elias Almekinders71363201066
6Nasrallah Bakkali70353201066
7Jeroen klein Essink (T)693422000100
8Viggo Krukkert65333111050
9Sacha Almekinders56323201066
10Ruben Strootman52313111050
11Lennart Gringhuis48303102033
12Daniel Vaanholt40292101050
13Joris Lipman37282101050
14Simeon Bilbija36273012016
15Florian Laan30263102033
16Mohamed Bakkali28253021033
17Abel van Harmelen22242020050
18Noud Polhorst22233012016
19Floris van den Beld1822100100
20Siebolt Mersmann1821000000
21Sepp de Groot1720000000
22Michael Voinov1619000000
23Mio Hoogenberg1518000000
24Roelof Berkepeis (T)1417100100
25Quirijn Zürchner1416000000
26Tom Engberink (T)13151010050
27Jurre Lenfert1114000000
28Mart Wennink (T)1013000000
29Timothy Voinov10121010050
30Frederique Laan10113012016
31Richard ter Horst910000000
32Tije Ekkels99000000
33Simon Trieschnigg78000000

Beker

Ronde 3:


Sacha
Julian0-1
Sibren
Marle1-0
Simeon
Lennart0-1

Naam


Score
1Daniel1uit1100%
2Ruben1uit1100%
3Ingmar1uit1100%
4Sibren2uit2100%
5Nasrallah1uit1100%
6Julian1uit1100%
7Sacha2uit367%
8Elias1uit250%
9Simeon0.5uit150%
10Viggo0.5uit150%
11Lennart1uit250%
12Frederique0uit20%
13Mohammed0uit10%
14Noud0uit10%
15Joris0uit10%
16Marle0uit20%
17Simeon0uit10%

Jeugd ronde 2

Competitie

Wit
ZwartUitslag
Ingmar WissinkLennart Gringhuis1-0
Marle WissinkNasrallah Bakkali1-0
Sibren WissinkElias Almekinders1-0
Ruben StrootmanFrederique Laan1-0
Sacha AlmekindersJoris Lipman1-0
Florian LaanJeroen klein Essink (T)½-½
Viggo KrukkertSimeon Bilbija1-0
Mohamed BakkaliNoud Polhorst½-½
Tom Engberink (T)Abel van Harmelen½-½
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPerc
1Marle Wissink1275022000100
2Sibren Wissink103492110075
3Jeroen klein Essink (T)90482110075
4Sacha Almekinders894722000100
5Julian Gringhuis814611000100
6Ruben Strootman79452110075
7Viggo Krukkert76442110075
8Ingmar Wissink72432101050
9Nasrallah Bakkali66422101050
10Daniel Vaanholt574111000100
11Elias Almekinders56402101050
12Florian Laan45392011025
13Simeon Bilbija43382011025
14Lennart Gringhuis3237200200
15Floris van den Beld3136100100
16Siebolt Mersmann3035000000
17Noud Polhorst29342011025
18Sepp de Groot2933000000
19Mohamed Bakkali28322011025
20Michael Voinov2831000000
21Joris Lipman2830100100
22Mio Hoogenberg2529000000
23Roelof Berkepeis (T)2428000000
24Abel van Harmelen24271010050
25Quirijn Zürchner2426000000
26Tom Engberink (T)23251010050
27Jurre Lenfert2324000000
28Mart Wennink (T)2123000000
29Richard ter Horst2022000000
30Tije Ekkels2021000000
31Simon Trieschnigg1820000000
32Timothy Voinov1719000000
33Frederique Laan1618200200

Beker

FrederiqueRuben0-1
LennartIngmar0-1
EliasSibren0-1
SimeonViggo0,5-0,5
JorisSacha0-1
NasrallahMarle1-0

Stand na ronde 2



1Sacha2uit2100%
2Daniel1uit1100%
3Ruben1uit1100%
4Ingmar1uit1100%
5Sibren1uit1100%
6Nasrallah1uit1100%
7Elias1uit250%
8Simeon0.5uit150%
9Viggo0.5uit150%
10Frederique0uit20%
11Mohammed0uit10%
12Noud0uit10%
13Lennart0uit10%
14Joris0uit10%
15Marle0uit10%

We zijn weer begonnen! Jeugd ronde 1

Wit
ZwartUitslag
Julian GringhuisIngmar Wissink1-0
Lennart GringhuisMarle Wissink0-1
Sibren WissinkRuben Strootman½-½
Floris van den BeldJeroen klein Essink0-1
Sacha AlmekindersFrederique Laan1-0
Elias AlmekindersMohamed Bakkali1-0
Florian LaanNasrallah Bakkali0-1
Daniel VaanholtNoud Polhorst1-0
Simeon BilbijaViggo Krukkert½-½

Stand:

NrNaamPuntenWaGspGwRmVlPerc
1Julian Gringhuis94050110100
2Marle Wissink902049110100
3Nasrallah Bakkali653048110100
4Jeroen klein Essink63047110100
5Sibren Wissink62904610150
6Ruben Strootman61704510150
7Elias Almekinders581044110100
8Sacha Almekinders58043110100
9Daniel Vaanholt505042110100
10Ingmar Wissink4410411000
11Lennart Gringhuis4230401000
12Floris van den Beld4050391000
13Siebolt Mersmann3960380000
14Sepp de Groot3780370000
15Michael Voinov3690360000
16Joris Lipman3420350000
17Mio Hoogenberg3240340000
18Viggo Krukkert32103310150
19Roelof Berkepeis (T)3150320000
20Simeon Bilbija30903110150
21Quirijn Zürchner3060300000
22Jurre Lenfert2970290000
23Florian Laan2880281000
24Mart Wennink (T)2790270000
25Richard ter Horst270260000
26Tije Ekkels2610250000
27Noud Polhorst2520241000
28Simon Trieschnigg2430230000
29Timothy Voinov2340220000
30Mohamed Bakkali2070211000
31Frederique Laan1980201000

Bekercompetitie:

Wit
Zwart
FrederiqueSacha0-1
MohammedElias0-1
NoudDaniel0-1
Stand na ronde 1




1Sacha1uit1100%
2Elias1uit1100%
3Daniel1uit1100%
4Frederique0uit10%
5Mohammed0uit10%
6Noud0uit10%

Julian wint weigerschaak

Na trainer Gijs, was Julian de beste in weigerschaak, zelfs nog voor trainer Roelof. Bij weigerschaak mag je de zet van je tegenstander weigeren, waarop hij of zei een andere zet moet doen. Deze kan dan niet meer worden geweigerd.


Naam
Score
Percentage/Punten
1Gijs6.5uit793%
2Julian6uit786%
3Roelof4uit757%
4Valerie3uit743%
5Nasrallah3uit743%
6Mohammed2.5uit736%
7Victor2uit729%
8Lennart1uit714%

De stand na 4 avonden zomerschaak



WeggeefLawineExtinctionWeigerTotaal
1Victor84866043273
2Julian10073
89262
3Lennart8480
31195
4Nasrallah7660
54190
5Gijs

8094174
6Mohammed6833
49150
7Joris6867

135
8Sacha6860

128
9Marle68
47
115
10Valerie
53
54108
11Mart

93
93
12Viggo3653

89
13Daniel68
20
88
14Ingmar20
60
80
15Leon

73
73
16Elias3633

69
16Sepp68


68
17Roelof


6666
18Frederique60


60
19Sibren

47
47
20Florian36


36
21Noud20


20

Extinction chess prooi voor Sacha

Op de derde avond van het jeugdzomerschaak werd er ge-extinctionschaakt, extinction geschaakt, schaaxtincion? Hoe dan ook, bij deze spelvariant gaat het er om zo snel mogelijk één soort stukken van je tegenstander ‘uit te roeien’. Als je dus beide lopers van je tegenstander hebt geslagen heeft je tegenstander geen lopers meer en heb je gewonnen. Damesruil is dus altijd gelijk winst voor de gene die als eerste slaat.

Sacha bleek hier het meest bedreven in en moest slechts een halfje afstaan.

Bekijk hier de stand


Naam
Score
PercentagePunten
1Victor3uit650.00%60
2Ingmar3uit650.00%60
3Marle2uit633.33%46.7
3Sibren2uit633.33%46.7
5Daniel0uit60.00%20
6Mart5.5uit691.67%93.3
7Gijs4.5uit675.00%80
8Leon4uit666.67%73.3

De totale stand van het jeugdzomerschaak

 Stand na ronde 3WeggeefLawineExtinctionPunten
1Victor848660230
2Julian10073173
3Lennart8480164
4Nasrallah7660136
5Joris6867135
6Sacha6860128
7Marle6847115
8Mohammed6833101
9Mart9393
10Viggo365389
11Daniel682088
12Ingmar206080
13Gijs8080
14Leon7373
15Elias363369
16Sepp6868
16Frederique6060
17Valerie5353
18Sibren4747
19Florian3636
20Noud2020

Victor beste lawineschaker

Hij schaakt pas een half jaar, maar laat bij het lawineschaak al zien dat hij talent heeft voor het spelletje! Victor wint het lawineschaak op de 2e avond van het jeugdzomerschaak. Hij won onder andere van Julian die met 3 punten voorsprong nog op de eerste plek staat na 2 gespeelde avonden.

Avond 2: Lawineschaak

Score
PercentagePunten
1Victor5uit683.33%83
2Lennart4.5uit675.00%75
3Julian4uit666.67%67
4Joris3.5uit658.33%58
5Nasrallah3uit650.00%50
5Sacha3uit650.00%50
7Valerie2.5uit641.67%42
8Viggo2.5uit641.67%42
9Mohammed1uit616.67%17
10Elias1uit616.67%17

De tussenstand van het zomerschaak na 2 avonden:


NaamWeggeefLawineScore
1Julian10067167
2Victor8083163
3Lennart8075155
4Nasrallah7050120
5Joris6058118
6Sacha6050110
7Mohammed601777
8Viggo204262
9Sepp60
60
9Marle60
60
9Daniel60
60
12Frederique50
50
13Valerie
4242
14Elias201737
15Florian20
20
16Noud0
0
16Ingmar0
0

Julian beste weggever bij eerste avond jeugdzomerschaak

Op vrijdag 3 juli ging het jeugd zomerschaak van start. Vroeger was dit altijd een groot succes en daarom hebben we het dit jaar nieuw leven ingeblazen. De angst van de trainers was dat na de corona-break de kinderen waren vergeten hoe het schaken ook alweer moest en dat ze allemaal stukken weg zouden geven. Hier werd op ingespeeld door er een weggeefschaaktoernooi van te maken. Julian wist al zijn stukken weg te geven en scoorde 5 uit 5 en werd hiermee eerste. Victor die dit jaar pas is begonnen met schaken eindigde knap op de tweede plaats met 4 uit 5 en verloor alleen van Julian. Lennart deed hetzelfde en eindigde daarmee gedeeld tweede.

PlaatsNaamScore PartijenPercentagePunten
1Julian5Uit5100%100
2Victor4Uit580.0%80
2Lennart4Uit580.0%80
4Nasrallah3.5Uit570.0%70
5Joris3Uit560.0%60
5Sacha3Uit560.0%60
5Sepp3Uit560.0%60
5Marle3Uit560.0%60
5Daniel3Uit560.0%60
5Mohammed3Uit560.0%60
11Frederique2.5Uit550.0%50
12Viggo1Uit520.0%20
12Elias1Uit520.0%20
12Florian1Uit520.0%20
15Noud0Uit50%0
15Ingmar0Uit50%0

Jeugd en senioren weer op de club

Vanaf komende vrijdag (3 juli) kan er weer ‘normaal’ in het clubgebouw worden geschaakt!

Dit zal in de vorm van jeugdzomerschaak zijn, waarbij er elke avond een thema-toernooi wordt gespeeld. Dat kan weggeefschaak, weigerschaak, doorgeefschaak, conditieschaak, opdrachtschaak, extinction chess, sinterklaasschaak, bejaardenschaak, schaak 960 enzovoorts zijn.Ben je nog niet bekend met deze schaakvormen? Nog een reden om langs te komen!

Ondanks dat er nu meer mag, vragen we toch erop te letten dat er zo min mogelijk begeleiders mee naar binnen gaan. 

Vanaf 10 juli wordt er ook weer bij de senioren geschaakt op vrijdagavond. Zomerschaak op dinsdag zal voorlopig nog niet worden georganiseerd. Op vrijdag spelen we vrijblijvende rapidcompetities vanaf 20:00. Zie de mail van 7 juli voor de corona maatregelen.