October 2019
M T W T F S S
« Sep    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

jeugd video : Mio

Het verloop van de partij van Roelof en jeugdlid Mio (6 jaar) volgens de eind-stelling in het artikel over het afgelopen SVL jeugdtoernooi] Continue reading jeugd video : Mio

Impressie jeugd schaaktoernooi SV Lonneker 12 oktober 2019

Op zaterdag 12 oktober 2019 werd bij SV Lonneker een intern jeugdtoernooi gehouden. Er deden 12 jeugdleden mee, in de leeftijd van 5 tot 15 jaar. Van de trainers waren Tom Engberink, Roelof Berkepeis en Albert Hulskers aanwezig. Continue reading Impressie jeugd schaaktoernooi SV Lonneker 12 oktober 2019

jeugd video : de vlag van Sibren

Videoverslag van de partij tussen Roelof Berkepeis (trainer) en Sibren Wissink. Muziek aan : de verwikkelingen spreken tot de kenners .. Continue reading jeugd video : de vlag van Sibren

Jeugd ronde 3

Julian wint van Floris en neemt de koppositie over!

Wit Zwart Uitslag
Ingmar Wissink Jurre Lenfert 1-0
Floris van den Beld Julian Gringhuis 0-1
Siebolt Mersmann Lennart Gringhuis 0-1
Ruben Strootman Michael Voinov 0-1
Sepp de Groot Marle Wissink 1-0
Sacha Almekinders Joris Lipman 1-0
Nasrallah Bakkali Elias Almekinders 1-0
Roelof Berkepeis (T) Sibren Wissink 1-0
Quirijn Zürchner Ruben Almekinders 0-1
Richard ter Horst Tije Ekkels 1-0
Noud Polhorst Simon Trieschnigg 0-1

Stand na ronde 3:

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Roelof Berkepeis (T) 162,9 50 3 3 0 0 0 100 4 4 -1 1W 0 0 0 0
2 Julian Gringhuis 155,6 49 3 3 0 0 0 100 5 5 1 1Z 0 0 0 0
3 Sibren Wissink 117,3 48 3 2 0 1 0 66,7 6 3 -1 1Z 0 0 0 0
4 Floris van den Beld 113 47 3 2 0 1 0 66,7 5,5 2,5 1 1W 0 0 0 0
5 Sepp de Groot 105,5 46 3 2 0 1 0 66,7 4 1 1 1W 0 0 0 0
6 Lennart Gringhuis 101,7 45 3 2 0 1 0 66,7 2 1 -1 2Z 0 0 0 0
7 Sacha Almekinders 96 44 3 2 0 1 0 66,7 4 2 1 1W 0 0 0 0
8 Ruben Almekinders 80,5 43 3 1 1 1 0 50 2,5 1,25 -1 2Z 0 0 0 0
9 Ingmar Wissink 74,9 42 3 1 1 1 0 50 3,5 1,25 -1 1W 0 0 0 0
10 Gijsbert Kortman 73,2 41 2 1 0 1 0 50 4 2 0 1W 0 1 0 0
11 Marle Wissink 65,8 40 2 1 0 1 0 50 3,5 1,5 0 1Z 0 1 0 0
12 Siebolt Mersmann 59,1 39 3 1 0 2 0 33,3 5 1 1 1W 0 0 0 0
13 Mio Hoogenberg 57,4 38 2 1 0 1 0 50 3 0 0 1W 0 1 0 0
14 Joris Lipman 55,3 37 3 1 0 2 0 33,3 5 0 -1 2Z 0 0 0 0
15 Quirijn Zürchner 53,6 36 2 1 0 1 0 50 2,5 1 0 1W 0 1 0 0
16 Jurre Lenfert 51,9 35 2 1 0 1 0 50 1,5 0 -2 2Z 0 1 0 0
17 Michael Voinov 50,3 34 3 1 0 2 0 33,3 3 0 -1 1Z 0 0 0 0
18 Edward Koop 48,8 33 1 1 0 0 0 100 0 0 -1 1Z 0 2 0 0
19 Pepijn Vermaak 47,1 32 1 1 0 0 0 100 0 0 1 1W 0 2 0 0
20 Nasrallah Bakkali 46,9 31 3 1 0 2 0 33,3 4 0 1 2W 0 0 0 0
21 Caspian Koolwaaij 42,7 30 1 0 1 0 0 50 1,5 0,75 -1 1Z 0 1 0 0
22 Richard ter Horst 38,1 29 1 1 0 0 0 100 0 0 1 1W 0 2 0 0
23 Mart Wennink (T) 37,7 28 1 0 1 0 0 50 1,5 0,75 1 1W 0 2 0 0
24 Simon Trieschnigg 35 27 1 1 0 0 0 100 0 0 -1 1Z 0 2 0 0
25 Ruben Strootman 21 26 3 0 0 3 0 0 5 0 1 2W 0 0 0 0
26 Elias Almekinders 19,6 25 3 0 0 3 0 0 3 0 1 1Z 0 0 0 0
27 Cristiaan Zurchner 18,2 24 1 0 0 1 0 0 1 0 1 1W 0 2 0 0
28 Annefleur Vermaak 17,5 23 1 0 0 1 0 0 1 0 1 1W 0 2 0 0
29 Florian Laan 16,8 22 1 0 0 1 0 0 1 0 -1 1Z 0 2 0 0
30 Tije Ekkels 15,4 21 1 0 0 1 0 0 1 0 -1 1Z 0 2 0 0
31 Noud Polhorst 14,7 20 1 0 0 1 0 0 1 0 1 1W 0 2 0 0

Beker jeugd ronde 3

7 bekerpartijen in ronde 3!

Wit   Zwart Uitslag
Jurre Ingmar 0-1
Lennart Siebolt 0,5-0,5
Michael Ruben S 1-0
Elias Nasrallah 0-1
Ruben A Quirijn 1-0
Tije Richard 0-1
Simon Noud 1-0

Stand na ronde 3:

Naam Punten   Westrijden Percentage
1 Julian 2 uit 2 100%
2 Edward 1 uit 1 100%
3 Michael 1 uit 1 100%
4 Sibren 1 uit 1 100%
5 Michael 1 uit 1 100%
6 Ruben A 1 uit 1 100%
7 Ingmar 1 uit 1 100%
8 Richard 1 uit 1 100%
9 Simon 1 uit 1 100%
10 Lennart 1,5 uit 2 75%
11 Sepp 1 uit 2 50%
12 Nasrallah 1 uit 2 50%
13 Siebolt 0,5 uit 1 50%
14 Annefleur 0 uit 1 0%
15 Siebolt 0 uit 1 0%
16 Sacha 0 uit 1 0%
17 Ruben S 0 uit 2 0%
18 Gijsbert 0 uit 1 0%
19 Elias 0 uit 1 0%
20 Quirijn 0 uit 1 0%
21 Jurre 0 uit 1 0%
22 Tije 0 uit 1 0%
23 Noud 0 uit 1 0%

Beker jeugd ronde 2

2 gespeelde bekerpartijen; Julian wint van Sepp en Edward wint van Annefleur!

Wit Zwart
Sepp Julian 0-1
Edward Annefleur 1-0

De stand na ronde 2:

Naam Punten Westrijden Percentage
1 Julian 2 uit 2 100%
2 Edward 1 uit 1 100%
3 Michael 1 uit 1 100%
4 Sibren 1 uit 1 100%
5 Lennart 1 uit 1 100%
6 Sepp 1 uit 2 50%
7 Annefleur 0 uit 1 0%
8 Siebelt 0 uit 1 0%
9 Sacha 0 uit 1 0%
10 Nasrallah 0 uit 1 0%
11 Ruben S 0 uit 1 0%
12 Gijsbert 0 uit 1 0%

Jeugd ronde 2

Floris wint van Gijsbert en loopt verder uit op de concurrentie!
Julian en Sibren volgen op plek 2 en 3.

Wit Zwart Uitslag
Julian Gringhuis Sepp de Groot 1-0
Marle Wissink Ruben Almekinders 1-0
Sibren Wissink Siebelt Mersman 1-0
Gijsbert Kortman Floris van den Beld 0-1
Ruben Strootman Lennart Gringhuis 0-1
Michael Voinov Sacha Almekinders 0-1
Elias Almekinders Joris Lipman 0-1
Nasrallah Bakkali Quirijn Zürchner 0-1
Mio Hoogenberg Roelof Berkepeis (T) 0-1
Cristiaan Zurchner Jurre Lenfert 0-1
Annefleur Vermaak Edward Koop 0-1
Pepijn Vermaak Florian Laan 1-0
Mart Wennink Ingmar Wissink ½-½

Ranglijst na ronde 2:

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Floris van den Beld 129 50 2 2 0 0 0 100 1,5 1,5 0 1Z 0 0 0 0
2 Julian Gringhuis 117,6 49 2 2 0 0 0 100 1 1 2 2W 0 0 0 0
3 Sibren Wissink 116,8 48 2 2 0 0 0 100 2 2 0 1W 0 0 0 0
4 Roelof Berkepeis (T) 111,4 47 2 2 0 0 0 100 2 2 -2 2Z 0 0 0 0
5 Gijsbert Kortman 77,2 46 2 1 0 1 0 50 3 1 0 1W 0 0 0 0
6 Sepp de Groot 75,4 45 2 1 0 1 0 50 2 0 0 1Z 0 0 0 0
7 Marle Wissink 72,2 44 1 1 0 0 0 100 0,5 0,5 1 1W 0 1 0 0
8 Siebelt Mersman 72 43 2 1 0 1 0 50 2 0 0 1Z 0 0 0 0
9 Mio Hoogenberg 69,2 42 2 1 0 1 0 50 2 0 0 1W 0 0 0 0
10 Lennart Gringhuis 67,4 41 2 1 0 1 0 50 1 0 0 1Z 0 0 0 0
11 Sacha Almekinders 64 40 2 1 0 1 0 50 2 0 0 1Z 0 0 0 0
12 Joris Lipman 60,4 39 2 1 0 1 0 50 2 0 0 1Z 0 0 0 0
13 Quirijn Zürchner 56,8 38 1 1 0 0 0 100 0 0 -1 1Z 0 1 0 0
14 Caspian Koolwaaij 54,1 37 1 0 1 0 0 50 0,5 0,25 -1 1Z 0 1 0 0
15 Ruben Almekinders 53,8 36 2 0 1 1 0 25 1,5 0,25 0 1Z 0 0 0 0
16 Jurre Lenfert 53,2 35 1 1 0 0 0 100 0 0 -1 1Z 0 1 0 0
17 Edward Koop 48 34 1 1 0 0 0 100 0 0 -1 1Z 0 1 0 0
18 Pepijn Vermaak 47,6 33 1 1 0 0 0 100 0 0 1 1W 0 1 0 0
19 Ingmar Wissink 44 32 2 0 1 1 0 25 2,5 0,25 -2 2Z 0 0 0 0
20 Mart Wennink 39,2 31 1 0 1 0 0 50 0,5 0,25 1 1W 0 1 0 0
21 Ruben Strootman 29,6 30 2 0 0 2 0 0 2 0 0 1W 0 0 0 0
22 Michael Voinov 28,8 29 2 0 0 2 0 0 2 0 0 1W 0 0 0 0
23 Elias Almekinders 27,2 28 2 0 0 2 0 0 2 0 2 2W 0 0 0 0
24 Nasrallah Bakkali 25,6 27 2 0 0 2 0 0 3 0 0 1W 0 0 0 0
25 Cristiaan Zurchner 24 26 1 0 0 1 0 0 1 0 1 1W 0 1 0 0
26 Annefleur Vermaak 22,4 25 1 0 0 1 0 0 1 0 1 1W 0 1 0 0
27 Florian Laan 20,8 24 1 0 0 1 0 0 1 0 -1 1Z 0 1 0 0

Verslag Open Hengelo’s Jeugdschaakkampioenschap 2019

Op zondag 22 september 2019 is in het Denksportcentrum Hengelo het Open Hengelo’s Jeugdschaakkampioenschap gespeeld. Het evenement werd georganiseerd door de Hengelosche jeugdschaak vereniging Minerva. Continue reading Verslag Open Hengelo’s Jeugdschaakkampioenschap 2019

Beker jeugd ronde 1

Beker ronde 1, vrijdag 13 september 2019:

5 koplopers na bekerronde 1!

Wit Zwart
Nasrallah Julian 0-1
Ruben S Sepp 0-1
Michael Siebelt 1-0
Sibren Sacha 1-0
Gijsbert Lennart 0-1
Stand na ronde 1
1 Julian 1 uit 1 100%
2 Sepp 1 uit 1 100%
3 Michael 1 uit 1 100%
4 Sibren 1 uit 1 100%
5 Lennart 1 uit 1 100%
6 Siebelt 0 uit 1 0%
7 Sacha 0 uit 1 0%
8 Nasrallah 0 uit 1 0%
9 Ruben S 0 uit 1 0%
10 Gijsbert 0 uit 1 0%

Jeugd ronde 1

Vrijdag 13 september 2019:

De jeugd kreeg op de eerste avond les in het noteren van trainer Gijs. Ook trainer Roelof had ervoor gezorgd dat iedereen puzzel opgaven mocht maken, op zijn of haar eigen niveau. Dat werd erg positief ontvangen!
In de competitie hebben de 2 oudste jeugdleden, Gijsbert en Floris, een kleine voorsprong genomen op de rest, onder aanvoering van Julian.

De uitslagen in de eerste ronde:

Wit Zwart Uitslag
Julian Gringhuis Nasrallah Bakkali 1-0
Lennart Gringhuis Gijsbert Kortman 0-1
Floris van den Beld Ingmar Wissink 1-0
Siebelt Mersman Michael Voinov 1-0
Sepp de Groot Ruben Strootman 1-0
Ruben Almekinders Caspian Koolwaaij ½-½
Sacha Almekinders Sibren Wissink 0-1
Elias Almekinders Mio Hoogenberg 0-1
Joris Lipman Roelof Berkepeis (T) 0-1
Marle Wissink Afwezig met geldige reden
Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al
1 Floris van den Beld 108,5 60 1 1 0 0 0 100 0 0 1 1W
2 Gijsbert Kortman 105,6 59 1 1 0 0 0 100 0 0 -1 1Z
3 Julian Gringhuis 98 58 1 1 0 0 0 100 0 0 1 1W
4 Sepp de Groot 97,9 57 1 1 0 0 0 100 0 0 1 1W
5 Sibren Wissink 97,4 56 1 1 0 0 0 100 0 0 -1 1Z
6 Siebelt Mersman 96,7 55 1 1 0 0 0 100 0 0 1 1W
7 Mio Hoogenberg 84,7 54 1 1 0 0 0 100 0 0 -1 1Z
8 Roelof Berkepeis (T) 82,8 53 1 1 0 0 0 100 0 0 -1 1Z
9 Caspian Koolwaaij 69 52 1 0 1 0 0 50 0,5 0,25 -1 1Z
10 Ruben Almekinders 68,2 51 1 0 1 0 0 50 0,5 0,25 1 1W
11 Ingmar Wissink 53,1 50 1 0 0 1 0 0 1 0 -1 1Z
12 Marle Wissink 52,2 49 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Lennart Gringhuis 51,3 48 1 0 0 1 0 0 1 0 1 1W
14 Ruben Strootman 46,8 47 1 0 0 1 0 0 1 0 -1 1Z
15 Michael Voinov 44,1 46 1 0 0 1 0 0 1 0 -1 1Z
16 Sacha Almekinders 42,3 45 1 0 0 1 0 0 1 0 1 1W
17 Elias Almekinders 41,4 44 1 0 0 1 0 0 1 0 1 1W
18 Joris Lipman 40,5 43 1 0 0 1 0 0 1 0 1 1W
19 Nasrallah Bakkali 39,6 42 1 0 0 1 0 0 1 0 -1 1Z