August 2019
M T W T F S S
« Jul    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Jeugd ronde 28: Ingmar is kampioen! Julian wint de beker!

Competitie:

Wit Zwart Uitslag
Floris van den Beld Ingmar Wissink 0-1
Sibren Wissink Marle Wissink ½-½
Simon Trieschnigg Sepp de Groot 0-1
Elias Almekinders Joris Lipman 0-1
Florian Laan Mio Hoogenberg ½-½
Siebelt Mersmann Roelof Berkepeis (T) 0-1
Ruben Strootman Michael Voinov 0-1
Jasper Trieschnigg Quinn Hoogenberg 1-0
Caspian Koolwaaij Sacha Almekinders 1-0
Nasrallah Bakkali Julian Gringhuis 0-1
Edward Koop Gijsbert Kortman 1-0

 

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Ingmar Wissink 1065 0 60 24 19 3 2 0 85 4 275 228 2 2Z 0 3 1 0
2 Julian Gringhuis 1017 0 59 26 18 3 5 0 75 0 331 232 75 0 1Z 0 2 0
3 Floris van den Beld 885 67 58 24 16 1 7 0 68 8 303 5 182 2 2W 1 3 0
4 Marle Wissink 752 50 57 22 14 3 5 0 70 5 241 5 153 75 2 1Z 0 6
5 Nasrallah Bakkali 691 67 56 20 12 2 6 0 65 0 224 120 2 1W 0 6 2 0
6 Roelof Berkepeis (T) 613 0 55 14 13 0 1 0 92 9 146 125 5 0 1Z 0 14 0
7 Lennart Gringhuis 534 50 54 22 10 3 9 0 52 3 250 100 -2 2Z 0 6 0 0
8 Sibren Wissink 534 0 53 22 8 2 12 0 40 9 271 87 2 1W 0 3 3 0
9 Sepp de Groot 532 0 52 24 9 1 14 0 39 6 288 5 72 25 0 3Z 0 1
10 Jurre Lentfert 460 0 51 19 11 0 8 0 57 9 196 5 84 1 1W 0 9 0
11 Quirijn Zurchner 444 50 50 19 10 3 6 0 60 5 146 69 5 -1 1Z 0 9 0
12 Caspian Koolwaaij 444 0 49 19 10 2 7 0 57 9 180 73 5 -1 1W 0 9 0
13 Ruben Almekinders 442 50 48 21 9 1 11 0 45 2 217 80 -1 1W 0 7 0 0
14 Siebolt Mersmann 429 0 47 24 10 2 12 0 45 8 224 70 25 0 2W 0 4 0
15 Simon Trieschnigg 412 33 46 19 7 0 12 0 36 8 182 5 52 1 2W 0 5 4
16 Sacha Almekinders 373 0 45 19 4 5 10 0 34 2 198 55 75 -1 2Z 0 6 3
17 Ruben Strootman 356 0 44 24 7 3 14 0 35 4 234 59 0 2W 0 4 0 0
18 Michael Voinov 343 0 43 12 9 0 3 0 75 0 85 5 53 0 1Z 0 16 0
19 Vin Veldboer 335 50 42 9 6 1 2 0 72 2 118 5 79 25 1 2W 0 19
20 Joris Lipman 325 50 41 22 7 3 12 0 38 6 159 54 5 -2 1Z 0 6 0
21 Elias Almekinders 299 50 40 25 7 3 15 0 34 0 178 5 37 -1 2W 0 3 0
22 Gijsbert Kortman 257 0 39 12 6 0 6 0 50 0 102 5 37 -2 1Z 1 15 0
23 Florian Laan 250 50 38 18 5 3 10 0 36 1 167 5 42 25 0 4W 0 10
24 Samuel Franken 227 0 37 17 5 2 10 0 35 3 157 35 75 -1 1Z 0 11 0
25 Sev Veldboer 220 0 36 8 4 0 4 0 50 0 89 40 5 0 1Z 0 19 1
26 Richard ter Horst 206 0 35 11 5 1 5 0 50 0 65 5 30 1 3W 0 17 0
27 Jasper Trieschnigg 133 67 34 21 1 5 15 0 16 7 131 5 13 -1 1W 1 6 0
28 Mart Wennink (T) 98 50 33 3 1 2 0 0 66 7 44 5 26 5 -1 1W 0 25
29 Edward Koop 94 0 32 2 2 0 0 0 100 0 11 5 11 5 0 1W 1 25
30 Cristiaan Zurchner 68 50 31 18 1 2 15 0 11 1 149 5 8 0 1Z 0 10 0
31 Lucas Huizingh 66 0 30 2 2 0 0 0 100 0 5 5 5 5 0 1Z 0 26
32 Ziya Köklu 43 50 29 5 1 1 3 0 30 0 35 4 25 1 1W 0 23 0
33 Albert Hulskers (T) 30 0 28 1 0 1 0 0 50 0 20 5 10 25 1 1W 0 27
34 Mio Hoogenberg 19 0 27 3 0 1 2 0 16 7 23 5 3 25 -1 2Z 0 25
35 Lucas Franken 17 0 26 3 0 1 2 0 16 7 21 1 75 -1 1Z 0 25 0
36 Noud Wenink 0 0 25 1 0 0 1 0 0 0 11 5 0 1 1W 0 27 0
37 Thorben Rietman 0 0 24 1 0 0 1 0 0 0 11 0 1 1W 0 27 0 0
38 Quinn Hoogenberg 0 0 23 1 0 0 1 0 0 0 3 5 0 -1 1Z 0 27 0
39 Tom Engberink (T) 0 0 22 1 0 0 1 0 0 0 1 5 0 -1 1Z 0 27 0
40 Thomas van `t Hoog 0 0 21 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 28 0 0
41 Gijs Gerritsen (T) 0 0 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 28 0 0
42 Boris Tsoukkermann (T) 0 0 19 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 28 0 0

Beker:

Naam Uitslag
Sepp Simon 1-0
Joris Elias 1-0
Mio Florian 0-1
Roelof Siebelt 1-0
Michael Ruben S 0-1
Julian Nasrallah 1-0

 

*je hebt minstens 10 gespeelde partijen nodig

Naam Score
1 Gijsbert 7 uit 7 100%
2 Anniene 1 uit 1 100%
3 Edward 1 uit 1 100%
4 Julian* 9,5 uit 10 95%
5 Vinn 2,5 uit 3 83%
6 Marle 6 uit 8 75%
7 Floris 7,5 uit 10 75%
8 Caspian 9,5 uit 13 73%
9 Michael 7 uit 10 70%
10 Lennart 4 uit 6 67%
11 Ingmar 6,5 uit 10 65%
12 Richard 4,5 uit 7 64%
13 Nasrallah 9,5 uit 15 63%
14 Jurre 7,5 uit 13 58%
15 Sacha 8,5 uit 15 57%
16 Quirijn 6 uit 11 55%
17 Ruben A 7 uit 13 54%
18 Sibren 7,5 uit 14 54%
19 Florian 6,5 uit 12 54%
20 Lucas 1,5 uit 3 50%
21 Edward 1 uit 2 50%
22 Quinn 0,5 uit 1 50%
23 Siebolt 9 uit 19 47%
24 Simon 5,5 uit 12 46%
25 Sepp 5,5 uit 13 42%
26 Mio 1 uit 3 33%
27 Joris 6 uit 19 32%
28 Ruben S 5 uit 16 31%
29 Sev 1 uit 4 25%
30 Elias 3 uit 16 19%
31 Samuel 1 uit 8 13%
32 Jasper 1,5 uit 14 11%
33 Ziya 0 uit 3 0%
34 Christiaan 0 uit 9 0%
35 Thorben 0 uit 1 0%
36 Noud 0 uit 1 0%
37 Jelle 0 uit 1 0%
38 Mart (T) 1 uit 1 100%
39 Roelof (T) 3 uit 3 100%

Jeugd ronde 27

Competitie:

Wit Zwart Uitslag
Julian Gringhuis Ingmar Wissink 0-1
Floris van den Beld Sepp de Groot 1-0
Marle Wissink Quirijn Zurchner 1-0
Ruben Almekinders Nasrallah Bakkali 0-1
Simon Trieschnigg Caspian Koolwaaij 1-0
Elias Almekinders Jasper Trieschnigg ½-½
Siebelt Mersmann Sibren Wissink 0-1
Michael Voinov Cristiaan Zurchner 1-0
Joris Lipman Sacha Almekinders 0-1

Stand

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al
1 Ingmar Wissink 1008,33 60 23 18 3 2 0 84,8 248,5 203 3 1Z
2 Julian Gringhuis 960 59 25 17 3 5 0 74 308 213,5 1 1W
3 Floris van den Beld 884,67 58 23 16 1 6 0 71,7 273 175,5 1 1W
4 Marle Wissink 731 57 21 14 2 5 0 71,4 225 145,25 3 2W
5 Nasrallah Bakkali 685,67 56 19 12 2 5 0 68,4 197,5 116,5 1 1Z
6 Roelof Berkepeis (T) 569 55 13 12 0 1 0 92,3 129,5 110 1 1W
7 Lennart Gringhuis 534 54 22 10 3 9 0 52,3 243 98 -2 2Z
8 Sibren Wissink 503,5 53 21 8 1 12 0 40,5 250 78,75 1 1Z
9 Sepp de Groot 482 52 23 8 1 14 0 37 274,5 64,75 1 2Z
10 Jurre Lentfert 458 51 19 11 0 8 0 57,9 192 82 1 1W
11 Quirijn Zurchner 444,5 50 19 10 3 6 0 60,5 138,5 65 -1 1Z
12 Ruben Almekinders 441,5 49 21 9 1 11 0 45,2 210,5 77,75 -1 1W
13 Siebelt Mersmann 432 48 23 10 2 11 0 47,8 203 68,25 -1 1W
14 Simon Trieschnigg 412,67 47 18 7 0 11 0 38,9 166 48,5 0 1W
15 Caspian Koolwaaij 400 46 18 9 2 7 0 55,6 168,5 65,5 -2 2Z
16 Sacha Almekinders 373,5 45 18 4 5 9 0 36,1 182 53 0 1Z
17 Ruben Strootman 354 44 23 7 3 13 0 37 218,5 57 -1 1W
18 Vin Veldboer 336 43 9 6 1 2 0 72,2 115 77,25 1 2W
19 Michael Voinov 298 42 11 8 0 3 0 72,7 75 43,5 1 3W
20 Elias Almekinders 297 41 24 7 3 14 0 35,4 160,5 33,5 -2 1W
21 Joris Lipman 281,5 40 21 6 3 12 0 35,7 147 44 -1 1W
22 Gijsbert Kortman 255 39 11 6 0 5 0 54,5 96 34,5 -1 1W
23 Florian Laan 237 38 17 5 2 10 0 35,3 160 39,5 -1 3W
24 Samuel Franken 227,5 37 17 5 2 10 0 35,3 151 32,75 -1 1Z
25 Sev Veldboer 219 36 8 4 0 4 0 50 86 39,5 0 1Z
26 Richard ter Horst 206 35 11 5 1 5 0 50 59 27 1 3W
27 Jasper Trieschnigg 112 34 20 0 5 15 0 12,5 127,5 12,25 -2 2Z
28 Mart Wennink (T) 100 33 3 1 2 0 0 66,7 42 24,75 -1 1W
29 Cristiaan Zurchner 67 32 18 1 2 15 0 11,1 140,5 6,5 0 1Z
30 Lucas Huizingh 65 31 2 2 0 0 0 100 4,5 4,5 0 1Z
31 Edward Koop 55 30 1 1 0 0 0 100 5,5 5,5 -1 1Z
32 Ziya Köklu 43,5 29 5 1 1 3 0 30 34 4,25 1 1W
33 Albert Hulskers (T) 29,5 28 1 0 1 0 0 50 19,5 9,75 1 1W
34 Lucas Franken 16,5 27 3 0 1 2 0 16,7 19 1,25 -1 1Z
35 Mio Hoogenberg 0 26 2 0 0 2 0 0 17 0 0 1Z
36 Noud Wenink 0 25 1 0 0 1 0 0 11,5 0 1 1W
37 Thorben Rietman 0 24 1 0 0 1 0 0 11 0 1 1W
38 Tom Engberink (T) 0 23 1 0 0 1 0 0 1,5 0 -1 1Z
39 Thomas van `t Hoog 0 22 0 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Gijs Gerritsen (T) 0 21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Boris Tsoukkermann (T) 0 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Beker:

Ronde 24-27
Jurre Simon 1-0
Edward Jelle 1-0
Mart Joris 1-0
Ruben S Caspian 0-1
Gijsbert Siebelt 1-0
Cristiaan Jasper 0-1
Nasrallah Floris 0,5-0,5
Mio Ruben S 0-1
Joris simon 0-1
Gijsbert florian 1-0
Siebelt caspian 1-0
Quinn jasper 0,5-0,5
Nasrallah sibren 0-1
Sepp Floris 0-1
Nasrallah Ruben A 1-0
Jasper Elias 0-1
Sibren Siebelt 1-0
Cristiaan Michael 0-1
Sacha Joris 1-0
Ingmar lennart 1-0
sacha quirijn 0,5-0,5
floris edward 1-0

 

 

Naam Score
1 Gijsbert 7 uit 7 100%
2 Anniene 1 uit 1 100%
3 Mio 1 uit 2 50%
4 Edward 1 uit 1 100%
5 Julian 8,5 uit 9 94%
6 Vinn 2,5 uit 3 83%
7 Lennart 4 uit 6 67%
8 Caspian 9,5 uit 13 73%
9 Michael 7 uit 9 78%
10 Marle 6 uit 8 75%
11 Nasrallah 9,5 uit 14 68%
12 Floris 7,5 uit 10 75%
13 Richard 4,5 uit 7 64%
14 Ingmar 6,5 uit 10 65%
15 Ruben A 7 uit 13 54%
16 Florian 5,5 uit 11 50%
17 Quirijn 6 uit 11 55%
18 Jurre 7,5 uit 13 58%
19 Sacha 8,5 uit 15 57%
20 Siebelt 9 uit 18 50%
21 Simon 5,5 uit 11 50%
22 Lucas 1,5 uit 3 50%
23 Sibren 7,5 uit 14 54%
24 Sepp 4,5 uit 12 38%
25 Joris 5 uit 18 28%
26 Sev 1 uit 4 25%
27 Ruben S 4 uit 15 27%
28 Elias 3 uit 15 20%
29 Samuel 1 uit 8 13%
30 Ziya 0 uit 3 0%
31 Jasper 1,5 uit 14 11%
32 Christiaan 0 uit 9 0%
32 Thorben 0 uit 1 0%
33 Noud 0 uit 1 0%
34 Edward 1 uit 2 50%
35 Quinn 0,5 uit 1 50%
36 Jelle 0 uit 1 0%
37 Mart (T) 1 uit 1 100%
38 Roelof (T) 2 uit 2 100%

Jeugd ronde 23

Competitie

Wit Zwart Uitslag
Julian Gringhuis Ingmar Wissink 0-1
Floris van den Beld Sibren Wissink 1-0
Marle Wissink Ruben Almekinders 1-0
Richard ter Horst Edward Koop 0-1
Siebelt Mersmann Ruben Strootman 1-0
Jasper Trieschnigg Joris Lipman ½-½
Mio Hoogenberg Elias Almekinders 0-1

 

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs
1 Ingmar Wissink 877,33 60 20 16 2 2 0 85 190 151 2 1Z 0 2 1
2 Julian Gringhuis 850,5 59 22 15 3 4 0 75 231,5 165,75 2 2W 0 1 0
3 Floris van den Beld 710 58 20 14 0 6 0 70 213 133 2 1W 0 3 0
4 Marle Wissink 626,5 57 17 12 2 3 0 76,5 155,5 112,5 1 1W 0 6 0
5 Nasrallah Bakkali 550,17 56 16 10 1 5 0 65,6 140 77,25 2 3W 0 5 2
6 Lennart Gringhuis 476,5 55 19 9 3 7 0 55,3 169,5 73,5 -1 1Z 0 4 0
7 Sepp de Groot 472,5 54 19 8 1 10 0 44,7 181,5 53,75 1 1W 0 1 3
8 Roelof Berkepeis (T) 462 53 11 10 0 1 0 90,9 93,5 76,5 1 1Z 0 12 0
9 Ruben Almekinders 437 52 20 9 1 10 0 47,5 173,5 68,25 -2 2Z 0 3 0
10 Quirijn Zurchner 424 51 16 10 2 4 0 68,8 95 55,25 0 1Z 0 7 0
11 Sibren Wissink 413,5 50 18 6 1 11 0 36,1 194 51,75 0 1Z 0 2 3
12 Jurre Lentfert 413 49 18 10 0 8 0 55,6 165 67,5 0 1Z 0 5 0
13 Caspian Koolwaaij 357,5 48 15 8 2 5 0 60 127 52,75 -1 3Z 0 8 0
14 Siebelt Mersmann 347,5 47 20 8 2 10 0 45 158 46,5 0 1W 0 3 0
15 Vin Veldboer 339 46 9 6 1 2 0 72,2 101 68,75 1 2W 0 14 0
16 Simon Trieschnigg 327,33 45 15 5 0 10 0 33,3 124 29,5 -1 1Z 0 4 4
17 Ruben Strootman 323 44 20 6 3 11 0 37,5 173 48 -2 1Z 0 3 0
18 Sacha Almekinders 304,5 43 16 3 4 9 0 31,3 144,5 37,25 0 1W 0 4 3
19 Joris Lipman 279 42 18 6 3 9 0 41,7 116,5 37,75 0 1Z 0 5 0
20 Michael Voinov 260 41 10 7 0 3 0 70 64 36 0 2W 0 13 0
21 Elias Almekinders 238,5 40 22 6 2 14 0 31,8 140 24,75 -2 3Z 0 1 0
22 Florian Laan 227 39 16 5 2 9 0 37,5 132,5 33,75 -2 2W 0 7 0
23 Sev Veldboer 222 38 8 4 0 4 0 50 77 34,5 0 1Z 0 14 1
24 Samuel Franken 219,5 37 17 5 2 10 0 35,3 131,5 27,25 -1 1Z 0 6 0
25 Gijsbert Kortman 211 36 9 5 0 4 0 55,6 70 25 -1 1Z 1 13 0
26 Richard ter Horst 204,5 35 11 5 1 5 0 50 52,5 23,75 1 3W 0 12 0
27 Lucas Huizingh 64 34 2 2 0 0 0 100 3 3 0 1Z 0 21 0
28 Jasper Trieschnigg 55 33 18 0 3 15 0 8,3 108,5 7 0 2W 0 5 0
29 Cristiaan Zurchner 48,5 32 15 1 1 13 0 10 109 4,25 -1 2Z 0 8 0
30 Ziya Köklu 43,5 31 5 1 1 3 0 30 29,5 3,5 1 1W 0 18 0
31 Edward Koop 35 30 1 1 0 0 0 100 5,5 5,5 -1 1Z 0 22 0
32 Albert Hulskers (T) 29,5 29 1 0 1 0 0 50 17 8,5 1 1W 0 22 0
33 Mart Wennink (T) 28,5 28 1 0 1 0 0 50 13 6,5 -1 1Z 0 22 0
34 Lucas Franken 15,5 27 3 0 1 2 0 16,7 16 0,75 -1 1Z 0 20 0
35 Noud Wenink 0 26 1 0 0 1 0 0 11 0 1 1W 0 22 0
36 Thorben Rietman 0 25 1 0 0 1 0 0 9 0 1 1W 0 22 0
37 Mio Hoogenberg 0 24 1 0 0 1 0 0 7 0 1 1W 0 22 0
38 Tom Engberink (T) 0 23 1 0 0 1 0 0 1,5 0 -1 1Z 0 22 0
39 Thomas van `t Hoog 0 22 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 23 0
40 Gijs Gerritsen (T) 0 21 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 23 0
41 Boris Tsoukkermann (T) 0 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 23 0

Beker:

Ronde 23
Ingmar Julian 0-1
Sibren Floris x
Ruben A Marle 0-1
Edward Richard 1-0
Ruben S Siebelt 0-1
Joris Jasper 1-0
Elias Mio 0-1

 

Naam   Score    
1 Gijsbert 5 uit 5 100%
2 Anniene 1 uit 1 100%
3 Mio 1 uit 1 100%
4 Edward 1 uit 1 100%
5 Julian 8,5 uit 9 94%
6 Vinn 2,5 uit 3 83%
7 Lennart 4 uit 5 80%
8 Caspian 8,5 uit 11 77%
9 Michael 6 uit 8 75%
10 Marle 6 uit 8 75%
11 Nasrallah 8 uit 11 73%
12 Floris 5 uit 7 71%
13 Richard 4,5 uit 7 64%
14 Ingmar 5,5 uit 9 61%
15 Ruben A 7 uit 12 58%
16 Florian 5,5 uit 10 55%
17 Quirijn 5,5 uit 10 55%
18 Jurre 6,5 uit 12 54%
19 Sacha 7 uit 13 54%
20 Siebelt 8 uit 15 53%
21 Simon 4,5 uit 9 50%
22 Lucas 1,5 uit 3 50%
23 Sibren 5,5 uit 12 46%
24 Sepp 4,5 uit 11 41%
25 Joris 5 uit 15 33%
26 Sev 1 uit 4 25%
27 Ruben S 3 uit 13 23%
28 Elias 2 uit 14 14%
29 Samuel 1 uit 8 13%
30 Ziya 0 uit 3 0%
31 Jasper 0 uit 11 0%
32 Christiaan 0 uit 7 0%
32 Thorben 0 uit 1 0%
33 Noud 0 uit 1 0%
34 Roelof (T) 2 uit 2 100%

Jeugd ronde 21

Competitie:

Wit Zwart Uitslag
Ingmar Wissink Sibren Wissink 1-0
Lennart Gringhuis Caspian Koolwaaij 1-0
Floris van den Beld Marle Wissink 1-0
Ruben Almekinders Simon Trieschnigg 1-0
Florian Laan Jasper Trieschnigg ½-½
Siebelt Mersmann Cristiaan Zurchner 1-0
Ruben Strootman Julian Gringhuis 0-1
Gijsbert Kortman Elias Almekinders 1-0
Quirijn Zurchner Jurre Lentfert 0-1
Nasrallah Bakkali Sepp de Groot 1-0
Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs
1 Julian Gringhuis 853,5 60 20 15 3 2 0 82,5 184 152,25 0 1Z 0 1 0
2 Ingmar Wissink 770,83 59 18 14 2 2 0 83,3 156,5 119,5 2 1W 0 2 1
3 Floris van den Beld 603 58 18 12 0 6 0 66,7 177,5 101,5 2 3W 0 3 0
4 Marle Wissink 521 57 15 10 2 3 0 73,3 128,5 87,5 1 2Z 0 6 0
5 Nasrallah Bakkali 516,33 56 15 10 1 4 0 70 123 72,5 1 2W 0 5 1
6 Lennart Gringhuis 462 55 18 9 2 7 0 55,6 155 68,25 0 1W 0 3 0
7 Sibren Wissink 417 54 16 6 1 9 0 40,6 162 50,75 0 2Z 0 2 3
8 Jurre Lentfert 416 53 18 10 0 8 0 55,6 152 62 0 1Z 0 3 0
9 Roelof Berkepeis (T) 411 52 10 9 0 1 0 90 78,5 63,5 2 3W 0 11 0
10 Sepp de Groot 411 51 18 8 0 10 0 44,4 154 43,5 0 1Z 0 1 2
11 Ruben Almekinders 389,5 50 18 8 1 9 0 47,2 143,5 59,75 0 1W 0 3 0
12 Quirijn Zurchner 376,5 49 15 9 2 4 0 66,7 82 44,25 1 2W 0 6 0
13 Caspian Koolwaaij 354 48 14 8 2 4 0 64,3 100,5 47,5 0 2Z 0 7 0
14 Vin Veldboer 341 47 9 6 1 2 0 72,2 95 65,75 1 2W 0 12 0
15 Ruben Strootman 333 46 18 6 3 9 0 41,7 142,5 46 -2 1W 0 3 0
16 Simon Trieschnigg 295 45 15 5 0 10 0 33,3 117 28 -1 1Z 0 3 3
17 Sacha Almekinders 280,17 44 15 3 4 8 0 33,3 127,5 35,25 -1 1Z 0 4 2
18 Joris Lipman 265,5 43 16 6 2 8 0 43,8 97 34 0 1Z 0 5 0
19 Siebelt Mersmann 263 42 18 6 2 10 0 38,9 133,5 32 0 1W 0 3 0
20 Florian Laan 222 41 16 5 2 9 0 37,5 119 28,5 -2 2W 0 5 0
21 Michael Voinov 219 40 9 6 0 3 0 66,7 52 24,5 -1 1W 0 12 0
22 Sev Veldboer 218,67 39 8 4 0 4 0 50 72,5 32 0 1Z 0 12 1
23 Samuel Franken 213 38 17 5 2 10 0 35,3 120 23,75 -1 1Z 0 4 0
24 Elias Almekinders 206 37 20 5 2 13 0 30 123,5 20,75 0 1Z 0 1 0
25 Gijsbert Kortman 172,33 36 8 4 0 4 0 50 60 20 0 2W 1 12 0
26 Richard ter Horst 166,5 35 9 4 1 4 0 50 45,5 19,75 -1 1W 0 12 0
27 Lucas Huizingh 61 34 2 2 0 0 0 100 2,5 2,5 0 1Z 0 19 0
28 Cristiaan Zurchner 46 33 14 1 1 12 0 10,7 95 3,25 0 1Z 0 7 0
29 Ziya Köklu 43,5 32 5 1 1 3 0 30 28 3 1 1W 0 16 0
30 Jasper Trieschnigg 33,5 31 16 0 2 14 0 6,3 88 3,25 -2 2Z 0 5 0
31 Albert Hulskers (T) 29,5 30 1 0 1 0 0 50 15 7,5 1 1W 0 20 0
32 Mart Wennink (T) 28,5 29 1 0 1 0 0 50 11 5,5 -1 1Z 0 20 0
33 Lucas Franken 14 28 3 0 1 2 0 16,7 14,5 0,5 -1 1Z 0 18 0
34 Noud Wenink 0 27 1 0 0 1 0 0 10 0 1 1W 0 20 0
35 Thorben Rietman 0 26 1 0 0 1 0 0 7 0 1 1W 0 20 0
36 Tom Engberink (T) 0 25 1 0 0 1 0 0 1,5 0 -1 1Z 0 20 0
37 Thomas van `t Hoog 0 24 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 21 0
38 Gijs Gerritsen (T) 0 23 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 21 0
39 Boris Tsoukkermann (T) 0 22 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 21 0

Beker:

Beker ronde 21
Sibren Ingmar 0,5-0,5 *
Caspian Lennart 1-0 *
Marle Floris
Simon Ruben A
Jasper Florian 0-1 *
Cristiaan Siebelt 0-1 *
Jurre Quirijn 0,5-0,5 *
Elias Gijsbert 0-1 *
Julian Ruben S 1-0
Sepp Nasrallah

 

Naam   Score    
1 Gijsbert 4 uit 4 100%
2 Anniene 1 uit 1 100%
3 Julian 7,5 uit 8 94%
4 Vinn 2,5 uit 3 83%
5 Lennart 4 uit 5 80%
6 Nasrallah 8 uit 10 80%
7 Ingmar 5,5 uit 7 79%
8 Richard 4,5 uit 6 75%
9 Caspian 7,5 uit 10 75%
10 Michael 5 uit 7 71%
11 Floris 5 uit 7 71%
12 Marle 5 uit 7 71%
13 Ruben A 6 uit 10 60%
14 Florian 5,5 uit 10 55%
15 Sacha 6,5 uit 12 54%
16 Jurre 6,5 uit 12 54%
17 Quirijn 4,5 uit 9 50%
18 Sibren 5,5 uit 11 50%
19 Simon 4,5 uit 9 50%
20 Lucas 1,5 uit 3 50%
21 Siebelt 6,5 uit 13 50%
22 Sepp 4,5 uit 11 41%
23 Joris 4 uit 13 31%
24 Ruben S 3 uit 12 25%
25 Sev 1 uit 4 25%
26 Elias 2 uit 12 17%
27 Samuel 1 uit 8 13%
28 Ziya 0 uit 3 0%
29 Jasper 0 uit 9 0%
30 Christiaan 0 uit 7 0%
31 Thorben 0 uit 1 0%
32 Noud 0 uit 1 0%
33 Roelof (T) 1 uit 1 100%

Jeugd ronde 20

Competitie uitslagen:

Wit Zwart Uitslag
Julian Gringhuis Sibren Wissink 1-0
Jurre Lentfert Siebelt Mersmann 1-0
Elias Almekinders Sacha Almekinders 0-1
Richard ter Horst Joris Lipman 1-0
Roelof Berkepeis (T) Caspian Koolwaaij 1-0
Sepp de Groot Ingmar Wissink 0-1
Quirijn Zurchner Ruben Almekinders 1-0
Cristiaan Zurchner Lucas Huizingh 0-1
Nasrallah Bakkali Lennart Gringhuis ½-½

De stand:

 

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng
1 Julian Gringhuis 805,5 60 19 14 3 2 0 81,6 167 135,75 1 2W 0 1
2 Ingmar Wissink 714,83 59 17 13 2 2 0 82,4 140 105,5 1 2Z 0 2
3 Floris van den Beld 544 58 17 11 0 6 0 64,7 157,5 85,5 1 2W 0 3
4 Marle Wissink 518 57 14 10 2 2 0 78,6 109 81,5 2 1Z 0 6
5 Nasrallah Bakkali 462,83 56 14 9 1 4 0 67,9 110 62 0 1W 0 5
6 Sibren Wissink 420 55 15 6 1 8 0 43,3 138,5 47,75 1 1Z 0 2
7 Sepp de Groot 415 54 17 8 0 9 0 47,1 135,5 40,5 1 2W 0 1
8 Roelof Berkepeis (T) 414 53 10 9 0 1 0 90 75,5 61,5 2 3W 0 10
9 Lennart Gringhuis 409,5 52 17 8 2 7 0 52,9 138 56,75 -1 2Z 0 3
10 Quirijn Zurchner 380 51 14 9 2 3 0 71,4 70 42,25 0 1W 0 6
11 Jurre Lentfert 366 50 17 9 0 8 0 52,9 135 51 1 1W 0 3
12 Caspian Koolwaaij 352 49 13 8 2 3 0 69,2 87 46 1 1Z 0 7
13 Ruben Almekinders 342,5 48 17 7 1 9 0 44,1 133 52,25 -1 2Z 0 3
14 Vin Veldboer 339 47 9 6 1 2 0 72,2 89 61,25 1 2W 0 11
15 Ruben Strootman 332 46 17 6 3 8 0 44,1 120 45 -3 2Z 0 3
16 Simon Trieschnigg 297 45 14 5 0 9 0 35,7 103 26,5 0 1W 0 3
17 Sacha Almekinders 278,83 44 15 3 4 8 0 33,3 122 34,5 -1 1Z 0 3
18 Joris Lipman 270 43 16 6 2 8 0 43,8 94,5 34 0 1Z 0 4
19 Siebelt Mersmann 230,5 42 17 5 2 10 0 35,3 127,5 29,5 -1 2Z 0 3
20 Sev Veldboer 218,67 41 8 4 0 4 0 50 69 30,5 0 1Z 0 11
21 Samuel Franken 216,5 40 17 5 2 10 0 35,3 113 22,25 -1 1Z 0 3
22 Michael Voinov 216 39 9 6 0 3 0 66,7 48,5 23 -1 1W 0 11
23 Florian Laan 208,5 38 15 5 1 9 0 36,7 112,5 26,5 -3 1W 0 5
24 Elias Almekinders 206,5 37 19 5 2 12 0 31,6 112,5 17,75 1 1W 0 1
25 Richard ter Horst 165 36 9 4 1 4 0 50 43 18,75 -1 1W 0 11
26 Gijsbert Kortman 137 35 7 3 0 4 0 42,9 49,5 12,5 -1 1W 1 12
27 Lucas Huizingh 62 34 2 2 0 0 0 100 2 2 0 1Z 0 18
28 Cristiaan Zurchner 45,5 33 13 1 1 11 0 11,5 86,5 2,75 1 2W 0 7
29 Ziya Köklu 44 32 5 1 1 3 0 30 27 3 1 1W 0 15
30 Albert Hulskers (T) 29,5 31 1 0 1 0 0 50 14 7 1 1W 0 19
31 Mart Wennink (T) 28,5 30 1 0 1 0 0 50 11 5,5 -1 1Z 0 19
32 Jasper Trieschnigg 14,5 29 15 0 1 14 0 3,3 80,5 0,25 -1 1Z 0 5
33 Lucas Franken 14 28 3 0 1 2 0 16,7 14 0,25 -1 1Z 0 17
34 Noud Wenink 0 27 1 0 0 1 0 0 10 0 1 1W 0 19
35 Thorben Rietman 0 26 1 0 0 1 0 0 6 0 1 1W 0 19
36 Tom Engberink (T) 0 25 1 0 0 1 0 0 1,5 0 -1 1Z 0 19
37 Thomas van `t Hoog 0 24 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 20
38 Gijs Gerritsen (T) 0 23 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 20
39 Boris Tsoukkermann (T) 0 22 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 20

Beker

Jeugd ronde 20
Sibren Julian 0-1
Siebelt Jurre 0,5-0,5
Sacha Elias 1-0
Joris Richard 0-1
Caspian Michael 0,5-0,5
Ruben  A Quirijn 1-0

Stand

Naam   Score    
1 Lennart 4 uit 4 100%
2 Gijsbert 3 uit 3 100%
3 Anniene 1 uit 1 100%
4 Julian 6,5 uit 7 93%
5 Vinn 2,5 uit 3 83%
6 Ingmar 5 uit 6 83%
7 Nasrallah 8 uit 10 80%
8 Richard 4,5 uit 6 75%
9 Caspian 6,5 uit 9 72%
10 Michael 5 uit 7 71%
11 Floris 5 uit 7 71%
12 Marle 5 uit 7 71%
13 Ruben A 6 uit 10 60%
14 Jurre 6 uit 11 55%
15 Sacha 6,5 uit 12 54%
16 Quirijn 4 uit 8 50%
17 Sibren 5 uit 10 50%
18 Florian 4,5 uit 9 50%
19 Simon 4,5 uit 9 50%
20 Lucas 1,5 uit 3 50%
21 Siebelt 5,5 uit 12 46%
22 Sepp 4,5 uit 11 41%
23 Joris 4 uit 13 31%
24 Ruben S 3 uit 11 27%
25 Sev 1 uit 4 25%
26 Elias 2 uit 11 18%
27 Samuel 1 uit 8 13%
28 Ziya 0 uit 3 0%
29 Jasper 0 uit 8 0%
30 Christiaan 0 uit 6 0%
31 Thorben 0 uit 1 0%
32 Noud 0 uit 1 0%
33 Roelof (T) 1 uit 1 100%

Dada wordt wild – Jeugd video

De 6-jarige Dada wordt wild en zet mat !
Haar tegenstander gaat al gauw met zijn koning in de problemen komen.
Dada ziet goed hoe zij de mat-aanval kan Continue reading Dada wordt wild – Jeugd video

Jeugd ronde 18: Julian en Ingmar blijven winnen

Competitie:

Wit Zwart Uitslag
Ingmar Wissink Caspian Koolwaaij 1-0
Lennart Gringhuis Julian Gringhuis 0-1
Marle Wissink Florian Laan 1-0
Samuel Franken Quirijn Zurchner 0-1
Siebelt Mersmann Joris Lipman 1-0
Jasper Trieschnigg Richard ter Horst 0-1
Cristiaan Zurchner Michael Voinov 0-1

 

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs
1 Julian Gringhuis 691,5 60 17 12 3 2 0 79,4 138 108,75 -1 1Z 0 1 0
2 Ingmar Wissink 663,33 59 15 12 2 1 0 86,7 108 87,5 3 1W 0 2 1
3 Floris van den Beld 486 58 16 10 0 6 0 62,5 131,5 66 0 1W 0 2 0
4 Marle Wissink 468,5 57 13 9 2 2 0 76,9 93 68,5 3 1W 0 5 0
5 Nasrallah Bakkali 431,33 56 12 9 0 3 0 75 75,5 49,5 0 2W 0 5 1
6 Sepp de Groot 412,33 55 15 8 0 7 0 53,3 99,5 36,5 -1 1Z 0 1 2
7 Sibren Wissink 368,5 54 13 5 1 7 0 42,3 108 38,25 1 1Z 0 2 3
8 Roelof Berkepeis (T) 367 53 9 8 0 1 0 88,9 63,5 50,5 1 2W 0 9 0
9 Ruben Almekinders 347 52 15 7 1 7 0 50 104,5 47,25 1 1W 0 3 0
10 Vin Veldboer 339 51 9 6 1 2 0 72,2 79 54,25 1 2W 0 9 0
11 Lennart Gringhuis 338 50 15 7 1 7 0 50 111,5 42,5 1 3W 0 3 0
12 Quirijn Zurchner 336,5 49 13 8 2 3 0 69,2 55,5 31,25 -1 2Z 0 5 0
13 Ruben Strootman 327 48 16 6 3 7 0 46,9 101 40,5 -2 1Z 0 2 0
14 Caspian Koolwaaij 304 47 11 7 2 2 0 72,7 64 34,5 1 1Z 0 7 0
15 Simon Trieschnigg 303 46 13 5 0 8 0 38,5 87 24,5 -1 3Z 0 2 3
16 Jurre Lentfert 282 45 15 7 0 8 0 46,7 114 37 1 1Z 0 3 0
17 Sacha Almekinders 246,67 44 13 2 4 7 0 30,8 100,5 27,25 -1 2Z 0 3 2
18 Siebelt Mersmann 235,5 43 15 5 2 8 0 40 102,5 27 1 1W 0 3 0
19 Joris Lipman 226 42 14 5 2 7 0 42,9 76 24 0 1Z 0 4 0
20 Sev Veldboer 222 41 8 4 0 4 0 50 63,5 28 0 1Z 0 9 1
21 Samuel Franken 219 40 16 5 2 9 0 37,5 93,5 20,25 0 1W 0 2 0
22 Florian Laan 207 39 14 5 1 8 0 39,3 96,5 23 -4 4Z 0 4 0
23 Michael Voinov 175 38 8 5 0 3 0 62,5 37 15 -2 2Z 0 10 0
24 Elias Almekinders 169 37 17 4 2 11 0 29,4 95,5 12,25 1 2W 0 1 0
25 Richard ter Horst 124 36 7 3 1 3 0 50 30 10,75 -1 2Z 0 11 0
26 Gijsbert Kortman 107 35 6 2 0 4 0 33,3 42,5 8 -2 1Z 1 11 0
27 Cristiaan Zurchner 47,5 34 12 1 1 10 0 12,5 76 2,25 0 1W 0 6 0
28 Ziya Köklu 45 33 5 1 1 3 0 30 23 2,5 1 1W 0 13 0
29 Albert Hulskers (T) 29,5 32 1 0 1 0 0 50 13 6,5 1 1W 0 17 0
30 Mart Wennink (T) 28,5 31 1 0 1 0 0 50 10 5 -1 1Z 0 17 0
31 Lucas Franken 15 30 3 0 1 2 0 16,7 13 0,25 -1 1Z 0 15 0
32 Jasper Trieschnigg 14,5 29 14 0 1 13 0 3,6 69,5 0,25 0 2W 0 4 0
33 Noud Wenink 0 28 1 0 0 1 0 0 9 0 1 1W 0 17 0
34 Thorben Rietman 0 27 1 0 0 1 0 0 6 0 1 1W 0 17 0
35 Tom Engberink (T) 0 26 1 0 0 1 0 0 1,5 0 -1 1Z 0 17 0
36 Thomas van `t Hoog 0 25 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 18 0
37 Gijs Gerritsen (T) 0 24 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 18 0
38 Boris Tsoukkermann (T) 0 23 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 18 0

Beker:

Ronde 18
Caspian Ingmar 0-1
Florian Marle 0-1
Joris Siebelt 0-1
Richard Jasper 1-0
Michael Cristiaan 1-0

 

Stand na ronde 18   Score    
1 Lennart 4 uit 4 100%
2 Anniene 1 uit 1 100%
3 Gijsbert 2 uit 2 100%
4 Julian 4,5 uit 5 90%
5 Nasrallah 8 uit 9 89%
6 Richard 3,5 uit 4 88%
7 Vinn 2,5 uit 3 83%
8 Floris 5 uit 6 83%
9 Ingmar 4 uit 5 80%
10 Caspian 6 uit 8 75%
11 Michael 4,5 uit 6 75%
12 Marle 4,5 uit 6 75%
13 Quirijn 4 uit 7 57%
14 Ruben A 5 uit 9 56%
15 Sacha 5,5 uit 10 55%
16 Florian 4,5 uit 9 50%
17 Sibren 4 uit 8 50%
18 Simon 4,5 uit 9 50%
19 Jurre 4,5 uit 9 50%
20 Siebelt 5 uit 11 45%
21 Sepp 4 uit 10 40%
22 Ruben S 3 uit 10 30%
23 Joris 3 uit 11 27%
24 Sev 1 uit 4 25%
25 Lucas 0,5 uit 2 25%
26 Elias 2 uit 10 20%
27 Samuel 1 uit 7 14%
28 Ziya 0 uit 3 0%
29 Jasper 0 uit 7 0%
30 Christiaan 0 uit 6 0%
31 Thorben 0 uit 1 0%
32 Noud 0 uit 1 0%
33 Roelof (T) 1 uit 1 100%

Jeugd ronde 17

Competitie:

Wit Zwart Uitslag
Julian Gringhuis Marle Wissink 1-0
Lennart Gringhuis Ruben Strootman 1-0
Floris van den Beld Sepp de Groot 1-0
Ruben Almekinders Gijsbert Kortman 0-1
Elias Almekinders Jurre Lentfert 0-1
Roelof Berkepeis (T) Cristiaan Zurchner 1-0
Joris Lipman Sacha Almekinders ½-½
Caspian Koolwaaij Quirijn Zurchner ½-½
Nasrallah Bakkali Ingmar Wissink 0-1

 

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al
1 Julian Gringhuis 640,5 60 16 11 3 2 0 78,1 125,5 97,25 0 2W
2 Ingmar Wissink 615,33 59 14 11 2 1 0 85,7 98 79 2 2Z
3 Floris van den Beld 484 58 16 10 0 6 0 62,5 126,5 65 0 1W
4 Marle Wissink 426,5 57 12 8 2 2 0 75 83,5 60,5 2 1Z
5 Nasrallah Bakkali 393 56 12 9 0 3 0 75 73,5 48,5 0 2W
6 Sepp de Groot 376,67 55 15 8 0 7 0 53,3 96,5 35,5 -1 1Z
7 Roelof Berkepeis (T) 375 54 9 8 0 1 0 88,9 60,5 48,5 1 2W
8 Ruben Almekinders 347,5 53 15 7 1 7 0 50 102,5 47,25 1 1W
9 Lennart Gringhuis 342,5 52 14 7 1 6 0 53,6 96 42,5 0 2W
10 Vin Veldboer 340 51 9 6 1 2 0 72,2 77 52,75 1 2W
11 Sibren Wissink 338 50 13 5 1 7 0 42,3 106 38,25 1 1Z
12 Ruben Strootman 327,5 49 16 6 3 7 0 46,9 98 40 -2 1Z
13 Caspian Koolwaaij 303 48 10 7 2 1 0 80 48 32 2 2W
14 Quirijn Zurchner 291,5 47 12 7 2 3 0 66,7 47,5 25,25 0 1Z
15 Jurre Lentfert 282 46 15 7 0 8 0 46,7 110 36 1 1Z
16 Simon Trieschnigg 273 45 13 5 0 8 0 38,5 86 24,5 -1 3Z
17 Sacha Almekinders 244,33 44 13 2 4 7 0 30,8 98,5 27,25 -1 2Z
18 Joris Lipman 225 43 13 5 2 6 0 46,2 68 23 1 1W
19 Sev Veldboer 224,33 42 8 4 0 4 0 50 61,5 27 0 1Z
20 Samuel Franken 216,5 41 15 5 2 8 0 40 82,5 19,75 -1 1Z
21 Florian Laan 204,5 40 13 5 1 7 0 42,3 81,5 21 -3 3Z
22 Siebelt Mersmann 194 39 14 4 2 8 0 35,7 93,5 21 0 1Z
23 Elias Almekinders 169 38 17 4 2 11 0 29,4 92,5 10,75 1 2W
24 Michael Voinov 141 37 7 4 0 3 0 57,1 33,5 11,5 -1 1Z
25 Gijsbert Kortman 105,33 36 6 2 0 4 0 33,3 40,5 8 -2 1Z
26 Richard ter Horst 93 35 6 2 1 3 0 41,7 27,5 9,25 0 1Z
27 Cristiaan Zurchner 48 34 11 1 1 9 0 13,6 69 1,75 -1 2Z
28 Ziya Köklu 45 33 5 1 1 3 0 30 23 2,5 1 1W
29 Albert Hulskers (T) 29,5 32 1 0 1 0 0 50 12 6 1 1W
30 Mart Wennink (T) 28,5 31 1 0 1 0 0 50 9 4,5 -1 1Z
31 Lucas Franken 15 30 3 0 1 2 0 16,7 12 0,25 -1 1Z
32 Jasper Trieschnigg 14,5 29 13 0 1 12 0 3,8 62 0,25 -1 1W
33 Noud Wenink 0 28 1 0 0 1 0 0 8 0 1 1W
34 Thorben Rietman 0 27 1 0 0 1 0 0 5 0 1 1W
35 Tom Engberink (T) 0 26 1 0 0 1 0 0 1,5 0 -1 1Z
36 Thomas van `t Hoog 0 25 0 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Gijs Gerritsen (T) 0 24 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Boris Tsoukkermann (T) 0 23 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Beker:

Ronde 17
Marle Julian x
Ruben S Lennart 0-1
Sepp Floris 1-0
Gijsbert Ruben A 0-1
Jurre Elias 1-0
Cristiaan Roelof x
Sacha Joris 1-0
Quirijn Caspian x
Ingmar Nasrallah 1-0

 

Naam   Score    
1 Lennart 5 uit 5 100%
2 Anniene 1 uit 1 100%
33 Roelof (T) 1 uit 1 100%
4 Julian 4,5 uit 5 90%
6 Caspian 6 uit 7 86%
7 Vinn 2,5 uit 3 83%
8 Richard 2,5 uit 3 83%
5 Nasrallah 8 uit 10 80%
10 Ingmar 4 uit 5 80%
9 Floris 5 uit 7 71%
11 Michael 3,5 uit 5 70%
12 Marle 3,5 uit 5 70%
3 Gijsbert 2 uit 3 67%
15 Ruben A 6 uit 10 60%
16 Sacha 6,5 uit 11 59%
13 Quirijn 4 uit 7 57%
14 Florian 4,5 uit 8 56%
19 Jurre 5,5 uit 10 55%
17 Sibren 4 uit 8 50%
18 Simon 4,5 uit 9 50%
20 Sepp 5 uit 11 45%
21 Siebelt 4 uit 10 40%
22 Joris 3 uit 11 27%
23 Ruben S 3 uit 11 27%
24 Sev 1 uit 4 25%
25 Lucas 0,5 uit 2 25%
26 Elias 2 uit 11 18%
27 Samuel 1 uit 7 14%
28 Ziya 0 uit 3 0%
29 Jasper 0 uit 6 0%
30 Christiaan 0 uit 5 0%
31 Thorben 0 uit 1 0%
32 Noud 0 uit 1 0%

Jeugd beker ronde 15

Beker ronde 15
Jasper Quirijn 0–1
Ruben A Jurre 1-0
Sepp Cristiaan 1-0
Caspian Samuel 1-0
Elias Joris 0-1
Ruben S Sibren 0-1
Florian Siebelt 1-0
Nasrallah Sacha 1-0

 

Stand na ronde 15          
1 Lennart 3 uit 3 100%
2 Nasrallah 8 uit 8 100%
3 Anniene 1 uit 1 100%
4 Gijsbert 2 uit 2 100%
5 Julian 4,5 uit 5 90%
6 Vinn 2,5 uit 3 83%
7 Richard 2,5 uit 3 83%
8 Caspian 5 uit 6 83%
9 Floris 4 uit 5 80%
10 Ingmar 3 uit 4 75%
11 Michael 3,5 uit 5 70%
12 Marle 3,5 uit 5 70%
13 Quirijn 3,5 uit 6 58%
14 Sibren 4 uit 7 57%
15 Simon 4,5 uit 8 56%
16 Ruben A 4,5 uit 8 56%
17 Florian 4,5 uit 8 56%
18 Sacha 5 uit 9 56%
19 Jurre 3,5 uit 8 44%
20 Sepp 3,5 uit 9 39%
21 Siebelt 3 uit 9 33%
22 Joris 3 uit 9 33%
23 Sev 1 uit 4 25%
24 Lucas 0,5 uit 2 25%
25 Elias 2 uit 9 22%
26 Ruben S 2 uit 9 22%
27 Samuel 1 uit 7 14%
28 Ziya 0 uit 3 0%
29 Jasper 0 uit 6 0%
30 Christiaan 0 uit 4 0%
31 Thorben 0 uit 1 0%
32 Noud 0 uit 1 0%
33 Roelof (T) 1 uit 1 100%

Julian wint snelschaken, Sibren 2e

Vrijdag werd er gesnelschaakt met maarliefst 22 deelnemers. Julian wist van iedereen te winnen. Op de 2e plek vinden we Sibren die slechts een remise tegen Lennart moest afstaan. Ingmar werd derde en verloor alleen van trainer Roelof.

score uit Uitslagen Jasper Joris Nasrallah Ruben S Samuel Simon Jurre Sepp Elias Richard Sacha Julian Floris Gijsbert Lennart Sibren Marle Florian Ingmar Caspian Ruben A Roelof
1 Julian 5 5 1 1 x 1 1 1
2 Sibren 4,5 5 1 1 1 0,5 x 1
3 Ingmar 4 5 1 1 1 x 1 0
4 Roelof 4 5 0 1 1 1 1 x
5 Nasrallah 3 5 1 x 1 0 1 0
6 Sepp 3 5 1 0 1 x 1 0
7 Sacha 3 5 1 0 1 1 x 0
8 Marle 3 5 0 1 1 x 0 1
9 Caspian 3 5 1 1 1 0 0 x
10 Lennart 2,5 5 1 0 1 x 0,5 0
11 Florian 2,5 5 1 0 0 1 x 0,5
12 Ruben A 2,5 5 1 0 1 0,5 x 0
13 Samuel 2 5 1 x 1 0 0 0
14 Simon 2 5 1 0 x 1 0 0
15 Jurre 2 5 1 x 0 0 0 1
16 Elias 2 5 x 1 0 0 1 0
17 Gijsbert 2 5 1 1 0 x 0 0
18 Jasper 1,5 5 x 0 0 0,5 0 1
19 Richard 1,5 5 0,5 1 0 x 0 0
20 Joris 1 5 1 x 0 0 0 0
21 Ruben S 1 5 1 0 x 0 0 0
22 Floris 1 5 0 x 1 0 0 0