October 2018
M T W T F S S
« Sep    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Jeugd ronde 3 – 28 sep 2018

Overzicht voor ronde 3, gespeeld op 28 september 2018

Continue reading Jeugd ronde 3 – 28 sep 2018

Jeugd ronde 2

Overzicht voor ronde 2, gespeeld op 21 september 2018 Continue reading Jeugd ronde 2

Jeugd ronde 1

De jeugdtraining is weer begonnen en daar hoort natuurlijk ook de competitie en de beker bij.

De stand in de competitie na ronde 1:

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs
1 Sibren Wissink 48 50 1 1 0 0 0 100 0 0 0 -1 1Z 0 0
2 Vin Veldboer 47 49 1 1 0 0 0 100 0 0 0 1 1W 0 0
3 Marle Wissink 43 48 1 1 0 0 0 100 0 0 0 1 1W 0 0
4 Sepp de Groot 39 47 1 1 0 0 0 100 0 0 0 -1 1Z 0 0
5 Ziya 38 46 1 1 0 0 0 100 0 0 0 1 1W 0 0
6 Simon Trieschnigg 32 45 1 1 0 0 0 100 0 0 0 -1 1Z 0 0
7 Julian Gringhuis 29 44 1 1 0 0 0 100 0 0 0 1 1W 0 0
8 Siebelt 27 43 1 1 0 0 0 100 0 0 0 -1 1Z 0 0
9 Ruben Strootman 22 42 1 0 1 0 0 50 0 0 5 0 25 -1 1Z
10 Sacha Almekinders 12 41 1 0 1 0 0 50 0 0 5 0 25 1 1W
11 Lennart Gringhuis 0 40 1 0 0 1 0 0 0 1 0 1 1W 0 0
12 Floris van den Beld 0 39 1 0 0 1 0 0 0 1 0 -1 1Z 0 0
13 Ruben Almekinders 0 38 1 0 0 1 0 0 0 1 0 -1 1Z 0 0
14 Elias Almekinders 0 37 1 0 0 1 0 0 0 1 0 1 1W 0 0
15 Tom Engberink (T) 0 36 1 0 0 1 0 0 0 1 0 -1 1Z 0 0
16 Florian Laan 0 35 1 0 0 1 0 0 0 1 0 1 1W 0 0
17 Sev Veldboer 0 34 1 0 0 1 0 0 0 1 0 -1 1Z 0 0
18 Samuel 0 33 1 0 0 1 0 0 0 1 0 1 1W 0 0
19 Ingmar Wissink 0 32 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
20 Jurre Lentfert 0 31 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
21 Mart Wennink (T) 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
22 Thomas van `t Hoog 0 29 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
23 Richard ter Horst 0 28 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
24 Albert Hulskers (T) 0 27 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
25 Gijs Gerritsen (T) 0 26 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
26 Roelof Berkepeis (T) 0 25 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
27 Boris Tsoukkermann (T) 0 24 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Beker:

Beker ronde 1
Marle Ruben A 0-1
Julian Sev 1-0
Florian Simon 0-1
sacha Ruben S 0,5-0,5
Elias Sepp 0-1

 

Stand na ronde 1
1 Ruben A 1 uit 1 100%
2 Julian 1 uit 1 100%
3 Simon 1 uit 1 100%
4 Sepp 1 uit 1 100%
5 Sacha 0.5 uit 1 50%
6 Ruben S 0.5 uit 1 50%
7 Marle 0 uit 1 0%
8 Sev 0 uit 1 0%
9 Florian 0 uit 1 0%
10 Elias 0 uit 1 0%

Julian en Sibren winnen snelschaak op eerste speelavond

Het seizoen is weer begonnen!
Op de eerste speelavond werd er gesnelschaakt. Trainers Mart en Roelof deden ook mee. Uiteindelijk zijn Julian en Sibren gedeeld eerste geworden!

Plek   Score Floris Sepp de G Richard Florian Mart Simon Julian Marle Sibren Ingmar Lennart Roelof
  Mart (T) 5       1 x 1 1       1 1
1 Julian 4   1     0 1 x 1   1    
1 Sibren 4   1 1     1     x 1   0
3 Lennart 3 1       0     1   1 x 0
  Roelof (T) 3 1       0       1 0 1 x
4 Floris 2 x 1   1       0     0 0
4 Sepp de G 2 0 x 1 1     0   0      
4 Florian 2 0 0 1 x 0     1        
4 Simon 2     1   0 x 0 1 0      
4 Ingmar 2     1       0   0 x 0 1
9 Marle 1 1     0   0 0 x     0  
10 Richard 0   0 x 0   0     0 0  

Jeugd ronde 24

Wit Zwart Uitslag
Sacha Almekinders Ingmar Wissink 0-1
Sibren Wissink Marle Wissink 0-1
Ruben Almekinders Simon Trieschnigg ½-½
Julian Gringhuis Jurre Lentfert 1-0
Lennart Gringhuis Floris van den Beld 0-1
Elias Almekinders Mart Wennink (T) ½-½
Richard ter Horst Sepp Jongkind 0-1

 

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al
1 Julian Gringhuis 623 40 22 15 3 4 0 75 223 168 0 1W
2 Ingmar Wissink 475 39 20 12 3 5 0 67,5 186,5 119,75 -4 1Z
3 Lennart Gringhuis 459,5 38 22 12 3 7 0 61,4 199 101,75 2 3W
4 Floris van den Beld 456 37 21 12 1 8 0 59,5 229,5 109,5 1 1Z
5 Marle Wissink 375 36 17 8 5 4 0 61,8 162 98,25 1 3Z
6 Sibren Wissink 371 35 21 10 2 9 0 52,4 199,5 81,25 1 1W
7 Sacha Almekinders 283 34 19 8 3 8 0 50 135,5 43,75 -3 1W
8 Jurre Lentfert 221,5 33 15 5 2 8 0 40 160,5 44,75 1 1Z
9 Sepp Jongkind 205 32 13 5 4 4 0 53,8 72,5 30,25 -3 3Z
10 Ruben Almekinders 203 31 17 5 4 8 0 41,2 105,5 24,25 3 2W
11 Mart Wennink (T) 190 30 10 1 8 1 0 50 75,5 38,5 -2 2Z
12 Simon Trieschnigg 187,5 29 18 3 4 11 0 27,8 159 40,5 0 2Z
13 Stijn Wijma 146,5 28 14 2 5 7 0 32,1 94 19,75 0 3Z
14 Elias Almekinders 126,5 27 16 2 6 8 0 31,3 71,5 11 2 2W
15 Gijsbert Kortman 122 26 3 3 0 0 0 100 23,5 23,5 -1 1Z
16 Tom Engberink (T) 118 25 5 0 5 0 0 50 61 30,5 -5 5Z
17 Thomas van ‘t Hoog 112,5 24 6 2 2 2 0 50 35 20,25 -2 1W
18 Richard ter Horst 99 23 12 1 5 6 0 29,2 73 10,25 2 1W
19 Albert Hulskers (T) 87 22 4 1 2 1 0 50 33 18,75 0 2Z
20 Leon Stuij (T) 83 21 5 0 4 1 0 40 32 15,25 1 2Z
21 Nadine Gringhuis 80 20 9 2 0 7 0 22,2 90 11,5 1 1W
22 Gijs Gerritsen (T) 54 19 4 1 1 2 0 37,5 15 4,25 2 1W
23 Roelof Berkepeis (T) 47 18 1 1 0 0 0 100 5 5 1 1W
24 Erik Akkersdijk (T) 46,5 17 2 0 2 0 0 50 14,5 7,25 0 1Z
25 Jesper Bos 40 16 1 1 0 0 0 100 5 5 1 1W
26 Boris Tsoukkerman 32,5 15 1 0 1 0 0 50 10,5 5,25 -1 1Z
27 Mert Sönmez 29,5 14 1 0 1 0 0 50 7 3,5 1 1W
28 Paul ten Vergert (T) 25 13 1 0 1 0 0 50 5 2,5 -1 1Z
29 Arno van Akkeren (T) 24 12 1 0 1 0 0 50 5 2,5 1 1W
30 Milan Cifre 19 11 1 1 0 0 0 100 0 0 -1 1Z
31 Dyon ter Laak 11 10 1 0 0 1 0 0 7 0 1 1W
32 Florian Laan 10 9 1 0 0 1 0 0 1 0 1 1W
Beker ronde 24
Ingmar Sacha 1-0
Jurre Julian 0-1
Simon Ruben 0-1

 

naam   score    
1 Julian 10 uit 11 91%
2 Lennart 6,5 uit 8 81%
3 Floris 6,5 uit 9 72%
4 Ingmar 9 uit 13 69%
5 Gijsbert 2 uit 3 67%
6 Marle 2 uit 3 67%
7 Ruben 5 uit 8 63%
8 Thomas 3,5 uit 6 58%
9 Sibren 7 uit 13 54%
10 Jurre 4 uit 8 50%
11 Sepp 2 uit 5 40%
12 Sacha 4,5 uit 14 32%
13 Ruben 1,5 uit 5 30%
14 Stijn 3 uit 10 30%
15 Simon 2,5 uit 11 23%
16 Elias 1 uit 5 20%
17 Nadine 1 uit 5 20%
18 Richard 0 uit 7 0%
19 Roelof (T) 1 uit 1 100%
20 Erik (T) 1 uit 1 100%
21 Mart (T) 1,5 uit 2 75%
22 Gijs (T) 0,5 uit 1 50%
23 Appie (T) 0 uit 1 0%

Jeugd ronde 23

Competitie:

Wit Zwart Uitslag
Ruben Almekinders Simon Trieschnigg 1-0
Lennart Gringhuis Marle Wissink 1-0
Ingmar Wissink Julian Gringhuis 0-1
Floris van den Beld Sibren Wissink 0-1
Elias Almekinders Sacha Almekinders 0-1

 

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB
1 Julian Gringhuis 590 40 21 14 3 4 0 73,8 206,5 155
2 Lennart Gringhuis 460 39 21 12 3 6 0 64,3 176 96,5
3 Ingmar Wissink 439 38 19 11 3 5 0 65,8 169 105,5
4 Floris van den Beld 410,5 37 20 11 1 8 0 57,5 206,5 92,75
5 Sibren Wissink 368,5 36 20 10 2 8 0 55 177 76,75
6 Marle Wissink 340 35 16 7 5 4 0 59,4 146 84
7 Sacha Almekinders 288,5 34 18 8 3 7 0 52,8 115 40
8 Jurre Lentfert 218 33 14 5 2 7 0 42,9 136,5 42,75
9 Ruben Almekinders 189,5 32 16 5 3 8 0 40,6 95,5 20
10 Sepp Jongkind 186 31 12 4 4 4 0 50 66,5 25
11 Mart Wennink (T) 179,5 30 9 1 7 1 0 50 65,5 33,5
12 Simon Trieschnigg 173,5 29 17 3 3 11 0 26,5 145,5 35,25
13 Stijn Wijma 147,5 28 14 2 5 7 0 32,1 91 19
14 Gijsbert Kortman 118 27 3 3 0 0 0 100 22 22
15 Tom Engberink (T) 118 26 5 0 5 0 0 50 57,5 28,75
16 Thomas van ‘t Hoog 113 25 6 2 2 2 0 50 33,5 19,25
17 Elias Almekinders 112,5 24 15 2 5 8 0 30 62 8,5
18 Richard ter Horst 100 23 11 1 5 5 0 31,8 64 9,75
19 Albert Hulskers (T) 88 22 4 1 2 1 0 50 31 18
20 Leon Stuij (T) 82 21 5 0 4 1 0 40 30,5 14,5
21 Nadine Gringhuis 77 20 9 2 0 7 0 22,2 87 11
22 Gijs Gerritsen (T) 54 19 4 1 1 2 0 37,5 14,5 4,25
23 Roelof Berkepeis (T) 48 18 1 1 0 0 0 100 4,5 4,5
24 Erik Akkersdijk (T) 46 17 2 0 2 0 0 50 14,5 7,25
25 Jesper Bos 41 16 1 1 0 0 0 100 4,5 4,5
26 Boris Tsoukkerman 33 15 1 0 1 0 0 50 9,5 4,75
27 Mert Sönmez 30 14 1 0 1 0 0 50 6 3
28 Paul ten Vergert (T) 25,5 13 1 0 1 0 0 50 4,5 2,25
29 Arno van Akkeren (T) 24,5 12 1 0 1 0 0 50 4,5 2,25
30 Dyon ter Laak 11 11 1 0 0 1 0 0 6,5 0

Beker

Ronde 23
Simon Ruben 0-1
Sacha Elias 1-0
Sibren Floris 0-1
Julian Ingmar 1-0

 

Naam       Score
1 Julian 9 uit 10 90%
2 Lennart 6,5 uit 8 81%
3 Ingmar 8 uit 12 67%
4 Floris 6,5 uit 9 72%
5 Gijsbert 2 uit 3 67%
6 Marle 2 uit 3 67%
7 Sibren 7 uit 13 54%
8 Thomas 3,5 uit 6 58%
9 Jurre 4 uit 7 57%
10 Ruben 4 uit 7 57%
11 Sepp 2 uit 5 40%
12 Ruben 1,5 uit 5 30%
13 Stijn 3 uit 10 30%
14 Sacha 4,5 uit 13 35%
15 Simon 2,5 uit 10 25%
16 Elias 1 uit 5 20%
17 Nadine 1 uit 5 20%
18 Richard 0 uit 7 0%
19 Roelof (T) 1 uit 1 100%
20 Erik (T) 1 uit 1 100%
21 Mart (T) 1,5 uit 2 75%
22 Gijs (T) 0,5 uit 1 50%
23 Appie (T) 0 uit 1 0%

Jeugd ronde 22

Competitie:

Wit Zwart Uitslag
Thomas van ‘t Hoog Sacha Almekinders 1-0
Julian Gringhuis Sibren Wissink 0-1
Lennart Gringhuis Ruben Almekinders 1-0
Ingmar Wissink Floris van den Beld 0-1
Gijs Gerritsen (T) Elias Almekinders 0-1

 

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al
1 Julian Gringhuis 550,5 40 20 13 3 4 0 72,5 188 137,5 0 1W
2 Ingmar Wissink 438,5 39 18 11 3 4 0 69,4 145,5 99,5 -4 3W
3 Lennart Gringhuis 425,5 38 20 11 3 6 0 62,5 160,5 83,5 0 1W
4 Floris van den Beld 412,5 37 19 11 1 7 0 60,5 185,5 87,75 1 1Z
5 Marle Wissink 341,5 36 15 7 5 3 0 63,3 124,5 78,5 3 1Z
6 Sibren Wissink 334,5 35 19 9 2 8 0 52,6 160,5 62,75 1 1Z
7 Sacha Almekinders 269,5 34 17 7 3 7 0 50 107,5 35,5 -3 1Z
8 Jurre Lentfert 214 33 14 5 2 7 0 42,9 129,5 40,25 2 1W
9 Sepp Jongkind 181 32 12 4 4 4 0 50 63,5 25 -2 2Z
10 Mart Wennink (T) 179,5 31 9 1 7 1 0 50 64,5 33 -1 1Z
11 Simon Trieschnigg 172,5 30 16 3 3 10 0 28,1 130 33,25 2 3W
12 Ruben Almekinders 161 29 15 4 3 8 0 36,7 89 15,5 1 1Z
13 Stijn Wijma 148,5 28 14 2 5 7 0 32,1 87 18,5 0 3Z
14 Tom Engberink (T) 117 27 5 0 5 0 0 50 54,5 27,25 -5 5Z
15 Gijsbert Kortman 115 26 3 3 0 0 0 100 21 21 -1 1Z
16 Elias Almekinders 113,5 25 14 2 5 7 0 32,1 52,5 8,5 0 1Z
17 Thomas van ‘t Hoog 108 24 6 2 2 2 0 50 32,5 18,25 -2 1W
18 Richard ter Horst 102 23 11 1 5 5 0 31,8 61 9,75 1 1Z
19 Albert Hulskers (T) 87,5 22 4 1 2 1 0 50 30 17 0 2Z
20 Leon Stuij (T) 85 21 5 0 4 1 0 40 28,5 13,5 1 2Z
21 Nadine Gringhuis 78 20 9 2 0 7 0 22,2 81 10 1 1W
22 Gijs Gerritsen (T) 56 19 4 1 1 2 0 37,5 14,5 4,25 2 1W
23 Roelof Berkepeis (T) 48 18 1 1 0 0 0 100 4,5 4,5 1 1W
24 Erik Akkersdijk (T) 47 17 2 0 2 0 0 50 13,5 6,75 0 1Z
25 Jesper Bos 40 16 1 1 0 0 0 100 4,5 4,5 1 1W
26 Boris Tsoukkerman 33 15 1 0 1 0 0 50 9,5 4,75 -1 1Z
27 Mert Sönmez 30 14 1 0 1 0 0 50 6 3 1 1W
28 Paul ten Vergert (T) 25 13 1 0 1 0 0 50 4,5 2,25 -1 1Z
29 Arno van Akkeren (T) 24 12 1 0 1 0 0 50 4,5 2,25 1 1W
30 Dyon ter Laak 11 11 1 0 0 1 0 0 5,5 0 1 1W

Beker:

Beker ronde 22
Ruben Lennart 0-1
Sibren Julian 0-1
Sacha Thomas 0,5-0,5

 

Naam       Score
1 Julian 8 uit 9 89%
2 Lennart 6,5 uit 8 81%
3 Ingmar 8 uit 11 73%
4 Floris 5,5 uit 8 69%
5 Gijsbert 2 uit 3 67%
6 Marle 2 uit 3 67%
7 Sibren 7 uit 12 58%
8 Thomas 3,5 uit 6 58%
9 Jurre 4 uit 7 57%
10 Ruben 3 uit 6 50%
11 Sepp 2 uit 5 40%
12 Ruben 1,5 uit 5 30%
13 Stijn 3 uit 10 30%
14 Sacha 3,5 uit 12 29%
15 Simon 2,5 uit 9 28%
16 Elias 1 uit 4 25%
17 Nadine 1 uit 5 20%
18 Richard 0 uit 7 0%
19 Roelof (T) 1 uit 1 100%
20 Erik (T) 1 uit 1 100%
21 Mart (T) 1,5 uit 2 75%
22 Gijs (T) 0,5 uit 1 50%
23 Appie (T) 0 uit 1 0%

Jeugd ronde 20

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Perc WP SB
1 Julian Gringhuis 511 40 18 12 3 3 75 158,5 118
2 Ingmar Wissink 437 39 17 11 3 3 73,5 122 90,5
3 Lennart Gringhuis 400 38 19 10 3 6 60,5 149,5 76,25
4 Floris van den Beld 379 37 17 10 1 6 61,8 149,5 70,75
5 Marle Wissink 340 36 15 7 5 3 63,3 114,5 73
6 Sibren Wissink 293 35 17 8 1 8 50 139 46,25
7 Sacha Almekinders 270 34 15 7 3 5 56,7 97,5 33,5
8 Jurre Lentfert 218,5 33 13 5 2 6 46,2 114,5 37,25
9 Simon Trieschnigg 168,5 32 16 3 3 10 28,1 122,5 28,75
10 Ruben Almekinders 161 31 14 4 3 7 39,3 72 15
11 Sepp Jongkind 157,5 30 11 3 4 4 45,5 53,5 17,5
12 Stijn Wijma 149 29 14 2 5 7 32,1 78 16,5
13 Mart Wennink (T) 145 28 8 0 7 1 43,8 56,5 26
14 Gijsbert Kortman 119 27 3 3 0 0 100 20 20
15 Tom Engberink (T) 117,5 26 5 0 5 0 50 52,5 26,25
16 Richard ter Horst 103,5 25 11 1 5 5 31,8 56 8,5
17 Elias Almekinders 91 24 12 1 5 6 29,2 40 5,5
18 Leon Stuij (T) 87,5 23 5 0 4 1 40 28,5 13,5
19 Nadine Gringhuis 84 22 9 2 0 7 22,2 77,5 10
20 Thomas van ‘t Hoog 75,5 21 5 1 2 2 40 22 8,25
21 Gijs Gerritsen (T) 58 20 3 1 1 1 50 10 4,25
22 Albert Hulskers (T) 50,5 19 3 0 2 1 33,3 19,5 8
23 Roelof Berkepeis (T) 47 18 1 1 0 0 100 4,5 4,5
24 Jesper Bos 41 17 1 1 0 0 100 3,5 3,5
25 Boris Tsoukkerman 34 16 1 0 1 0 50 9,5 4,75
26 Mert Sönmez 30,5 15 1 0 1 0 50 5 2,5
27 Erik Akkersdijk (T) 27 14 1 0 1 0 50 3,5 1,75
28 Paul ten Vergert (T) 25 13 1 0 1 0 50 3,5 1,75
29 Arno van Akkeren (T) 24 12 1 0 1 0 50 3,5 1,75
30 Dyon ter Laak 11 11 1 0 0 1 0 5,5 0

Beker:

Beker ronde 20
Elias Simon 0-1
Stijn Sibren 0-1
Sacha Lennart 0-1
Floris Ruben 1-0

 

Naam       Score
1 Julian 7 uit 8 88%
2 Lennart 5,5 uit 7 79%
3 Ingmar 8 uit 11 73%
4 Floris 5,5 uit 8 69%
5 Gijsbert 2 uit 3 67%
6 Marle 2 uit 3 67%
7 Sibren 7 uit 11 64%
8 Thomas 3 uit 5 60%
9 Jurre 4 uit 7 57%
10 Ruben 3 uit 6 50%
11 Sepp 2 uit 5 40%
12 Ruben 1,5 uit 4 38%
13 Stijn 3 uit 10 30%
14 Simon 2,5 uit 9 28%
15 Sacha 3 uit 11 27%
16 Elias 1 uit 4 25%
17 Nadine 1 uit 5 20%
18 Richard 0 uit 7 0%
19 Roelof (T) 1 uit 1 100%
20 Erik (T) 1 uit 1 100%
21 Mart (T) 1,5 uit 2 75%
22 Gijs (T) 0,5 uit 1 50%
23 Appie (T) 0 uit 1 0%

Jeugd ronde 19

Wit Zwart Uitslag
Simon Trieschnigg Ruben Almekinders 0-1
Sacha Almekinders Julian Gringhuis 0-1
Lennart Gringhuis Stijn Wijma 1-0
Ingmar Wissink Sibren Wissink 1-0
Floris van den Beld Jurre Lentfert 1-0
Mart Wennink (T) Sepp Jongkind ½-½
Elias Almekinders Richard ter Horst ½-½

 

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Perc WP SB Kl Al
1 Julian Gringhuis 492,5 40 17 12 2 3 76,5 138,5 104,5 -1 1Z
2 Ingmar Wissink 420,5 39 16 11 2 3 75 111,5 82,75 -6 1W
3 Lennart Gringhuis 372,5 38 18 9 3 6 58,3 132,5 63,5 0 3W
4 Floris van den Beld 345 37 16 9 1 6 59,4 137 61,75 2 1W
5 Marle Wissink 325 36 14 7 4 3 64,3 93,5 62 4 4W
6 Sacha Almekinders 273,5 35 14 7 3 4 60,7 80,5 31 -4 1W
7 Sibren Wissink 262 34 16 7 1 8 46,9 127,5 40,75 0 1Z
8 Jurre Lentfert 219 33 13 5 2 6 46,2 107 35 1 2Z
9 Ruben Almekinders 164 32 13 4 3 6 42,3 56,5 12,75 1 2Z
10 Sepp Jongkind 154,5 31 11 3 4 4 45,5 51,5 17,5 -1 1Z
11 Stijn Wijma 149,5 30 13 2 5 6 34,6 66,5 16,5 1 2Z
12 Simon Trieschnigg 145,5 29 15 2 3 10 23,3 114,5 23,75 1 2W
13 Mart Wennink (T) 145 28 8 0 7 1 43,8 53,5 24,5 0 3W
14 Gijsbert Kortman 116 27 3 3 0 0 100 19,5 19,5 -1 1Z
15 Richard ter Horst 101,5 26 11 1 5 5 31,8 54 8,5 1 1Z
16 Tom Engberink (T) 98 25 4 0 4 0 50 38 19 -4 4Z
17 Elias Almekinders 88,5 24 11 1 5 5 31,8 35 5,5 1 2W
18 Leon Stuij (T) 87 23 5 0 4 1 40 28 13,25 1 2Z
19 Nadine Gringhuis 84 22 9 2 0 7 22,2 73,5 10 1 1W
20 Thomas van ‘t Hoog 74 21 5 1 2 2 40 22 8,25 -3 4Z
21 Gijs Gerritsen (T) 60 20 3 1 1 1 50 10 4,25 1 1Z
22 Albert Hulskers (T) 49,5 19 3 0 2 1 33,3 19 7,75 1 1Z
23 Roelof Berkepeis (T) 49 18 1 1 0 0 100 3,5 3,5 1 1W
24 Jesper Bos 39 17 1 1 0 0 100 3,5 3,5 1 1W
25 Boris Tsoukkerman 34,5 16 1 0 1 0 50 9 4,5 -1 1Z
26 Mert Sönmez 30 15 1 0 1 0 50 5 2,5 1 1W
27 Erik Akkersdijk (T) 25,5 14 1 0 1 0 50 3,5 1,75 1 1W
28 Paul ten Vergert (T) 25 13 1 0 1 0 50 3,5 1,75 -1 1Z
29 Arno van Akkeren (T) 23 12 1 0 1 0 50 3,5 1,75 1 1W
30 Dyon ter Laak 11 11 1 0 0 1 0 5,5 0 1 1W

Beker

Beker ronde 19
Ruben Simon 1-0
Julian Sacha 1-0
Stijn Lennart 0-1
Sibren Ingmar 1-0
Jurre Floris 0-1
Sepp Mart 0,5-0,5

 

Naam Score
1 Julian 7 uit 8 88%
2 Lennart 4,5 uit 6 75%
3 Ingmar 8 uit 11 73%
4 Gijsbert 2 uit 3 67%
5 Marle 2 uit 3 67%
6 Floris 4,5 uit 7 64%
7 Thomas 3 uit 5 60%
8 Sibren 6 uit 10 60%
9 Ruben 3 uit 5 60%
10 Jurre 4 uit 7 57%
11 Sepp 2 uit 5 40%
12 Ruben 1,5 uit 4 38%
13 Elias 1 uit 3 33%
14 Stijn 3 uit 9 33%
15 Sacha 3 uit 10 30%
16 Nadine 1 uit 5 20%
17 Simon 1,5 uit 8 19%
18 Richard 0 uit 7 0%
19 Roelof (T) 1 uit 1 100%
20 Erik (T) 1 uit 1 100%
21 Mart (T) 1,5 uit 2 75%
22 Gijs (T) 0,5 uit 1 50%
23 Appie (T) 0 uit 1 0%

Jeugdsnelschaken kent 5 winnaars!

Sacha, Ingmar, Floris, Julian en Lennart zijn allemaal gedeelt eerste geworden bij het snelschaken. In de stand zijn de trainers tussen haakjes () gezet.

T Score U
1 (Gijs) 5 uit 5
2 (Boris) 5 uit 5
3 Sacha 3 uit 5
4 Ingmar 3 uit 5
5 Floris 3 uit 5
6 Julian 3 uit 5
7 Lennart 3 uit 5
8 Stijn 2,5 uit 5
9 Marle 2 uit 5
10 Ruben 2 uit 3
11 Sepp 1,5 uit 5
12 (Tom) 1,5 uit 3
13 Jurre 1 uit 5
14 Elias 1 uit 5
15 Dyon 1 uit 5
16 Simon 0,5 uit 5