April 2020
M T W T F S S
« Mar    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Jeugd ronde 17

Wit
ZwartUitslag
Ingmar WissinkRuben Strootman1-0
Marle WissinkNasrallah Bakkali1-0
Floris van den BeldSacha Almekinders1-0
Siebolt MersmannTimothy Voinov1-0
Sepp de GrootSibren Wissink1-0
Elias AlmekindersDaniel Vaanholt0-1
Mio HoogenbergRoelof Berkepeis (T)0-1
Florian LaanQuirijn Zürchner0-1
Edward KoopVictor Brorens0-1
Simon TrieschniggJoris Lipman1-0
Viggo KrukkertNoud Polhorst1-0
Mohamed BakkaliTije Ekkels0-1
Teoman CatiFrederique Laan0-1
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPercWPSB
1Floris van den Beld609501714030824139
2Julian Gringhuis536491512120833125
3Ingmar Wissink437481711150676134
4Nasrallah Bakkali388471710070588132
5Marle Wissink3184612903075082
6Lennart Gringhuis24445136160500104
7Sacha Almekinders2374413616050087
8Sepp de Groot23743155190367128
9Quirijn Zürchner2134210514055070
10Ruben Strootman2094114707050079
11Simon Trieschnigg1994010613065064
12Sibren Wissink18739145090357104
13Florian Laan1823812525050063
14Siebolt Mersmann1753712525050068
15Victor Brorens174369612072237
16Gijsbert Kortman172357502071454
17Michael Voinov1723410415045077
18Roelof Berkepeis (T)170337520085726
19Joris Lipman1553213517042369
20Caspian Koolwaaij1233110424050052
21Tije Ekkels1183013427038557
22Richard ter Horst1072910325040054
23Edward Koop1032812417037559
24Elias Almekinders1012715339030064
25Jurre Lenfert90267304042949
26Mio Hoogenberg882513319026961
27Noud Polhorst742411227027348
28Daniel Vaanholt70238224037531
29Viggo Krukkert60226132041724
30Ruben Almekinders53214112037526
31Pepijn Vermaak5220211007509
32Timothy Voinov31195113030022
33Mohamed Bakkali29186024016729
34Mart Wennink (T)24172011025012
35Andor Achterbos17161100010000
36Frederique Laan11151100010000
37Cristiaan Zurchner014400400018
38Annefleur Vermaak01310010004
39Teun van der Veen01210010004
40Teoman Cati01110010001

Beker

Ronde 17


Ruben
Ingmar0-1
Sacha
Floris0-1
Sibren
Sepp1-0
Daniel
Elias0-1
Roelof
Mio1-0
Quirijn
Florian1-0
Victor
Edward1-0
Joris
Simon
Noud
Viggo0-1
Tije
Mohamed1-0
Frederique
Teoman0-1
NaamPunten WedstrijdenPercentage
1Marle2uit2100%
2Teoman1uit1100%
3Lennart3.5uit488%
4Michael2.5uit383%
5Julian5uit683%
6Floris5uit683%
7Sibren4uit580%
8Joris3uit475%
9Timothy1.5uit275%
10Victor1.5uit275%
11Ingmar4.5uit675%
12Gijsbert2uit367%
13Victor4uit667%
14Ruben S5uit863%
15Nasrallah5.5uit1055%
16Richard2.5uit550%
17Caspian2uit450%
18Christiaan1uit250%
19Ruben A1uit250%
20Siebolt1.5uit350%
21Elias3uit650%
22Quirijn2uit450%
23Viggo1uit250%
24Tije3uit743%
25Simon2.5uit642%
26Florian2.5uit736%
27Sepp2uit633%
28Edward2.5uit831%
29Sacha1uit425%
30Mio2uit1020%
31Noud0.5uit68%
32Annefleur0uit10%
33Siebolt0uit10%
34Jurre0uit10%
35Pepijn0uit10%
36Mohamed0uit10%
37Daniel0uit40%
38Teun0uit10%
39Frederique0uit10%
40Roelof (T)1uit1100%

Jeugd ronde 15

Competitie:

WitZwartUitslag
Julian GringhuisIngmar Wissink0-1
Floris van den BeldLennart Gringhuis1-0
Ruben StrootmanSiebolt Mersmann1-0
Sepp de GrootSacha Almekinders0-1
Caspian KoolwaaijTije Ekkels½-½
Michael VoinovVictor Brorens1-0
Nasrallah BakkaliFlorian Laan1-0
Richard ter HorstElias Almekinders½-½
Timothy VoinovViggo Krukkert½-½
Mohamed BakkaliMio Hoogenberg0-1
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPercWPSBKlAlOnNg
1Floris van den Beld56150151302086,710888,512W00
2Julian Gringhuis505,549141112082,110578,7521W01
3Ingmar Wissink408,548151014070111,560,7512Z00
4Nasrallah Bakkali33747159060609943,511W00
5Marle Wissink2744610802080543801W05
6Lennart Gringhuis198,54512516045,887,527,7502Z03
7Sacha Almekinders189441151505054,523,75-12Z04
8Sibren Wissink1794312507041,78224,522W03
9Sepp de Groot1794213418034,6103,52711W02
10Quirijn Zürchner17241941405058,525,7511W06
11Michael Voinov167,54010415045692801W05
12Florian Laan163,53911524054,55121-11Z04
13Simon Trieschnigg160,5389513061,150,521,75-11W06
14Ruben Strootman1583712606050531901W03
15Roelof Berkepeis (T)147,5366420083,319,518,25-21W09
16Gijsbert Kortman137356402066,743,517,501W09
17Victor Brorens126,5347511078,622,516-11Z08
18Siebolt Mersmann12633103250405616,501Z05
19Joris Lipman1213211416040,947,516,5-11Z04
20Caspian Koolwaaij117,5311042405045,513,2501W04
21Edward Koop105301041504542,511,7501Z05
22Richard ter Horst102291032504045,513,501W04
23Tije Ekkels962811326036,44510,75-11Z04
24Jurre Lenfert91277304042,9439-11Z08
25Mio Hoogenberg84,52611317031,8438,75-12Z03
26Elias Almekinders79,52513238026,952,58,5-12Z02
27Ruben Almekinders57244112037,5237-23Z011
28Pepijn Vermaak53,52321100759,57,7522W013
29Noud Polhorst45229126022,235,54,511W06
30Viggo Krukkert36214031037,513,53,75-22Z011
31Mohamed Bakkali30,520402202518,53,501W011
32Timothy Voinov27194112037,511,51,7523W011
33Mart Wennink (T)2418201102511,55,2501Z013
34Daniel Vaanholt21176024016,721,51,75-21Z09
35Andor Achterbos1916110001000,50,511W014
36Cristiaan Zurchner01540040016,5001W011
37Annefleur Vermaak0141001004,5011W014
38Teun van der Veen0131001004,5011W014

Beker

NasrallahFlorian0,5-0,5
MichaelVictor0,5-0,5
NaamPuntenWestrijdenPercentage
1Joris3uit3100%
2Marle2uit2100%
3Lennart3,5uit488%
4Michael2,5uit383%
5Julian5uit683%
6Floris4uit580%
7Sibren3uit475%
8Timothy1,5uit275%
9Victor1,5uit275%
10Ruben S5uit771%
11Ingmar3,5uit570%
12Gijsbert2uit367%
13Victor3uit560%
14Nasrallah5,5uit1055%
15Richard2,5uit550%
16Caspian2uit450%
17Christiaan1uit250%
18Ruben A1uit250%
19Siebolt1,5uit350%
20Florian2,5uit642%
21Sepp2uit540%
22Elias2uit540%
23Edward2,5uit736%
24Quirijn1uit333%
25Sacha1uit333%
26Tije2uit633%
27Simon1,5uit530%
28Mio2uit922%
29Noud0,5uit510%
30Annefleur0uit10%
31Siebolt0uit10%
32Jurre0uit10%
33Viggo0uit10%
34Pepijn0uit10%
35Daniel0uit30%
36Teun0uit10%

Jeugd ronde 14

Competitie

WitZwartUitslag
Marle WissinkMohamed Bakkali1-0
Sibren WissinkJulian Gringhuis0-1
Floris van den BeldSepp de Groot1-0
Siebolt MersmannJoris Lipman½-½
Roelof Berkepeis (T)Viggo Krukkert½-½
Quirijn ZürchnerNasrallah Bakkali0-1
Florian LaanMichael Voinov½-½
Tije EkkelsRichard ter Horst0-1
Simon TrieschniggIngmar Wissink0-1
Timothy VoinovElias Almekinders0-1
Victor BrorensRuben Strootman1-0
Andor AchterbosMart Wennink (T)1-0
Teun van der VeenEdward Koop0-1
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPercWPSBKlAlOnNg
1Floris van den Beld51950141202085,797,57801W00
2Julian Gringhuis504,549131111088,589,574,7511Z01
3Ingmar Wissink3634814914067,994,546,7521Z00
4Nasrallah Bakkali2964714806057,187,53501Z00
5Marle Wissink2774610802080523601W04
6Lennart Gringhuis206,5451151505070,526,7511Z03
7Sepp de Groot185,54412417037,5932502Z02
8Sibren Wissink1764312507041,77822,522W02
9Quirijn Zürchner17042941405055,524,2511W05
10Florian Laan165,5411052306036,517,2501W04
11Simon Trieschnigg164,5409513061,147,520,75-11W05
12Roelof Berkepeis (T)147396420083,317,516,5-21W08
13Sacha Almekinders143,538104150454717,2501Z04
14Gijsbert Kortman140376402066,739,515,501W08
15Victor Brorens134366510091,71513,2502W08
16Michael Voinov130359315038,958,520,5-12Z05
17Siebolt Mersmann124349324044,446,51412W05
18Ruben Strootman1203311506045,54714-12Z03
19Joris Lipman116,53211416040,94314-11Z03
20Edward Koop109311041504539,510,7501Z04
21Caspian Koolwaaij106309414050389,75-12Z04
22Jurre Lenfert92297304042,9429-11Z07
23Richard ter Horst89,5289315038,93810,5-13Z04
24Tije Ekkels76,5271031603538,57,7501W04
25Elias Almekinders66,52612228025435,7501Z02
26Mio Hoogenberg58251021702539,56,7501Z03
27Ruben Almekinders57,5244112037,522,56,75-23Z010
28Pepijn Vermaak50,52321100758,57,2522W012
29Noud Polhorst43229126022,232,5411W05
30Mohamed Bakkali29,5213021033,3153,5-12Z011
31Viggo Krukkert28203021033,3123-11Z011
32Mart Wennink (T)2419201102510,54,7501Z012
33Andor Achterbos2018110001000,50,511W013
34Daniel Vaanholt19,5176024016,7191,5-21Z08
35Timothy Voinov19163102033,39,5112W011
36Cristiaan Zurchner01540040015,5001W010
37Annefleur Vermaak0141001004,5011W013
38Teun van der Veen0131001004,5011W013

Beker

JulianSibren1-0
SeppFloris0-1
NasrallahQuirijn1-0
RichardTije0-1
IngmarSimon0,5-0,5
Ruben  Victor1-0
EdwardTeun1-0
NaamPuntenWestrijdenPercentage
1Michael2uit2100%
2Joris3uit3100%
3Marle2uit2100%
4Lennart3,5uit488%
5Julian5uit683%
6Floris4uit580%
7Sibren3uit475%
8Timothy1,5uit275%
9Victor1,5uit275%
10Ruben S5uit771%
11Ingmar3,5uit570%
12Gijsbert2uit367%
13Victor2,5uit463%
14Nasrallah5uit956%
15Richard2,5uit550%
16Caspian2uit450%
17Christiaan1uit250%
18Ruben A1uit250%
19Siebolt1,5uit350%
20Sepp2uit540%
21Florian2uit540%
22Elias2uit540%
23Edward2,5uit736%
24Quirijn1uit333%
25Sacha1uit333%
26Tije2uit633%
27Simon1,5uit530%
28Mio2uit922%
29Noud0,5uit510%
30Annefleur0uit10%
31Siebolt0uit10%
32Jurre0uit10%
33Viggo0uit10%
34Pepijn0uit10%
35Daniel0uit30%
36Teun0uit10%

Jeugd ronde 13

WitZwartUitslag
Julian GringhuisQuirijn Zürchner1-0
Ingmar WissinkFloris van den Beld0-1
Sibren WissinkFlorian Laan1-0
Nasrallah BakkaliCaspian Koolwaaij1-0
Edward KoopRuben Strootman0-1
Noud PolhorstMohamed Bakkali½-½
Victor BrorensMio Hoogenberg1-0
Viggo KrukkertDaniel Vaanholt½-½
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPercWPSBKlAlOnNg
1Floris van den Beld47650131102084,68567,5-11Z00
2Julian Gringhuis459,549121011087,578,564,7522W01
3Ingmar Wissink317,54813814065,48339,2533W00
4Marle Wissink255479702077,84833-12Z04
5Nasrallah Bakkali2494613706053,876,528,512W00
6Lennart Gringhuis194,545115150506625,7511Z02
7Sepp de Groot1814411416040,974,523,7511Z02
8Sibren Wissink1804311506045,560,52011W02
9Simon Trieschnigg169,5428512068,83519,25-22Z05
10Quirijn Zürchner169,5418413056,34321,7501Z05
11Sacha Almekinders152,540104150454415,7501Z03
12Gijsbert Kortman145396402066,737,515,501W07
13Florian Laan143,5389513061,130,514,5-12Z04
14Roelof Berkepeis (T)1373754100901615,5-32Z08
15Ruben Strootman120361050505036,51101Z03
16Siebolt Mersmann109358314043,839,510,2501W05
17Michael Voinov107348305037,54815,501Z05
18Caspian Koolwaaij105,5339414050348,75-12Z03
19Joris Lipman101321040604036,51001W03
20Victor Brorens100315410090108,25-11W08
21Jurre Lenfert96307304042,938,58,5-11Z06
22Edward Koop95299315038,9379,7512W04
23Tije Ekkels76,5289315038,930,56,25-12Z04
24Richard ter Horst61,5278215031,3316,502Z04
25Ruben Almekinders59,5264112037,521,56,75-23Z09
26Mio Hoogenberg582510217025354,7501Z02
27Pepijn Vermaak51,524211007586,7522W011
28Elias Almekinders492311128018,238,5412W02
29Noud Polhorst42229126022,229,5311W04
30Mohamed Bakkali312120200506,53,2501Z011
31Mart Wennink (T)242010100508,54,2511W012
32Daniel Vaanholt19196024016,717,51,25-21Z07
33Timothy Voinov181821010505,5101W011
34Viggo Krukkert91720110256,50,501W011
35Cristiaan Zurchner01640040014001W09
36Annefleur Vermaak0151001003,5011W012

Beker

QuirijnJulian0-1
MioVictor0-1
Ruben  Edward1-0
NasrallahCaspian1-0
SibrenFlorian1-0
NaamPuntenWestrijdenPercentage
1Michael2uit2100%
2Sibren3uit3100%
3Joris3uit3100%
4Marle2uit2100%
5Lennart3,5uit488%
6Victor2,5uit383%
7Julian4uit580%
8Floris3uit475%
9Timothy1,5uit275%
10Victor1,5uit275%
11Ingmar3uit475%
12Gijsbert2uit367%
13Ruben S4uit667%
14Richard2,5uit463%
15Caspian2uit450%
16Christiaan1uit250%
17Ruben A1uit250%
18Siebolt1,5uit350%
19Sepp2uit450%
20Nasrallah4uit850%
21Florian2uit540%
22Elias2uit540%
23Quirijn1uit333%
24Simon1uit333%
25Sacha1uit333%
26Edward1,5uit625%
27Mio2uit922%
28Tije1uit520%
29Noud0,5uit510%
30Annefleur0uit10%
31Siebolt0uit10%
32Jurre0uit10%
33Viggo0uit10%
34Pepijn0uit10%
35Daniel0uit30%

Jeug ronde 11

Competitie

Wit
ZwartUitslag
Ingmar WissinkNasrallah Bakkali1-0
Lennart GringhuisSibren Wissink1-0
Floris van den BeldJulian Gringhuis1-0
Ruben StrootmanDaniel Vaanholt1-0
Sepp de GrootMarle Wissink0-1
Caspian KoolwaaijRichard ter Horst1-0
Elias AlmekindersTije Ekkels0-1
Mio HoogenbergJoris Lipman0-1
Edward KoopQuirijn Zürchner0-1
Victor BrorensNoud Polhorst1-0
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPerc
1Floris van den Beld44450111001090
2Julian Gringhuis3804910811085
3Ingmar Wissink2774811713068
4Marle Wissink197478602075
5Lennart Gringhuis1924610514055
6Nasrallah Bakkali1844511506045
7Sepp de Groot1724410415045
8Sibren Wissink148439405044
9Gijsbert Kortman146426402066
10Roelof Berkepeis (T)139415410090
11Florian Laan136407511078
12Quirijn Zürchner132396312058
13Simon Trieschnigg122387412064
14Siebolt Mersmann120377313050
15Sacha Almekinders116369315038
16Joris Lipman113359405044
17Michael Voinov106348305037
18Jurre Lenfert96337304042
19Edward Koop92328314043
20Caspian Koolwaaij81317313050
21Tije Ekkels77309315038
22Mio Hoogenberg70298215031
23Ruben Strootman67288305037
24Richard ter Horst60277214035
25Pepijn Vermaak54262110075
26Victor Brorens54253210083
27Elias Almekinders522410127020
28Ruben Almekinders48234112037
29Mart Wennink (T)24221010050
30Mohamed Bakkali20211010050
31Timothy Voinov19202101050
32Daniel Vaanholt10194013012
33Noud Polhorst918701607
34Cristiaan Zurchner017400400
35Viggo Krukkert016100100
36Annefleur Vermaak015100100

Beker

Ronde 11


ViggoFlorian0-1
NoudVictor0-1
Joris Mio1-0

NaamPunten
WedstrijdenPercentage
1Michael2uit2100%
2Sibren2uit2100%
3Joris3uit3100%
4Caspian2uit2100%
5Marle2uit2100%
6Lennart3.5uit488%
7Floris3uit475%
8Julian3uit475%
9Timothy1.5uit275%
10Victor1.5uit275%
11Ingmar2uit367%
12Gijsbert2uit367%
13Florian2uit367%
14Richard2.5uit463%
15Ruben S3uit560%
16Christiaan1uit250%
17Ruben A1uit250%
18Siebolt1.5uit350%
19Quirijn1uit250%
20Sepp2uit450%
21Victor0.5uit150%
22Nasrallah3uit743%
23Elias2uit540%
24Simon1uit333%
25Sacha1uit333%
26Edward1.5uit530%
27Tije1uit520%
28Mio1uit714%
29Noud0.5uit510%
30Annefleur0uit10%
31Siebolt0uit10%
32Jurre0uit10%
33Viggo0uit10%
34Pepijn0uit10%
35Daniel0uit20%

Jeugd ronde 10

Competitie

WitZwartUitslag
Julian GringhuisNasrallah Bakkali1-0
Marle WissinkJurre Lenfert1-0
Lennart GringhuisIngmar Wissink0-1
Gijsbert KortmanFloris van den Beld0-1
Sepp de GrootSiebolt Mersmann½-½
Caspian KoolwaaijDaniel Vaanholt1-0
Sacha AlmekindersMio Hoogenberg1-0
Joris LipmanElias Almekinders1-0
Noud PolhorstTije Ekkels0-1
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPercWPSBKlAlOnNg
1Floris van den Beld39550109010905041,5-22Z00
2Julian Gringhuis381499810094,446,544,2511W01
3Ingmar Wissink239481061306548,521,7501Z00
4Nasrallah Bakkali18247105050504816,501Z00
5Sepp de Groot168,54694140504416,7511W01
6Marle Wissink159457502071,425,512,512W03
7Lennart Gringhuis155,54494140504415,7512W01
8Gijsbert Kortman148436402066,731,513,501W04
9Sibren Wissink14442840405037,513,522W02
10Roelof Berkepeis (T)13041440001001212-21Z06
11Siebolt Mersmann122,54073130503010,25-12Z03
12Florian Laan117,539641107511,5902W04
13Sacha Almekinders116,5389315038,9339,7511W01
14Simon Trieschnigg113,5377412064,32310,25-11Z03
15Michael Voinov110368305037,53710,501Z02
16Quirijn Zürchner94355212050189,7512W05
17Edward Koop91,534731305021,57,25-12Z03
18Jurre Lenfert91337304042,931,57,5-11Z03
19Joris Lipman81328305037,5246,501W02
20Mio Hoogenberg71317214035,720,54,75-11Z02
21Richard ter Horst56,5306213041,717421W03
22Pepijn Vermaak5629211007575,7522W08
23Elias Almekinders53,5289126022,2253,5-13Z01
24Caspian Koolwaaij52,5276213041,7171,7503W03
25Tije Ekkels49,5268215031,320,51,2501Z02
26Ruben Strootman48257205028,6242,5-12Z03
27Ruben Almekinders45244112037,514,53,75-23Z06
28Victor Broerens32,52321100753,52,25-22Z08
29Mart Wennink (T)242210100506,53,2511W09
30Timothy Voinov2021210105020,501W08
31Noud Polhorst1020601508,314,50,2523W04
32Daniel Vaanholt9,5193012016,740,25-12Z07
33Cristiaan Zurchner01840040012001W06
34Annefleur Vermaak0171001003,5011W09

Beker

Ronde 10
TijeNoud1-0
NasrallahJulian1-0
FlorisGijsbert0-1
EliasJoris0-1
DanielCaspian0-1
SachaMio1-0
NaamPuntenWestrijdenPercentage
1Michael2uit2100%
2Sibren2uit2100%
3Joris2uit2100%
4Caspian2uit2100%
5Marle2uit2100%
6Lennart3,5uit488%
7Floris3uit475%
8Julian3uit475%
9Timothy1,5uit275%
10Ingmar2uit367%
11Gijsbert2uit367%
12Richard2,5uit463%
13Ruben S3uit560%
14Florian1uit250%
15Christiaan1uit250%
16Ruben A1uit250%
17Siebolt1,5uit350%
18Quirijn1uit250%
19Victor0,5uit150%
20Sepp2uit450%
21Victor0,5uit150%
22Nasrallah3uit743%
23Elias2uit540%
24Simon1uit333%
25Sacha1uit333%
26Edward1,5uit530%
27Tije1uit520%
28Mio1uit617%
29Noud0,5uit413%
30Annefleur0uit10%
31Siebolt0uit10%
32Jurre0uit10%
33Pepijn0uit10%
34Daniel0uit20%

Jeugd ronde 9

Wit
ZwartUitslag
Ingmar WissinkFloris van den Beld0-1
Marle WissinkEdward Koop1-0
Lennart GringhuisJulian Gringhuis½-½
Sibren WissinkMichael Voinov1-0
Caspian KoolwaaijSimon Trieschnigg0-1
Nasrallah BakkaliSepp de Groot1-0
Mio HoogenbergElias Almekinders1-0
Jurre LenfertGijsbert Kortman0-1
Florian LaanSacha Almekinders1-0
Richard ter HorstSiebolt Mersmann0-1
Tije EkkelsRoelof Berkepeis (T)0-1
Noud PolhorstDaniel Vaanholt½-½
Timothy VoinovVictor Broerens0-1

Stand

NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPercWPSBKlAlOnNgNbsZk
1Floris van den Beld35690509801088942345-11Z0
2Julian Gringhuis3410498710093838357501Z0
3Ingmar Wissink20730489513061140162511W0
4Nasrallah Bakkali192504795040556361511W00
5Lennart Gringhuis156604684130563345147501W
6Sibren Wissink156304584040500341222W01
7Gijsbert Kortman153104454010800205125-12Z
8Sepp de Groot1527043840405003651301Z0
9Marle Wissink138904264020667219501W0
10Roelof Berkepeis (T)12660414400010001010-21Z05
11Florian Laan12590406411075095702W0
12Simon Trieschnigg12070397412064319725-11Z0
13Michael Voinov11740388305037533510501Z
14Siebolt Mersmann105303763030500245801Z0
15Jurre Lenfert10120366303050023601W03
16Edward Koop98503573130500195625-12Z
17Sacha Almekinders965034821503132962502Z0
18Quirijn Zürchner963033521205001582512W0
19Mio Hoogenberg7810326213041716547501W
20Richard ter Horst60703162130417155321W0
21Joris Lipman58030720502862035-11Z0
22Elias Almekinders56102981250250213502Z0
23Ruben Almekinders53402841120375125325-23Z
24Ruben Strootman5180277205028622525-12Z
25Pepijn Vermaak49702621100750757522W0
26Victor Broerens3610252110075025175-22Z
27Caspian Koolwaaij3502451130300155125-12W
28Tije Ekkels329023711502141907513W0
29Mart Wennink (T)263022101005005527511W
30Timothy Voinov1920212101050020501W0
31Daniel Vaanholt107020201102501502501Z
32Noud Polhorst103019501401001102512W0
33Cristiaan Zurchner2018400400011001W05
34Annefleur Vermaak19017100100035011W0

Beker

EdwardMarle0-1
SeppNasrallah1-0
EliasMio1-0
VictorTimothy0,5-0,5

NaamPunten
WestrijdenPercentage
1Julian3uit3100%
2Michael2uit2100%
3Sibren2uit2100%
4Floris3uit3100%
5Joris1uit1100%
6Caspian1uit1100%
7Marle2uit2100%
8Lennart3.5uit488%
9Timothy1.5uit275%
10Ingmar2uit367%
11Richard2.5uit463%
12Ruben S3uit560%
13Florian1uit250%
14Christiaan1uit250%
15Ruben A1uit250%
16Siebolt1.5uit350%
17Gijsbert1uit250%
18Quirijn1uit250%
19Victor0.5uit150%
20Sepp2uit450%
21Elias2uit450%
22Victor0.5uit150%
23Simon1uit333%
24Nasrallah2uit633%
25Edward1.5uit530%
26Mio1uit520%
27Noud0.5uit317%
28Annefleur0uit10%
29Siebolt0uit10%
30Sacha0uit20%
31Jurre0uit10%
32Tije0uit40%
33Pepijn0uit10%
34Daniel0uit10%

Jeugd ronde 8

Beker:

Wit Zwart Uitslag
Julian Gringhuis Jurre Lenfert 1-0
Sibren Wissink Edward Koop 1-0
Floris van den Beld Nasrallah Bakkali 1-0
Michael Voinov Ingmar Wissink 0-1
Quirijn Zürchner Sacha Almekinders ½-½
Cristiaan Zurchner Elias Almekinders 0-1
Pepijn Vermaak Mio Hoogenberg ½-½
Florian Laan Ruben Strootman 1-0
Tije Ekkels Victor Broerens ½-½
Noud Polhorst Richard ter Horst 0-1
Simon Trieschnigg Lennart Gringhuis 0-1
Daniel Vaanholt Timothy Voinov 0-1

 

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Julian Gringhuis 319 0 50 7 7 0 0 0 100 0 29 5 29 5 1 1W
2 Floris van den Beld 312 80 49 8 7 0 1 0 87 5 32 5 25 5 0 1W
3 Ingmar Wissink 212 60 48 8 5 1 2 0 68 8 28 5 14 25 0 1Z
4 Sepp de Groot 154 40 47 7 4 0 3 0 57 1 28 5 11 5 1 1W
5 Lennart Gringhuis 143 20 46 7 4 0 3 0 57 1 23 9 -1 2Z 0 1
6 Nasrallah Bakkali 137 20 45 8 4 0 4 0 50 0 29 5 10 0 1Z 0
7 Michael Voinov 124 40 44 7 3 0 4 0 42 9 26 5 9 5 1 2W
8 Sibren Wissink 115 40 43 7 3 0 4 0 42 9 27 5 8 1 1W 0
9 Gijsbert Kortman 110 0 42 4 3 0 1 0 75 0 15 8 0 1Z 0 4
10 Jurre Lenfert 109 80 41 5 3 0 2 0 60 0 18 5 6 -1 1Z 0
11 Edward Koop 105 80 40 6 3 1 2 0 58 3 13 5 5 75 0 1Z
12 Marle Wissink 104 60 39 5 3 0 2 0 60 0 17 6 -1 2Z 0 3
13 Quirijn Zürchner 102 70 38 5 2 1 2 0 50 0 13 7 25 1 2W 0
14 Roelof Berkepeis (T) 102 60 37 3 3 0 0 0 100 0 6 5 6 5 -1 1W
15 Simon Trieschnigg 102 50 36 6 3 1 2 0 58 3 16 5 5 25 0 2W
16 Sacha Almekinders 99 0 35 7 2 1 4 0 35 7 21 5 6 25 1 1Z
17 Florian Laan 96 10 34 5 3 1 1 0 70 0 7 4 5 -1 1W 0
18 Siebolt Mersmann 73 80 33 5 2 0 3 0 40 0 18 5 4 5 1 1W
19 Richard ter Horst 62 30 32 5 2 1 2 0 50 0 11 2 5 1 2Z 0
20 Elias Almekinders 58 40 31 7 1 2 4 0 28 6 15 5 3 1 1Z 0
21 Joris Lipman 56 40 30 7 2 0 5 0 28 6 18 3 5 -1 1Z 0
22 Ruben Almekinders 56 0 29 4 1 1 2 0 37 5 11 3 25 -2 3Z 0
23 Ruben Strootman 53 20 28 7 2 0 5 0 28 6 19 5 2 -1 2Z 0
24 Pepijn Vermaak 50 70 27 2 1 1 0 0 75 0 5 4 25 2 2W 0
25 Mio Hoogenberg 45 0 26 5 1 1 3 0 30 0 11 5 2 75 -1 2Z
26 Caspian Koolwaaij 40 60 25 4 1 1 2 0 37 5 10 5 0 75 -2 1W
27 Tije Ekkels 35 10 24 6 1 1 4 0 25 0 12 0 25 0 2W 0
28 Mart Wennink (T) 28 80 23 1 0 1 0 0 50 0 5 5 2 75 1 1W
29 Timothy Voinov 21 80 22 1 1 0 0 0 100 0 0 0 -1 1Z 0 7
30 Victor Broerens 14 90 21 1 0 1 0 0 50 0 1 5 0 75 -1 1Z
31 Cristiaan Zurchner 4 40 20 4 0 0 4 0 0 0 10 0 0 1W 0 4
32 Annefleur Vermaak 4 20 19 1 0 0 1 0 0 0 3 5 0 1 1W 0
33 Noud Polhorst 4 0 18 4 0 0 4 0 0 0 9 5 0 0 1W 0
34 Daniel Vaanholt 3 60 17 1 0 0 1 0 0 0 1 0 1 1W 0 7

Beker

Nasrallah Floris 0-1
Elias Cristiaan 1-0
Mio Pepijn 1-0
Ruben S Florian 1-0
Richard Noud 0,5-0,5
Lennart Simon 1-0
Timothy Daniel 0,5-0,5

Bekerstand

Naam Punten Westrijden Percentage
1 Julian 3 uit 3 100%
2 Michael 2 uit 2 100%
3 Sibren 2 uit 2 100%
4 Floris 2 uit 2 100%
5 Florian 1 uit 1 100%
6 Joris 1 uit 1 100%
7 Caspian 1 uit 1 100%
8 Marle 1 uit 1 100%
9 Christiaan 1 uit 1 100%
10 Lennart 2.5 uit 3 83%
11 Ingmar 2 uit 3 67%
12 Richard 2 uit 3 67%
13 Ruben A 1 uit 2 50%
14 Simon 1 uit 2 50%
15 Nasrallah 2 uit 4 50%
16 Siebolt 1.5 uit 3 50%
17 Ruben S 2 uit 4 50%
18 Gijsbert 1 uit 2 50%
19 Quirijn 1 uit 2 50%
20 Victor 0.5 uit 1 50%
21 Edward 1.5 uit 4 38%
22 Sepp 1 uit 3 33%
23 Annefleur 0 uit 1 0%
24 Siebolt 0 uit 1 0%
25 Sacha 0 uit 2 0%
26 Elias 0 uit 2 0%
27 Jurre 0 uit 1 0%
28 Tije 0 uit 4 0%
29 Noud 0 uit 2 0%
30 Mio 0 uit 3 0%

Jeugd intern: uitslagen ronde 6 + ranglijst

Uitslagen ronde 6:

Wit Zwart Uitslag
Julian Gringhuis Marle Wissink 1-0
Ingmar Wissink Caspian Koolwaaij 1-0
Siebolt Mersmann Floris van den Beld 0-1
Ruben Strootman Noud Polhorst 1-0
Sacha Almekinders Nasrallah Bakkali 0-1
Elias Almekinders Florian Laan ½-½
Joris Lipman Tije Ekkels 1-0
Jurre Lenfert Sepp de Groot 1-0
Edward Koop Simon Trieschnigg ½-½

Uitslagen ronde 6:

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Floris van den Beld 239,6 50 6 5 0 1 0 83,3 19,5 14,5 0 2Z 0 0 0 0
2 Julian Gringhuis 236 49 5 5 0 0 0 100 16 16 1 1W 0 1 0 0
3 Ingmar Wissink 169,7 48 6 4 1 1 0 75 13,5 8,25 0 1W 0 0 0 0
4 Sepp de Groot 124,4 47 6 3 0 3 0 50 19 6 0 1Z 0 0 0 0
5 Roelof Berkepeis (T) 121,8 46 3 3 0 0 0 100 5 5 -1 1W 0 3 0 0
6 Lennart Gringhuis 117 45 5 3 0 2 0 60 11,5 4,5 1 2W 0 1 0 0
7 Marle Wissink 114,6 44 5 3 0 2 0 60 12,5 4,5 -1 2Z 0 1 0 0
8 Jurre Lenfert 112,8 43 4 3 0 1 0 75 9,5 5 0 2W 0 2 0 0
9 Michael Voinov 109,2 42 5 3 0 2 0 60 10,5 6,5 -1 1Z 0 1 0 0
10 Nasrallah Bakkali 109 41 6 3 0 3 0 50 14,5 4,5 0 1Z 0 0 0 0
11 Sibren Wissink 95,8 40 5 2 0 3 0 40 16,5 4 1 2W 0 1 0 0
12 Gijsbert Kortman 92,4 39 3 2 0 1 0 66,7 9 4 1 2W 0 3 0 0
13 Siebolt Mersmann 90 38 5 2 0 3 0 40 14 4 1 1W 0 1 0 0
14 Sacha Almekinders 88,6 37 5 2 0 3 0 40 13 5 1 1W 0 1 0 0
15 Quirijn Zürchner 80,2 36 4 2 0 2 0 50 9,5 5 0 1W 0 2 0 0
16 Simon Trieschnigg 79,2 35 4 2 1 1 0 62,5 8 2,25 -2 1Z 0 2 0 0
17 Edward Koop 76,1 34 4 2 1 1 0 62,5 6 1,75 0 2W 0 2 0 0
18 Joris Lipman 65 33 6 2 0 4 0 33,3 12 2 0 1W 0 0 0 0
19 Ruben Almekinders 64,9 32 4 1 1 2 0 37,5 8,5 2,25 -2 3Z 0 2 0 0
20 Richard ter Horst 53,8 31 3 1 1 1 0 50 5 1,5 3 3W 0 2 0 0
21 Florian Laan 44,4 30 3 1 1 1 0 50 2 0,5 -1 1Z 0 3 0 0
22 Elias Almekinders 38,6 29 5 0 2 3 0 20 9 1,5 1 1W 0 1 0 0
23 Pepijn Vermaak 37,2 28 1 1 0 0 0 100 1,5 1,5 1 1W 0 5 0 0
24 Mio Hoogenberg 36,4 27 4 1 0 3 0 25 8 1 0 1Z 0 1 0 0
25 Mart Wennink (T) 34,8 26 1 0 1 0 0 50 4,5 2,25 1 1W 0 5 0 0
26 Tije Ekkels 33,6 25 4 1 0 3 0 25 6 0 -2 2Z 0 2 0 0
27 Ruben Strootman 29,2 24 5 1 0 4 0 20 12 0 1 1W 0 1 0 0
28 Caspian Koolwaaij 28 23 3 0 1 2 0 16,7 8,5 0,75 -3 3Z 0 2 0 0
29 Cristiaan Zurchner 8,8 22 3 0 0 3 0 0 5,5 0 -1 2Z 0 3 0 0
30 Annefleur Vermaak 8,4 21 1 0 0 1 0 0 2,5 0 1 1W 0 5 0 0
31 Noud Polhorst 8 20 2 0 0 2 0 0 3,5 0 0 1Z 0 4 0 0

jeugd 18 okt : resultaat snelschaak toernooitje

Voor de herfstvakantie werd er een snelschaak toernooitje gespeeld – 5 minuten per persoon per partij. Hier is het resultaat. Continue reading jeugd 18 okt : resultaat snelschaak toernooitje