August 2018
M T W T F S S
« Jul    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Jaaragenda 2017/2018

Jaaragenda 2017/2018

Datum: Dag Intern ronde Extern Bijzonderheden / Activiteit
25 / 08 vrijdag ALV
01 / 09 vrijdag 1
08 / 09 vrijdag 2
15 / 09 vrijdag Snelschaak + lezing
16 /09 zaterdag Lonneker 1+2 Qonnected Hardenberg – SVL 1, Drienerlo in de nahand – SVL 2
22 / 09 vrijdag 3
29 / 09 vrijdag 4
06 / 10 vrijdag Rapid ronde 1
07 / 10 zaterdag Lonneker 1+2 SVL 1 – SG Max Euwe, SVL 2 – SG Max Euwe 4
13 / 10 vrijdag 5 PVM A ronde 1, PVM B ronde 2, PVM C ronde 1
16 / 10 maandag V2, V3 V2 uit EDS V1, V3 uit HEC V2
17 / 10 dinsdag V1 uit WSG V1
20 / 10 vrijdag 6
27 / 10 vrijdag Snelschaak + lezing
03 / 11 vrijdag 7
04 / 11 zaterdag Lonneker 1+2 MSV – SVL 1, WSG 2 – SVL 2
10 / 11 vrijdag 8 V1, V2, V3 V1 thuis Almelo V1, V2 thuis Almelo V2, V3 thuis Park Stokhorst V3
17 / 11 vrijdag 9 PVM A ronde 2, PVM B ronde 2
24 / 11 vrijdag Rapid ronde 2
25 / 11 zaterdag Lonneker 1+2 SVL 1 – Laurierboom – Gambiet, SVL 2 – HSC-Stork 1
28 / 11 dinsdag V3 V3 uit SG Max Euwe V4
01 / 12 vrijdag 10 V1, V2 V1 thuis SG Max Euwe V1, V2 thuis SG Max Euwe V2
08 / 12 vrijdag 11 PVM A ronde 3, PVM B ronde 3, PVM C ronde 2
15 / 12 vrijdag 12
16 / 12 zaterdag Lonneker 1+2 Assen – SVL 1, Herikon bv/Borne 1 – SVL 2
22 / 12 vrijdag 13
29 / 12 vrijdag 14 Kerstvakantie, wij schaken door!
05 / 01 vrijdag 15 Kerstvakantie, wij schaken door!
12 / 01 vrijdag 16 PVM A Ronde 4, PVM B Ronde 4, PVM C Ronde 3
16 / 01 dinsdag V3 V3 uit Herikon bv/Borne V2
19 / 01 vrijdag 17
26 / 01 vrijdag 18
02 / 02 vrijdag Rapid ronde 3
03 / 02 zaterdag Lonneker 1+2 SVL 1 – Almelo, SVL 2 – Almelo 2
09 / 02 vrijdag 19 V1, V2, V3 V1 thuis WSG V1, V2 thuis EDS V1, V3 thuis HEC V2
16 / 02 vrijdag 20 PVM A Ronde 5, PVM B, Ronde 5
23 / 02 vrijdag 21
02 / 03 vrijdag 22
09 / 03 vrijdag 23 PVM A ronde 6, PVM B ronde 6, PVM C ronde 4
10 / 03 zaterdag Lonneker 1+2 Amersfoort – SVL 1, WSG 3 – SVL 2
16 / 03 vrijdag 24
19 / 03 maandag V3 V3 uit Park Stokhorst V3
23 / 03 vrijdag 25 V1, V2 V1 uit Almelo V1, V2 uit Almelo V2
30 / 03 vrijdag 26
06 / 04 vrijdag Fischer Random
07 / 04 zaterdag Lonneker 1 SVL 1 – SOPSWEPS’29
13 / 04 vrijdag 27 V3 V3 thuis SG Max Euwe V4.
17 / 04 dinsdag V1, V2 V1 uit SG Max Euwe V1, V2 uit SG Max Euwe V2
20 / 04 vrijdag 28 PVM A ronde 7, PVM B ronde 7, PVM C ronde 5
21 / 04 zaterdag Lonneker 1+2 SVL 1 – Groninger Combinatie 2, SVL 2 – ENO 1
27 / 04 vrijdag Rapid ronde 4
04 / 05 vrijdag 29 Herdenkingsdag, er wordt geschaakt
11 / 05 vrijdag 30 PVM A ronde 8
18 / 05 vrijdag 31
25 / 05 vrijdag 32 V3 V3 thuis Herikon bv/Borne V2
01 / 06 vrijdag 33 PVM A ronde 8
08 / 06 vrijdag 34
15 / 06 vrijdag 35
22 / 06 vrijdag Snelschaak + lezing
29 / 06 vrijdag Feestavond

Agenda 2016-2017

Jaaragenda 2016 – 2017
Datum: Planning
Opmerking Intern Extern Bijzonderheden / Activiteit
26 / 08 ALV
02 / 09 1
09 / 09 2
16 / 09 Snelschaak + lezing
17 / 09 Zaterdag Extern SVL 1 – HSG, SVL 2 – WSG 3
23 / 09 3 PVM
30 / 09 4
07 / 10 5
08 / 10 Zaterdag Extern SG Max Euwe 3 – SVL 1, Herikon bv/Borne – SVL 2
14 / 10 Rapid ronde 1
Almelo V1 – Lonneker V1
Almelo V4 – Lonneker V3
17 / 10 Maandag Raalte V1 – Lonneker V2
21 / 10 6 PVM
28 / 10 7 Eerste Ronde Beker uiterste speeldatum
04 / 11 Snelschaak + lezing
05 / 11 Zaterdag Extern SVL 1 – Philidor 1847 2, SVL 2 – ENO
11 / 11 8 Lonneker V1 – Holten V1
Lonneker V2 – Herikon bv/Borne V1
Lonneker V3 – HEC V2
PVM
18 / 11 9
25 / 11 10
26 / 11 Zaterdag Extern SISSA 2 – SVL 1, SVL 2 vrij
28 / 11 Maandag ENO V1 – Lonneker V2
Park Stokhorst V3 – Lonneker V3
02 / 12 Rapid ronde 2
06/12 Dinsdag SG Max Euwe V1 – Lonneker V1
09 / 12 11 PVM
16 / 12 12
17 / 12 Zaterdag Extern VAS – SVL 1, Almelo 2 – SVL 2
23 / 12 13
30 / 12 14 Tweede Ronde Beker uiterste speeldatum
06 / 01 15
13 / 01 16 PVM
20 / 01 17
27 / 01 18
03 / 02 Rapid ronde 3
04 / 02 Zaterdag Extern SVL 1 – Caissa-Eenhoorn, SVL 2 – WSG 2
10 / 02 19 Lonneker V1 – Almelo V1
Lonneker V2 – Raalte V1
Lonneker V3 – Almelo V4
17 / 02 20 PVM
24 / 02 21
03 / 03 22 Kwartfinale Beker uiterste speeldatum
10 / 03 23
11 / 03 Zaterdag Extern Qonnected Hardenberg – SVL 1, Hardenberg 2 – Lonneker 2
17 / 03 24 PVM
20 / 03 Maandag Holten V1 – Lonneker V1
HEC V2 – Lonneker V3
21 / 03 Dinsdag Herikon bv/Borne V1 – Lonneker V2
24 / 03 25
31 / 03 Snelschaak + lezing
01 / 04 Zaterdag Extern SVL 1 – Groninger Combinatie 2, SVL 2 – HSC-Stork
07 / 04 26 Lonneker V1 – SG Max Euwe V1
Lonneker V2 – ENO V1
Lonneker V3 – Park Stokhorst V3
14 / 04 27 PVM
21 / 04 28
28 / 04 29
05 / 05 Rapid ronde 4 / Bevrijdingsdag
06 / 05 Zaterdag Extern Assen – SVL 1, Drienerlo in de nahand – SVL 2
12 / 05 30 Halve Finale Beker uiterste speeldatum
19 / 05 31 PVM
26 / 05 32
02 / 06 33
09 / 06 34
16 / 06 35 Finale Beker uiterste speeldatum
23 / 06 Snelschaak + lezing
30 / 06 Feestavond

Agenda 2015-2016


INTERN : vrijdagen

Reguliere competitie : 33 ronden
Beker competitie : 5 ronden
Rapidschaak competitie : 4 vrijdagen, max 4 ronden per avond
Snelschaak competitie : 4 ronden (steeds na een lezing)



EXTERN : clubdagen en zaterdagen

SVL-1 : 9 zaterdagen : KNSB Klasse 2A : info klik hier
SVL-2 : 7 zaterdagen : SBO Promotieklasse : info klik hier

SBO Cup : 4 clubdagen

SBO Viertallen
V1 : 6 clubdagen : info klik hier
V2 : 6 clubdagen : info klik hier
V3 : 6 clubdagen : info klik hier
V4 : 8 clubdagen : info klik hier
De viertallenteams spelen de thuiswedstrijden altijd
de vrijdag na de KNSB-zaterdagen.


NB. Als 'Activiteit' leeg is, betreft het een interne competitie ronde.
Ronde Intern Datum / Dag Activiteit Beker intern
28 AUG / VR ALV
1 4 SEP / VR
2 11 SEP / VR Loting r.1
3 18 SEP / VR
4 25 SEP / VR
26 SEP / ZA SVL-1&2 r.1 UIT
5 2 OKT / VR
9 OKT / VR Snelschaak & lezing
10 OKT / ZA SVL-1&2 r.2 THUIS
6 16 OKT / VR SBO V2 r.1 UIT
20 OKT / DI SBO V3 r.1 UIT
22 OKT / DO SBO V4 r.1 UIT
7 23 OKT / VR
8 30 OKT / VR SBO Cup r.1
6 NOV / VR Rapidschaak
SBO V1 r.1 UIT
7 NOV / ZA SVL-1&2 r.3 UIT
9 13 NOV / VR SBO V1&2&4 r.2 THUIS
16 NOV / MA SBO V3 r.2 UIT
10 20 NOV / VR Loting r.2
11 27 NOV / VR SBO Cup r.2
30 NOV / MA SBO V4 r.3 UIT
12 4 DEC / VR
11 DEC / VR Snelschaak & lezing
12 DEC / ZA SVL-1&2 r.4 THUIS
13 18 DEC / VR
25 DEC / VR –KERST–
14 1 JAN / VR
8 JAN / VR Rapidschaak
9 JAN / ZA SVL-1 r.5 UIT
15 15 JAN / VR SBO V1&2&3 r.3 THUIS
16 22 JAN / VR SBO V4 r.4 THUIS
17 29 JAN / VR SBO Cup r.3
18 5 FEB / VR
12 FEB / VR Rapidschaak
13 FEB / ZA SVL-1 r.6 THUIS
SVL-2 r.5 UIT
19 19 FEB / VR SBO V1&2&3&4 r.4&5 THUIS Loting r.3
20 26 FEB / VR
21 4 MRT / VR
8 MRT / DI SBO V4 r.6 UIT
22 11 MRT / VR
18 MRT / VR Snelschaak & lezing
19 MRT / ZA SVL-1&2 r.7&6 THUIS
25 MRT / VR FischerRandom schaak
SBO Cup r.4
23 1 APR / VR
2 APR / ZA SVL-1 r.8 UIT
24 8 APR / VR SBO V3&4 r.5&7 THUIS
11 APR / MA SBO V2 r.5 UIT
12 APR / DI SBO V1 r.5 UIT
25 15 APR / VR Loting
halve finale
22 APR / VR Rapidschaak
23 APR / ZA SVL-1&2 r.9&7 THUIS
26 29 APR / VR
2 MEI / MA SBO V2&3 r.6 UIT
3 MEI / DI SBO V1 r.6 UIT
27 6 MEI / VR
28 13 MEI / VR SBO V4 r.8 UIT
29 20 MEI / VR
30 27 MEI / VR Loting finale
31 3 JUN / VR
32 10 JUN / VR
33 17 JUN / VR
24 JUN / VR Snelschaak & lezing
31 JUN / VR feestavond

Planning 2014-2015

Ronde # intern # / maand / dag Activiteit beker
1  5 SEP VR
2 12 SEP VR
3 19 SEP VR
26 SEP VR snel/rapid
27 SEP ZA extern
4  3 OKT VR
5 10 OKT VR loting ronde 1
6 17 OKT VR
7 24 OKT VR
31 OKT VR lezing
 1 NOV ZA extern
8  7 NOV VR
9 14 NOV VR
21 NOV VR snel/rapid
22 NOV ZA extern
10 28 NOV VR
11  5 DEC VR Sinterklaas
12 12 DEC VR
13 DEC ZA extern
13 19 DEC VR loting ronde 2
25 DEC DO Kerstmis 1
26 DEC VR Kerstmis 2
31 DEC WO oudejaarsdag
 1 JAN DO nieuwjaarsdag
 2 JAN VR snel/rapid
14  9 JAN VR
15 16 JAN VR
16 23 JAN VR
17 30 JAN VR
 6 FEB VR lezing
 7 FEB ZA extern
18 13 FEB VR
19 20 FEB VR
20 27 FEB VR loting kwart finale
21  6 MRT VR
 7 MRT ZA extern
22 13 MRT VR
23 20 MRT VR
21 MRT ZA extern
24 27 MRT VR
 3 APR VR Lezing & snel/rapid (Goede Vrijdag)
25 10 APR VR loting halve finale
11 APR ZA extern
26 17 APR VR
27 24 APR VR
25 APR ZA extern
27 APR MA koningsdag
28  1 MEI VR
29  8 MEI VR
14 MEI DO hemelvaartsdag
15 MEI VR Lezing & snel/rapid
30 22 MEI VR loting finale
31 29 MEI VR
32  5 JUN VR
33 12 JUN VR
19 JUN VR snel/rapid
26 JUN VR Feestavond

Agenda externe wedstrijden 2014-2015

Datum Teams Ronde Tegenstander
1-11-14 Lonneker 1 2 Thuis-Caissa 3
1-11-14 Lonneker 2 2 Thuis-Drienerlo
voor 03-11-14 KNSB Beker (SBO) 1 Uit-WSG Winterswijk
3-11-14 Viertallen 3 1 Uit-Stokhorst V1
4-11-14 Viertallen 1 1 Uit-Hoogeveen V1
4-11-14 Viertallen 2 1 Uit-Borne V1
10-11-14 SBO Cup 1 Uit-ENO
22-11-14 Lonneker 1 3 Uit-HWP Haarlem
22-11-14 Lonneker 2 3 Uit-Herikon BV/Borne 1
24-11-14 Viertallen 1 2 Uit-Holten V1
24-11-14 Viertallen 2 2 Uit-ENO V1
27-11-14 Viertallen 3 2 Uit-Mat-ador V3
13-12-14 Lonneker 1 4 Thuis-Groninger Comb. 3
13-12-14 Lonneker 2 4 Thuis-Hardenberg 2
voor 15-12-14 KNSB Beker (KNSB) 2 Thuis-De Twee Kastelen-HSP of Veendam
19-12-14 Viertallen 1 3 Thuis-Max Eeuwe V1
19-12-14 Viertallen 2 3 Thuis-HEC V1
19-12-14 Viertallen 3 3 Thuis-HEC V2
7-02-15 Lonneker 1 5 Uit-SG Max Eeuwe 2
7-02-15 Lonneker 2 5 Uit-SG Max Eeuw 5
13-02-15 Viertallen 1 4 Thuis-Hoogeveen V1
13-02-15 Viertallen 2 4 Thuis-tegen Borne V1
13-02-15 Viertallen 3 4 Thuis-Stokhorst V1
7-03-15 Lonneker 1 6 Thuis-Almelo
7-03-15 Lonneker 2 6 Thuis-ENO 1
13-03-15 Viertallen 1 5 Thuis-Holten V1
13-03-15 Viertallen 2 5 Thuis-tegen ENO V1
13-03-15 Viertallen 3 5 Thuis-Mat-ador V3
21-03-15 Lonneker 1 7 Uit-MSV
21-03-15 Lonneker 2 7 Uit-WSG 2
11-04-15 Lonneker 1 8 Thuis-Assen
13-04-15 Viertallen 1 6 Uit-Max Eeuwe V1
13-04-15 Viertallen 2 6 Uit-HEC V1
13-04-15 Viertallen 3 6 Uit-HEC V2
25-04-15 Lonneker 1 9 Thuis-De Waagtoren

Agenda externe wedstrijden 2013-2014


Programma senioren extern seizoen 2013 / 2014

Data         Extern
21-sep       1e ronde   Lonneker 1     thuis      Hardenberg 1
28-okt       1e ronde   Lonneker 2     uit        Holten 1
2-nov        2e ronde   Lonneker 1     uit        Emanuel Lasker 1
8-nov        1e ronde   Lonneker v1    thuis      Holten v1
8-nov        1e ronde   Lonneker v2    uit        Almelo v1
8-nov        1e ronde   Lonneker v3    thuis      ESG Dr. Max Eeuwe v4
19-nov       SBO CUP    Lonneker       uit        ESG Dr. Max Eeuwe
6-dec        2e ronde   Lonneker 2     thuis      Almelo 2
7-dec        3e ronde   Lonneker 1     uit        Utrecht 2
9-dec        2e ronde   Lonneker v2    uit        H.E.C. v1
10-dec       2e ronde   Lonneker v1    uit        ESG Dr. Max Eeuwe v1
12-dec       2e ronde   Lonneker v3    uit        HSC-Stork v2
4-jan        4e ronde   Lonneker 1     thuis      MSV 1
3-feb        3e ronde   Lonneker 2     uit        ENO 2
8-feb        5e ronde   Lonneker 1     uit        Groninger Combinatie 2
14-feb       3e ronde   Lonneker v1    thuis      EDS V1
14-feb       3e ronde   Lonneker v2    thuis      HSC-Stork V1
14-feb       3e ronde   Lonneker v3    thuis      Park Stokhorst v1
7-mrt        4e ronde   Lonneker 2     thuis      Raalte 1
8-mrt        6e ronde   Lonneker 1     thuis      Caissa 3
10-mrt       4e ronde   Lonneker v1    uit        Holten v1
11-mrt       4e ronde   Lonneker v3    uit        ESG Dr. Max Eeuwe v4
14-mrt       4e ronde   Lonneker v2    thuis      Almelo v2
25-mrt       5e ronde   Lonneker 2     uit        WSG 3
29-mrt       7e ronde   Lonneker 1     uit        De Waagtoren 1
11-apr       6e ronde   Lonneker 2     thuis      ESG Dr. Max Eeuwe 6
12-apr       8e ronde   Lonneker 1     thuis      VAS 1
25-apr       5e ronde   Lonneker v1    thuis      Esg dr Max Eeuwe v1
25-apr       5e ronde   Lonneker v2    thuis      H.E.C. v1
25-apr       5e ronde   Lonneker v3    thuis      HSC-Stork v2
8-mei        7e ronde   Lonneker 2     uit        `t Zwarte Paard 1
10-mei       9e ronde   Lonneker 1     uit        HWP Haarlem 1
19-mei       6e ronde   Lonneker v1    uit        EDS V1
19-mei       6e ronde   Lonneker v3    uit        Park Stokhorst v1
22-mei       6e ronde   Lonneker v2    uit        HSC-Stork v1

Agenda interne competitie 2013-2014


Datum Interne competitie Beker
30-aug Algemene ledenvergadering
6-sep snel-rapid 1e ronde
13-sep 1e ronde 
20-sep 2e ronde 
27-sep 3e ronde  voorronde beker
4-okt 4e ronde 
11-okt 5e ronde 
18-okt 6e ronde
25-okt 7e ronde
1-nov 8e ronde 
8-nov 9e ronde 
15-nov snel-rapid 2e ronde
22-nov 10e ronde  1e ronde beker
29-nov 11e ronde 
6-dec 12e ronde 
13-dec 13e ronde
20-dec 14e ronde 
27-dec 15e ronde 
3-jan 16e ronde
10-jan 17e ronde 
17-jan 18e ronde 
24-jan 19e ronde 
31-jan 20e ronde
7-feb 21e ronde 
14-feb 22e ronde  2e ronde beker
21-feb snel-rapid 3e ronde
28-feb 23e ronde 
7-mrt 24e ronde 
14-mrt 25e ronde 
21-mrt 26e ronde
28-mrt 27e ronde 
4-apr snel-rapid 4e ronde
11-apr 28e ronde  halve finale beker
18-apr 29e ronde 
25-apr 30e ronde 
2-mei 31e ronde 
9-mei snel-rapid 5e ronde
16-mei 32e ronde 
23-mei 33 ronde finale beker
30-mei 34e ronde 
6-jun 35e ronde 
13-jun 36e ronde 
20-jun feestavond????
27-jun snel-rapid 6e ronde

Agenda externe wedstrijden


Programma senioren extern seizoen 2012 / 2013

Data     Extern
15-sep   1e ronde  Lonneker 1        uit    Staunton
6-okt    2e ronde  Lonneker 1        thuis  DSG Pallas
12-okt   1e ronde  Lonneker V1       thuis  Holten V1
12-okt   1e ronde  Lonneker V2       thuis  Holten V2
26-okt   KNSBbeker Lonneker 2        thuis  Pallas
2-nov    1e ronde  Lonneker 2        thuis  HSC-Stork 2
3-nov    3e ronde  Lonneker 1        uit    Almere
6-nov    2e ronde  Lonneker V1       uit    ESG Dr. Max Euwe V1
8-nov    2e ronde  Lonneker V2       uit    HSC-Stork V1
9-nov    1e ronde  Lonneker V3       thuis  HSC Stork V2
20-nov   2e ronde  Lonneker 2        uit    Herikon BV/ Borne 2
24-nov   4e ronde  Lonneker 1        thuis  Zevenaar
28-nov   KNSBbeker Lonneker 1        uit    Accres Apeldoorn
30-nov   3e ronde  Lonneker V1       thuis  Pallas V1
30-nov   3e ronde  Lonneker V2       thuis  Almelo V1
30-nov   2e ronde  Lonneker V3       thuis  Park Stokhorst V1
14-dec   3e ronde  Lonneker 2        thuis  ESG Dr Max Euwe 7
15-dec   5e ronde  Lonneker 1        uit    Almelo
17-jan   SBOcup    Lonneker          uit    Mat-Ador
28-jan   4e ronde  Lonneker V1       uit    Holten V1
28-jan   4e ronde  Lonneker V2       uit    Holten V2
29-jan   3e ronde  Lonneker V3       uit    De Twentsche Courant Tubantia V1
11-feb   4e ronde  Lonneker 2        uit    Park Stokhorst 1
16-feb   6e ronde  Lonneker 1        thuis  Philidor 1847 2
8-mrt    5e ronde  Lonneker V1       thuis  ESG Dr. Max Euwe V1
8-mrt    5e ronde  Lonneker V2       thuis  HSC-Stork V1
8-mrt    4e ronde  Lonneker V3       thuis  ESG Dr. Max Euwe V3
9-mrt    7e ronde  Lonneker 1        thuis  Doetinchem
15-mrt   5e ronde  Lonneker 2        thuis  HEC 1
6-apr    8e ronde  Lonneker 1        uit    UVS 2
11-apr   5e ronde  Lonneker V3       uit    Mat Ador V3
11-apr   6e ronde  Lonneker V1       uit    Pallas V1
12-apr   6e ronde  Lonneker V2       uit    Almelo V1
20-apr   9e ronde  Lonneker 1        thuis  Sneek 2

Agenda 2012-2013


Programma senioren seizoen 2012 / 2013


Data     Intern                        Beker
31-aug   Algemene ledenvergadering
7-sep    1e ronde schaakseizoen
14-sep   rapid 1e ronde
21-sep   2e ronde schaakseizoen
28-sep   3e ronde schaakseizoen       voorronde beker
5-okt    4e ronde schaakseizoen
12-okt   5e ronde schaakseizoen
19-okt   6e ronde schaakseizoen
26-okt   7e ronde schaakseizoen
2-nov    8e ronde schaakseizoen
9-nov    9e ronde schaakseizoen 
16-nov   snelschaken 1e ronde
23-nov   10e ronde schaakseizoen      1e ronde beker
30-nov   11e ronde schaakseizoen
7-dec    rapid 2e ronde
14-dec   12e ronde schaakseizoen
21-dec   13e ronde schaakseizoen
28-dec   snelschaken 2e ronde
4-jan    14e ronde schaakseizoen
11-jan   15e ronde schaakseizoen
18-jan   16e ronde schaakseizoen
25-jan   17e ronde schaakseizoen
1-feb    18e ronde schaakseizoen
8-feb    19e ronde schaakseizoen      2e ronde beker
15-feb   rapid 3e ronde
22-feb   20e ronde schaakseizoen
1-mrt    21e ronde schaakseizoen
8-mrt    22e ronde schaakseizoen
15-mrt   23e ronde schaakseizoen
22-mrt   24e ronde schaakseizoen
29-mrt   snelschaken 3e ronde         Goede vrijdag
5-apr    25e ronde schaakseizoen      halve finale beker
12-apr   26e ronde schaakseizoen
19-apr   27e ronde schaakseizoen
26-apr   28e ronde schaakseizoen
3-mei    29e ronde schaakseizoen
10-mei   rapid 4e ronde
17-mei   30e ronde schaakseizoen      finale beker
24-mei   31e ronde schaakseizoen
31-mei   Feestavond 30 jarig bestaan !
7-jun    33e ronde schaakseizoen
14-jun   34e ronde schaakseizoen
21-jun   feestavond????
28-jun   snelschaken 4e ronde