September 2020
M T W T F S S
« Aug    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Extinction chess prooi voor Sacha

Op de derde avond van het jeugdzomerschaak werd er ge-extinctionschaakt, extinction geschaakt, schaaxtincion? Hoe dan ook, bij deze spelvariant gaat het er om zo snel mogelijk één soort stukken van je tegenstander ‘uit te roeien’. Als je dus beide lopers van je tegenstander hebt geslagen heeft je tegenstander geen lopers meer en heb je gewonnen. Damesruil is dus altijd gelijk winst voor de gene die als eerste slaat.

Sacha bleek hier het meest bedreven in en moest slechts een halfje afstaan.

Bekijk hier de stand


Naam
Score
PercentagePunten
1Victor3uit650.00%60
2Ingmar3uit650.00%60
3Marle2uit633.33%46.7
3Sibren2uit633.33%46.7
5Daniel0uit60.00%20
6Mart5.5uit691.67%93.3
7Gijs4.5uit675.00%80
8Leon4uit666.67%73.3

De totale stand van het jeugdzomerschaak

 Stand na ronde 3WeggeefLawineExtinctionPunten
1Victor848660230
2Julian10073173
3Lennart8480164
4Nasrallah7660136
5Joris6867135
6Sacha6860128
7Marle6847115
8Mohammed6833101
9Mart9393
10Viggo365389
11Daniel682088
12Ingmar206080
13Gijs8080
14Leon7373
15Elias363369
16Sepp6868
16Frederique6060
17Valerie5353
18Sibren4747
19Florian3636
20Noud2020